Historia o opryszczce

Avallac'h

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
około 52st10min N
Wiem ze akcja toczyla sie w Wawie. [...]
itd....
W życiu większych pierduł nie słyszałem. Ludzie , toż to opowieść do ogniska typu "czarna wołga" Małolaty tym straszyć .... O rany !
NAukowo to niemożliwe postawić diagnozę bez szczegółowych specjalistycznych badań (szczegolnie w dermatologii)
Aha! i zakażenie jadem trupim prowadzi do sepsy i śmierci w straszliwych męczarniach, więc laska nie biegała by tak sobie po dohtorach.
Dystansu życze do takich opowieści.
Avallac'h
 

beezy

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
tez z rurką niezły jest =) zamiast sobie nawego trupa znaleźć to tak sie pastwił nad tym jednym. Bez serca :p
 

mona89

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Slyszalem, ze cala sytuacja miala miejsce w Krakowie i niby ta dziewczyna, bohaterka tej calej historii, to jakas kolezanka kolezanki, kolegi kolezanki ktora opowiadala mi ta cala systuacje ( :lol: skomplikowane :lol: ).
Jesli chodzi o szczegoly to zajscia to sie zgadzaja, impreza w jakims klubie, dziewczyna poznaje faceta, caluja sie, ten ja zaprasza do siebie, ona mu odmawia ale bierze od niego numer telefonu. Na drugi dzien budzi sie z jakas duza wysypka na twarzy, idzie do lekarza, ten nie moze sie "wyznac" co to jest. Po jakim czasie, pewnie jakiejs konsultacji, lekarze stwierdzaja ze jest to zatrucie trupim jadem. No i oczywiscie policja, skad to ma itp., itd. Dziewczyna wszystko ladnie wyspiewala, dala numer telefonu ktory wziela od nekrofila. Policja, oczywiscie jak w serialu, "brawurowo" znajduje sprawce calej sytuacji, wykorzystujac osagniecia techniki i wspolpracujac z operatorem telefoni komorkowej. Oczywisicie znajduja dwa ciala u podejrzanego i sprawa sie konczy szczesliwie, o ile tutaj mozna powiedziec o szczesliwym zakonczeniu.

Jak dla mnie sytuacja ta wyglada na scenariusz jakiegos filmu, badz tez serialu. No i te dwa rozne miasta.......


też o tym słyszałam... to chyba ta sama sytuacja była;D dziewczyna ma przerąbane...
 

kokoszi

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z kątowni:)
Ściema jakich mało juz czytałem ta historie i chyba nawet na tym forum tyle tylko że akcja działaniby sie we Wrocławiu...
 

Kornholio

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Też gdzieś to kiedyś słyszałem, tylko w trochę innej wersji - zamiast całowania był seks, ona zachorowała i nie wiadomo było na co, dopiero jakiś cwany lekarz jakoś wydedukował powiązanie tej choroby z umarlakami (nie pamiętam jak dokładnie bo dawno to słyszałem w każdym razie był jakiś konkretny argument) okazało się, że ten chłopak pracował w prosektorium i nie wiem czy on się przyznał czy coś w każdym razie okazało się że był nekrofilem. Być może jak w każdej opowieści i tu jest ziarenko prawdy :)
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Spox xD
Ale czy to jest na serio ??
Coś mi to podjeżdża ściemą :pP
 

kruszynka_ona

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poznań
Szokujące to jest, jeżeli wydarzyło się naprawdę... W sumie nawet jeśli to ściema to i tak szokujące! o_O Masakra jednym słowem. Ciekawe czy to się da wyleczyć ^^
 

kruszynka_on

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
353
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Pyrlandia // Poznań
W książce Spakowskiego była: Wilga - eliksir wiedźmiński, który potrafi wyleczyć z jadu trupiego.

Ale nie wiem czy to jest na prawdę, raczej nie ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
szczeze nie wiem co o tym myslec w kadej chwili moglo sie takie cos wydazyc no nie al tez z drugiej strony mozeto byc sciema nie wiem...chcialam tylko przeczyta...:)
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Zaczelo sie niewinnie. Impreza. Dwoje nieznajomych sobie ludzi(on i ona) pobalowalo troche i sie calowali. Nic wiecej. Ale. Koles mial opryszczke. I ona na drugi dzien takze dostala opryszczki. Poszla do apteki kupila sobie masc cynkowa, ale po kilku dniach bezskutecznego leczenia opryszczka robila sie coraz wieksza. Poszla do dermatologa, ktory przepisal jej leki na recepte. I to nie pomoglo. Opryszczka robila sie z dnia na dzien coraz wieksza. Wkoncu poszla do "specjalisty"(innego lekarza), ktory powiedzial jej czy mogla by przyjsc z tym chlopakiem na wizyte i on by okreslil o co chodzi i jak to wyleczyc. Dziewczyna zgodzila sie bez zastanowienia. Spotkala sie z chlopakiem, lecz lekarz przyszedl z policja. Zakuli w kajdanki chlopaka i zawiezli na komende. Co sie okazalo, dziewczyna zarazila sie od tego chlopaka jadem trupim. Policja przeszukala mieszkanie chlopaka i odnaleziono w nim dwie martwe dziewczyny, ktore pozniej okazalo sie, ten chlopak gwalcil po smierci.


Czytałam to na interii, ponoć historia prawdziwa...

ja bym nie chciała przeżyć tego co ta dziewczyna...
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
~zach-pom~
az mnie obrzydzilo :nie: moze to niepradwa ale kto wie? ludzie do wszystkiego sa zdolni to czemu nie dymac trupy?
ochyda!!!!!!!!
 

merii

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
368
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
różnie to bywa co do ziarenka prawdy mogę się zgodzić a co do kilku historii łudząco podobnych może to być faktycznie jedna historia tylko jak idzie z ust do ust jest trochę przekształacana, wkońcu znamy zabawę w głuchy telefon :p
kiedyś nawet film był o gościu któremu zmarła żona czy dziewczyna nie pamietam już dobrze i trzymał ją w domu, czesał, ubierał itp rzeczy
ludzie teraz są tacy że różnego bzika posiadają od dzieci po stare kobiety, zwierzęta itp więc jak to fakt z jednej strony mnie nie dziwi (bo wszystko jest możliwe) a z drugiej strony obrzydza i przeraża :(
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
nie wiem moze i prawda napewno sa takie przypadnki ze wlasnie dziewczyna sie napije gosc tez ledwie sie poznaja ale jak jest sie pod wplywekm alkoholu budza sie gruczoly sksualne....i wszystko mozliwe
 
Do góry