Happysad

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
A ja jestem orginalna - nie znam ich. Nie słyszałam ani jednej piosenki :] fajne to to chociaż? ;>
 

burek

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ta kapela jest swietnaMa dobre teksty i muza wporzoPodoba mi sie vokal---gosciu spiewajac jest kompletnie wyluzowany.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A ja lubie. I słucham zawsze jak na basen idę :D akurat zdążę przesłuchać kilka tych piosenek, które mam na mp3. I nie przejmuję się wiatrem, który mi ledwo pozwala się do przodu poruszać :D
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
heh nie przepadam za nimi, ale ich słucham bo kumpela ciągle to sobie puszcza...
jezeli ktos zainteresowany koncertem to grają w Sączu zaniedługo
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Uwielbiam Happysad, szczególnie " Z pamiętnika młodej zielarki", "Jeśli nie rozjadą nas czołgi", "Łydka"
Zachęcam wszystkich do posłuchania..Ci co słuchają wiedzą, ze muzyczka wprawia w przyjemniutki nastrój, naprawde polecam
!!
 

Reiko

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ktoś pisał że Happysad to jest Rock, kto inny że Punk, było też gdzieś, że może Pop :D
A to jest przecież Reggae. Wszyscy dziwią się że w niektórych kawałkach są takie zryte teksty,
a właśnie w Reggae takie występują... :p A tak ogólnie to uwielbiam Happysad a w szczególności "Czarownicy Pies", "Czysty jak łza", "Hymn 78", "Ostatni blok w mieście", "Ja do Ciebie", "Wrócimu tu jeszcze" i wiele innych :D Poprostu super zespół :p
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
Muzyka Happysad to przede wszystkim melodyjny rock z elementami punka i reggae, dopełniony charakterystycznymi tekstami.

To, że ich teksty są takie, jakie są, nie od razu swiadczy o tym, że grają reggae. Reggae to też muzyka. Nie same słowa. Hmm? Zryte teksty są też w rocku. Alternatywnym. A oni właśnie alternatywę grają.
Poza tym, czemu piszemy o Happysad w dziale Rock/Metal? gdyby to było reggae, dawno byłby temat przesunięty. A tak nie jest.
Czy muzyka Happysad przypomina komukolwiek boba marleya? Mi osobiście nie.

Tymczasem, jutro miałam iść na ich koncert w NS. Żałoba narodowa=odwołany koncert. To bardzo szlachetne z ich strony. Przełożyli na 01.12.
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Przesłuchałem kilka kawałków Happysad, ale nie mogę się do nich przekonać. To nie w moim stylu...
Pewnie, każdy ma iny gust, nudno by było, gdyby tak wszyscy jednej kapeli.
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
A ja właśnie odliczam godziny do koncertu... :D
Happysad na żywo... Hmmm. Jeszcze jakieś 70 godzin.
 

michaloz

[...]
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 399
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
ptb.
Mi tez wszystkie piosenki sie podobaja, a najbardziej "Zanim pójde"
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Posłuchałam sobie dzisiaj kilka ich utwórów.
Całkiem fajne.
(;
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
A ja uwielbiam wszystkie piosenki happysadu, ale musze wspomnieć "Psychologa", dlaczego nikt nic nie mówił o tej piosence?? bardzo ją lubie, z resztą jak wszystkie happysad, moim zdaniem kuba ma świetny i niepowtarzalny głos :D
 
Do góry