higiena dłoni

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
Wiedzą, ale nie mają nawyku mycia niestety. Kompletnie tego nie rozumiem, bo przecież tyle się trąbi teraz o zakażeniach, chorobach brudnych rąk... @majkusia - ogórkowe też fajnie pachnie :) trochę jak... kiwi :D
A jakiej firmy tych mydełek antybakteryjnych używacie? Mnie też obrzydza myśl że miałabym nie umyć rak po wyjściu z publicznej toalety... Tam wszystko wydaje się takie brudne, fuuj...
Jula Dettol , pisaliśmy wcześniej :)

Samba ogórkowego jeszcze nie miałam. Ale jak kiwi powiadasz?? heheheh bo też zielone. Widziałam tez grejfrutowe, ciekawe jak to pachnie
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio dziewczynom wymyłam zabawki w dettolu :p Lubię je wyszorować od czasu do czasu, mimo, że bawią się nimi tylko w domu. Ktoś tu pisał o wysuszonej skórze, ja nie zauważyłam, żeby wysuszał.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Grejpfrutowe pachnie grejpfrutem, chociaż osobiście wolę to z lawendą. Ale to już, co kto lubi.

Na pomysł mycia zabawek nie wpadłam, ale dodaję dettolu do wody kiedy przeparzam kotom kuwety. :)
 
D

Dorka123

Guest
a ja najbardziej lubię aloesowe i cieszę się, że mają ten sam zapach w pompce i do bezdotykowego aplikatora, bo chyba nie wszystkie zapachy się powtarzają, prawda?
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Dorka123 napisał:
a ja najbardziej lubię aloesowe i cieszę się, że mają ten sam zapach w pompce i do bezdotykowego aplikatora, bo chyba nie wszystkie zapachy się powtarzają, prawda?
Prawda. Chcialam kupic grejfpruta w pompce i nie maja.
 

nutellka

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
A ja Clean Hands :) Po kilku podróżach PKP, gdzie nie było wody w toalecie to bez żelu antybakteryjnego się nie ruszam w podróż, ale w domu mam zwykłe mydła, chociaż kiedyś lubiłam Protex, pięknie pachniało.
 
D

Dobrawa

Guest
Chwilę mnie nie było a tu tak dyskusja poszla do przodu :p

GreenKat napisał:
Właśnie zwykłe mydło czy antybakteryjne? Myślę czy nie kupić do domu mydła antybakteryjnego..
Dobrawa jesteś zadowolona z tego Dettolu?
Jestem z dettolu bardzo zadowolona. Pomijając nawet jego właściwości antybakteryjne. Mydło jest delikatne, nie podrażnia. Jest żelowe i wydajne. No i świetnie pachnie.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Dobrawa napisał:
Chwilę mnie nie było a tu tak dyskusja poszla do przodu :p


Właśnie zwykłe mydło czy antybakteryjne? Myślę czy nie kupić do domu mydła antybakteryjnego..
Dobrawa jesteś zadowolona z tego Dettolu?
Jestem z dettolu bardzo zadowolona. Pomijając nawet jego właściwości antybakteryjne. Mydło jest delikatne, nie podrażnia. Jest żelowe i wydajne. No i świetnie pachnie.
Z tym zapachem są jakieś opcje do wyboru?
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, od kilku dni przypatruję się dyskusji ponieważ poszukiwałam mydła antybakteryjnego. Z uwagą zapoznałam się z Waszymi opiniami i zdecydowałam się na zakup Dettolu Aloe Vera, bo uwielbiam wszystko co aloesowe. Pierwsze wrażenie super... miły delikatny zapach. Po kilku dniach zobacze jak jest z wysuszaniem skóry. Do usłyszenia...
 
