Harcerze... A Co To Jest... Wymarły Gatunek?

wercik

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wielkopolska:)
czuwaj :D
ja jestem harcerka od 3 latek...... dla mnie harcerstwo to przede wszystkim przyjazn.... po prostu wiem, że moge na tych ludziach zawsze polegać.... i w ogole jest super atmosfera.... takiej nie ma nawet w jakejs super zaprzyjaznionej paczce!!!! Taka jest tylko wśród tych ludzi.....
Na początku jest troche obciach chodzic w mundurku, ale da się przyzwyczaić... wkurzające jest tylko jak sie ludzie gapia, ale juz nie zwracam na to uwagi
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
hehee w mundurku...mi sie tam podobaja Harcerki w Mundurkach...tak jakos fajnie wygladają.....ostatnimi czasy wiele sie zmieniło i juz wiem o co chodzi w Harcerstwiee......to bardzo szlacheten co robicie drodzy Harcerze! nio i Harcerki :bag:
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... ja bylem harcerzem przez jakieś 2 lata :D było super, fajne rajdy, spotkania, zbiórki itp :] ... ale niestety hufiec rozwiązano i tak skończyła się zabawa w harcerstwo. :(
też mi sie podobają harcerki :D starsze harcerki wyglądają zajefakerosko w mundurkach :sexy: :D
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
No właśnie. W tym problem że mój szczep też niestety idzie ku rozpadowi. Bo nie ma się nim tak na poważnie zająć.

Wsród ludzi panuje jeszcze wiele stareotypów które to właśnie one rozkazują oczom patrzeć się nie tylko na harcerzy ale ogólnie na wszystkich mundurowych
 

szynszylka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2005
Posty
37
Punkty reakcji
0
Eh... Jak tak czytam to dochodze do wniosku, że nie tylko w moich okolicach coraz więcej szczepów i drużyn się rozpada... Niestety to smutne, ale coraz mniej jest PRAWDZIWYCH hacerzy. Takich z powołania i z sercem. Ale mam nadzieje, że harcerski duch i zapał nigdy nie zgaśnie :)
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Harcerze zawsze będą. Ci prawdziwi nigdy nie zanikną. Chodź W końcu będzie nas tylko mała garstka to zawsze harcerstwo będzie istnieć.
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
ja nie mam nic do harcerzy :) moja mama była i strasznie żałuje,że ja nie jestem. Mnie jakoś nigdy nie ciągnęło ale to nie znaczy,że jestem na nie :)
 

Sola

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Poznań-Rataje
Hej!! Ja nie jestem harcerką, ale od kiedy jeżdżę na obozy do Gościraju mam styczność z harcerzami. Czytając tutejsze posty na temat harcerstwa zauważyłam, że niektórzy nie lubią harcerzy. Myślę, że to kwestia ekipy. Ekipa harcerzy mi znajomych jest super (pozdro dla Nich)!! Świetnie się bawię w Ich towarzystwie, a obozy, rajdy (i z pewnością biwak na który się z Nimi wybieram) są (będzie) odjazdowe (o) :p!!
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie no ja jestem harcerką : rajdy, biwaki... mowie wam super!! U Nas kiedys byl organizowany biwak z noclegiem. Było super. wiekszosc usnela 2,3 nad ranem ja z psiapsiola spalam tylko 15 minut.... ale dokuczalismy opiekunką hihihi... zrobily apel o 1 w nocy i wszyscy "spac nie dadzą" i wogole...a tak na serio nikt ni spal... harcerzem byc to super zabawa
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
u mnie w klasie mam harcerzy... zenadix ogolnie, ale moze dlatego ze tych osob nie lubie. osobiscie nigdy nie zostałbym harcerzem.
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
też byłam kiedyś harcerką. nigdy nie będę żałować tych lat. było świetnie, chociaż w pewnym momencie zrobiło się nudno no to zwiałam ;)
ostatnio poznałam całą mase harcerzy i stwierdzam, że to naprawde wspaniali ludzie. przez to, że kiedyś miałam z tą grupą jakieś doświadczenia umiem się z nimi dogadać i dobrze się z nimi bawić.
eh, te śpiewy przy ognisku... :)
 

dragonfly:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
też byłam harcerką ale z braku czasu się odpisałam .. teraz żałuję znów chciałabym się zapisać ale tak jakoś dziwnie bym się czuła... każdy miałby pewnie do mnie pretensje że jestem taka nizdecydowana i w ogóle :(
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Hmmm, z tego co piszecie to jest fajnie być harcerem.
Ale co tak konkretnie hercerze robią?!

Wcześniej Magic_Celtic pisał mi ze biegacie z włucznią po lasach, czy to prawda? :p
 
C

*ChMuRkA*

Guest
hehe ja byłam zuchem bo do harcerzy nie dotrwałam nie pamiętam z jakiego powodu ale wiem ze na zbiórkach było super i na rajdzie O ja pamiętam super było :D nie chciałam jeść kaszy ugotowanej przez naszego drużynowego :D i wzięłam wyrzuciłam z miseczki mojej :D i poszłam zrobić sobie zupke chińską :D i jak na przyrzeczenie o 3 w nocy poszliśmy nad tame :eek: jak było super powróciłabym do tych chwil..... warte przeżycia ;)

Deras być harcerzem tzn. pomagać innym dawać sobie rade w każdej sytuacji... potrafić rozpalić ogień z kamienia i czegoś takiego :D przejść obóz przetrawania i takie bajeranckie rzeczy :p
 

Gemma

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
koniec świata...
Ja też jestem harcerką :p

Atmosfera- nie do opisana - szczególnie na obozach :D
Ludzie- :eek:k: choć są oczywiście różne przypadki :p

Na ostattnim obozie z racji wybryku naszego drużynowego gotowaliśmy sobie spaghetti nad rzeką :D - nawet smaczne wyszło :p choć nikt nie wierzył w powodzenie tego przedsięwzięcia.

Najbardziej lubie tzw: kominki , siadamy sobie wtedy w kółku zapalamy świece, gitarka i te sprawy :gwizda: :gwizda:

CZUWAJ!
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Konina :D
czuwaj :D ja jestem harcerzem i uważam że to duma dla nas i dla narodu :) nigdy nie zapomne tych obozów plonsów i rajdów były cudowne :) a teraz w nowej szkole nie ma już harcerstwa ale dobrze że w starej mam jeszcze znajomych i z nimi pojadę raczej na obóz :)



:aniol:
 
Do góry