Historia o opryszczce

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Nie wiem, czy to prawda, czy nie, ale pasuje jako opowiastka na obozach, kiedy kilka osób leży w ciemnościach w pokoju i im się nudzi i opowiadają sobie straszne historyjki... Nie jestem pewna co ten facet musiał robic, żeby ta substancja utrzymała się na jego wargach/ w ustach (zrobił sobie z tego pomadkę, czy co?)i nie jestem pewna czy by tak działała na człowieka, jako że nawet żyjący ludzie ją maja z tego co wiem np. w moczu, czy spermie... Może w mniejszych ilościach, ale coś zbyt bajkowo mi to brzmi ;)
 

Black Widow

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
WrocLove ;)
Ja też jestem skłonna zaryzykować stwierdzenie, że to ściema... Również słyszałam historię z tym motywem tyle, że zakończenie było takie, że koleś nikogo nie mordował - pracował w kostnicy... :D Też milusio. Ściema, czy nie ściema jakoś niezbyt sympatycznie mi się zrobiło :/
 

demacon

Live to win ffs!!
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Thunder Bluff
IMO ściema.. tak samo jak tekst z basha:

<Cyb> Słuchaj, jaka historia
<Alq> dajesz
<Cyb> Koleżance mojej kuzynki
<Cyb> coś sie złego działo w pochwie i okolicach, jakieś swędzenie i te sprawy
<Cyb> To poszła do lekarza
<Cyb> i lekarz tam wykrył jakiegoś grzyba
<Cyb> i nie wiedział, jak go leczyc, bo on wystepuje tylko u trupów
<Alq> ano, trupów sie nie leczy :p
<Cyb> ale zczaj to
<Cyb> jej facet pracuje w kostnicy...

jak ktos nie wie co to jest bash to tu jest link: oo tutaj właśnie :D
 

SlaVa

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
skad wiem to dluga historia i nie musze sie nikomu spowiadac, poza tym to jest w 100% autentyk.

Jak nie slyszeliscie o tym to trudno, teraz juz wiecie. Duzo jest takich akcji.


Nie skąd, ale też słyszałem o tym, więc nie mówiłbym, że to jest wymyślone :p I jestem z Wawy a nie z Poznania :) Cytując reklamę pewnej "gazety": "Sie czyta, sie wie" ;)

I naprawdę, wiele spraw nie trafia do gazet czy telewizji, bo policja nie publikuje wszystkiego :p
 

zuzol12

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2007
Posty
758
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Wiem ze akcja toczyla sie w Wawie.

Zaczelo sie niewinnie. Impreza. Dwoje nieznajomych sobie ludzi(on i ona) pobalowalo troche i sie calowali. Nic wiecej. Ale. Koles mial opryszczke. I ona na drugi dzien takze dostala opryszczki. Poszla do apteki kupila sobie masc cynkowa, ale po kilku dniach bezskutecznego leczenia opryszczka robila sie coraz wieksza. Poszla do dermatologa, ktory przepisal jej leki na recepte. I to nie pomoglo. Opryszczka robila sie z dnia na dzien coraz wieksza. Wkoncu poszla do "specjalisty"(innego lekarza), ktory powiedzial jej czy mogla by przyjsc z tym chlopakiem na wizyte i on by okreslil o co chodzi i jak to wyleczyc. Dziewczyna zgodzila sie bez zastanowienia. Spotkala sie z chlopakiem, lecz lekarz przyszedl z policja. Zakuli w kajdanki chlopaka i zawiezli na komende. Co sie okazalo, dziewczyna zarazila sie od tego chlopaka jadem trupim. Policja przeszukala mieszkanie chlopaka i odnaleziono w nim dwie martwe dziewczyny, ktore pozniej okazalo sie, ten chlopak gwalcil po smierci.

Ot przestroga :papa:
idiota ze z nia poszedl :bag: w
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Hmm koleżanka opowiadała, że jej mama znała kobietę, której mąż pracował w zakładzie pogrzebowym. I ona też dostała taką opryszczkę. Jak jej lekarz powiedział, że jej mąż najwyraźniej rucha się z trupami to biedna dziewczyna w ciągu kilku dni wylądowała w szpitalu dla obłąkanych. Ludzie są nie wyżyci ;/ Okropne, że coś takiego się dzieje w cywilizowanym świecie.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
taaaa............a ja właśnie tańczę na rurze
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
To ja Wam opowiem dowcip :D

Statek pasażerski rozbija się na skałach.. rozbitkowie dopływają do bezludnej wyspy, przeżyła kobieta i 10 facetów.
Mija tydzień..wszyscy na ręcznym.
Drugiego tygodnia, wszyscy z tą kobietą.
Trzeciego tygodnia kobieta popełniła samobójstwo z powodu przemęczenia, więc faceci ją pochowali.
Czwarty tydzień...
I piątego tygodnia, jeden z facetów się wkurzył - Panowie! Koniec świństw! Odkopujemy ją!

Taka mała nekrofilia ;D
 

eques

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja wiem że akcja była w poznaniu. Studentka poznaje gościa spotykają się kilka razy. Za którymś ida do kanjpy facet ją całuje w policzek. Do niczego więcej nie dochodzi. Rano się budzi patrzy w lustro i ma czarny plac na twarzy. Idzie do dermatologa. Baba widząc to mdleje. Diagnoza opryszczka nekrofiliczna czy jakoś tak. Wzywają policję. Laska umawia się z gościem telefonicznie u niego w domu. Wpadają do niego znajdują dwie martwe kobiety.
Niektóre fakty są inne. Poznań, studentka. W sumie bardzo podobna historia. Ja myślę jednak że to ściema.
 

proksi85

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
O tym trupim jadzie tez slyszalam. Ta zarażona dziewczyna i jej 'chlopak' chodzli na studia w KRK do Tisznera. Moj kolega ich obojga znal bo tez tam chodzil. Pobalowac pobalowali ale skonczylo sie na 'francuskiej' miłości.

Swoja droga... w telewizji slyszlam o podobnej sytuacji.Gdzie? W usa bo tam wszystko jest mozliwe. Facetowi umarla kochanka (?) w kazdym badz razie ktos bliski. Najpierw cale dnie przesiadywal w jej kapliczce wiec rodzina zmarlej zaczela sie niepokoic. Potem jak sie okazalo facet zabral cialo do wlasnego domu, dawal kwiatki znarlej itp i odbywal z nia stosunki... a jak cialo rozlozylo sie do tego stopnia ze 'nie mogl juz wsadzic' ;p to wlozyl specjalnie rurke. Po tym nic juz nie moze mnie zdziwic :/
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Ja pinkole, jak to wsadzić rurkę można do rozkłądającego się cuchnącego ciała i jeszcze je ruchać? :)

Historia niezła.Od dzis się nie całuję z nikim kto ma opryszczkę :p
 

beezy

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
a co ma gladiatus do tych historii?? a tak wogóle to ja w to wierze. wiem naiwna jestem :p
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
a fuj. nie zbyt wierzę. bo to jest nieprawdopodobne. ale co tam ;)
 
Do góry