D

Dobrawa

Guest
GreenKat napisał:
Właśnie zwykłe mydło czy antybakteryjne? Myślę czy nie kupić do domu mydła antybakteryjnego..
Dobrawa jesteś zadowolona z tego Dettolu?
Jestem bardzo zadowolona. Dla mni jednak postawa to mydło antybakteryjne. W domu mam zwierzaki i dziecko. Staram się walczyć o higienę. Poza tym przychodząc do domu wszelkie bakterie jakie mogę to wolę splukać w umywalce. Co do samego Dettolu to fajne mydlo, żelowe, wydajne i ładnie ługo pachnie. Więc mnie odpowiada.
 

para_noir

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
10
Mam już obsesję na punkcie higieny moich dłoni. Nie zliczę, ile razy dziennie je myję. :D Jeżeli gdzieś wychodzę i wiem, że nie będę miała możliwości umycia dłoni, to obowiązkowo, zawsze mam w torebce chusteczki antybakteryjne.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
tutti frutti napisał:
Witam wszystkich, od kilku dni przypatruję się dyskusji ponieważ poszukiwałam mydła antybakteryjnego. Z uwagą zapoznałam się z Waszymi opiniami i zdecydowałam się na zakup Dettolu Aloe Vera, bo uwielbiam wszystko co aloesowe. Pierwsze wrażenie super... miły delikatny zapach. Po kilku dniach zobacze jak jest z wysuszaniem skóry. Do usłyszenia...
tutti frutti napisał:
Witam wszystkich, od kilku dni przypatruję się dyskusji ponieważ poszukiwałam mydła antybakteryjnego. Z uwagą zapoznałam się z Waszymi opiniami i zdecydowałam się na zakup Dettolu Aloe Vera, bo uwielbiam wszystko co aloesowe. Pierwsze wrażenie super... miły delikatny zapach. Po kilku dniach zobacze jak jest z wysuszaniem skóry. Do usłyszenia...
Wracając do samego wątku wysuszania skóry, stwierdzam iż nie zaobserwowałam niczego takiego na swoich dłoniach :)
 
D

Dobrawa

Guest
GreenKat napisał:
Z tym zapachem są jakieś opcje do wyboru?
Jasne że tak. Jest grejfrut, lawenda, ogórek, lawenda i winogrona, no i opcje sensitive ktora pachnie aloesem. Ja bym chciała, żeby zrobili zapach limonkowy. Maja takie chusteczki antybakteryjne do mycia powierzchni róznych o tym zapachu. więc mam nadzieję, ze i mydlo takie się pojawi, bo będę jeszcze wierniejsza wtedy fanką.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Teraz zbliżają się wakacje, wyjazdy, obozy itp. to tym bardziej mydło antybakteryjne się będzie przydawało i pewnie często żele w trasie, sama pamiętam jak jeździłam na kolonie, że nieźle szło się wybrudzić.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Racja, w czasie wyjazdów mydełko antybakteryjne jak znalazł. Ja często jeżdżę na niezorganizowane wycieczki w dalekie zakątki świata. Pakując się będę pamiętała do Dettolu.
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Dobrawa napisał:
Z tym zapachem są jakieś opcje do wyboru?
Jasne że tak. Jest grejfrut, lawenda, ogórek, lawenda i winogrona, no i opcje sensitive ktora pachnie aloesem. Ja bym chciała, żeby zrobili zapach limonkowy. Maja takie chusteczki antybakteryjne do mycia powierzchni róznych o tym zapachu. więc mam nadzieję, ze i mydlo takie się pojawi, bo będę jeszcze wierniejsza wtedy fanką.
Chyba dołączę się do waszego fan clubu ;) mam już testuję ogórkowy i jest ok, skóra normalna, bałam się, że może wysusza, ale nie zauważyłam. Ładnie pachnie :) zarazków nie widać :D
 
D

Dobrawa

Guest
Ja jestem w fun clubie chętnych do pozbywania się zarazkow :) Jak skończysz ten Dettol ogórkowy to koniecznie sprawdz ten grejfrutowy. Genialnie się sprawdza, a pachnie cudownie.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Ja żałuję, że w Warszawie nie ma miejsc gdzie można podejść i umyć ręce w plenerze będąc. Często przeszkadza mi sam pot na rękach, mało fajne. A w torebce zazwyczaj i tak jest coś antybakteryjnego.
 
Do góry