Harcerze... A Co To Jest... Wymarły Gatunek?

Ewa 2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
co do piosenek harcerskich to mi sie bardzo podoba hiszpaniskie dziewczyny tea melodia skoczna i wesola :D

My ja byliśmy ostatnio na kurpiach to przerobiliśmy troche tekst jak to u mnie często bywa ale ja orglinalną wersję talże bardzo lubię...
 

sivc

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
ale co??
Te, te, Hiszpańskie dziewczyny to szanta <czyli piosenka żeglarska jest> :]
Ale fakt, fajna, choć lepsze są :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nienawidze ich ! Wpie*dalali sie w moje zycie przez poł roku...Chociaz te 3 lata ktore tam spedzilam dobrze wspominam...
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Tia... Znajomi chcą po kilku grubych latach reaktywować grupę harcerską. Cel jakże szlachetny - chlanie i ćpanie na obozach (przypomniały im się dawne czasy). :bag:
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
buhahaha no fakt co robi kadra na obozach pije pali itp :D dlatego dorobione zostaly dodatkowe prawa harcerskie
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
u mnie takiego czegos chyba nie bylo...przytocze tu co dzialo sie u mnie ( kiedys juz pisalm to w innym temacie)

Ja odchodze dlatego ze sie niektore osoby wtracaja w moje zycie rozkazuja mi i zakazuja np imprez i chodzenia na rynek paranoja :lol: no i jeszce wielkie waty ze mam 4 kolczyki w jednym uchu no i ze jestm wymalowana i zachowuje sie jak "plastik" i mam odkryty brzuch buahaha to jest poprostu smieszne. U was też tak jest? Ja juz tam nie wytrzymam nikt nie bedzie mi mówił co mam robic i jak wygląac !!!!!!!!!!
bylam pod wplywem chwili :] juz odeszlam
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ale co zlego jest w tym ze harcerz imprezuje? Bo ja tego nie rozumiem :/
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Wiesz... harcerz powienien mieć czystą duszę i serce :/ Ja nie wiem co w tym dziwnego przecież harcerz też człowiek
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no ale czy jest cos zlego ze przesiadywalam na rynku ze znajomymi a nie w harcówce? albo to ze chodzilam pomalowana i z odkrytym brzuchem w wakacje! chyba nie
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
U mnie takiego czegoś nie ma :mruga:
Każdy może imprezować jak gdzie i kiedy chce :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
U mnie wlasnie bylo cos takiego, dlatego odeszlam. Wszyscy sie wtracali w moje sprawy, bo nimy sie martwili. A ja mialam tylko przez nich problemy i stalam sie obiektem plotek w calej harcowce. Czy o to w tym calym harcerstwie chodzi?
Teraz smieje sie z tych ludzi, chociaz kiedys tez taka bylam, na szczescie przejrzalam na oczy....
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Taaa... plotki w harcerstwie... bardzo popularna rzecz. Mój szczep powienien mieć specjalizację Plotkarstwo.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
plotki to sa dobre a co innego zle :/ ja nie rozumiem juz tych ludzi bo oni to wogle sa dziwni, kiedys nie rozumialam jak mzona sie smiac z harcerzy,przeciez to normalni ludzie, teraz sama to robie , bo wiem co robia i do czego sa zdolni
 
Do góry