Higiena intymna

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
zależy co dla kogo znaczy częsty stosunek? bo to pojęcie względne
mi tak z 2- 3 razy w tygodniu wystarcza :p czuje się zaspokojona
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Ja używam teraz mydełka z nanosrebrem, ma ph 5.5-5.6 więc niczego nie psuje.Wogole jak się nim myję to wydaje mi się takie jakieś tłustawe.
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja używam płynów z zaji w ogóle bardzo chwale sobie ta firmę
jeśli powstaje jakiś problem rozpuszczam w wannie tabletkę z nadmanganianem potasu
Lekarz kiedyś polecił mojej mamie i naprawę pomaga :)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ziaja Intima, mniszek lekarski
taki zielony :]
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja najbardziej chwale sobie konwaliowy albo z mniszka lekarskiego inne tez są dobre:)
 

onusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
744
Punkty reakcji
0
Miasto
*** Tam gdzie biją serca ***
to zależy komupisze, że dla mnie dobry, bo wiadomo że podczas stsosunku niechcący można sobie podrażnić pewne miejsca :p
no fakt :pPSame wiemy ze jest duzo różnych płynów i żeli do higieny miejsc intymnych.O te własnie miejsca powinniśmy dbać jeszcze bardziej. Więc przede wszystkim na I miejscu powinnysmy sie myć :p no i używac zeli i płynów.Odwiedzic czasem ginekologa on też dobrze radi :)mi też poradził i nie załuję .
to zależy komupisze, że dla mnie dobry, bo wiadomo że podczas stsosunku niechcący można sobie podrażnić pewne miejsca :p
no fakt :pPSame wiemy ze jest duzo różnych płynów i żeli do higieny miejsc intymnych.O te własnie miejsca powinniśmy dbać jeszcze bardziej. Więc przede wszystkim na I miejscu powinnysmy sie myć :p no i używac zeli i płynów.Odwiedzic czasem ginekologa on też dobrze radi :)mi też poradził i nie załuję .
 

gosiaak

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
Ziaja i tylko Ziaja :) Intima lub Konwaliowa
 
Do góry