Happysad

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
też bardzo lubie a najczęstszą piosenką jaką słucham jest pamiętnik młodej zielarki...
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
u mnie do pewnego czasu caly czas lecial partyzant k, ale teraz to mam obydwie plytki rzucone do winampa i sobie wszystko losowo gra :]
 

avistak

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
nie lubię... dla mnie to muzyka dla 'zbuntowanych' trzynastolatek... :/ teksty bez większego sensu... dla mnie czasami nawet śmieszne :D :D nie dla mnie to... :|

Ale piosenka "Milosc" na przyklad calkiem ciekawa... Tekst - prawdziwy, muzycznie - swietne. Oby tak dalej :)

* Znana tez pod tytulem "Zanim pojde"
 

Bystrzak_2

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Uwielbiam ten zespol, mialem go kiedys na kompie
ale dopiero niedawno zauwazylem go
zaczalem sluchac
i teraz znam wszystkie piosenki na pamiec
a obecnie wiem, ze wobec mnie moglaby byc zaspiewana piosenka:
"Jeszcze, jeszcze"
a ja odpowiedzialbym: " Ale zanim pójdę "
 
N

Nazer

Guest
Mi się tam podoba cała płytka "Podróże z i pod prąd".


Uwielbiam ten zespol, mialem go kiedys na kompie
ale dopiero niedawno zauwazylem go
zaczalem sluchac
i teraz znam wszystkie piosenki na pamiec
a obecnie wiem, ze wobec mnie moglaby byc zaspiewana piosenka:
"Jeszcze, jeszcze"
a ja odpowiedzialbym: " Ale zanim pójdę "
Tja, ja też pamiętam texty piosenek, nie z własnej woli.
 

pereł_sznur

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
krainy snów
moje ulubione utwory to: "czarownicy pies" i "jeśli nie rozjada nas czołgi" a pomyslec, ze pierwszym razem to mi się nie podobali.. a teraz mam ich niestety tylko jedną płytę...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
A ja kocham ich wszystkie kawałki ;). Poczynając od wspaniałego 'Wszystko Jedno', poprzez 'Jeśli nie rozjadą ans czołgi', 'Hymn', 'Jeszcze, jeszcze', 'Czarownicy Pies', 'Marihuane', 'Noc jak każda inna', 'Czyste ręce, czyste sumienie' i 'Pamiętnik młodej zielarki', oraz wszystkie pozostałe, które znam,a nie wymieniłam. [czyt.np. nostre, o któym zapomniałam:p ] świetni są. a grają, żeby nie wzbudziło kontrowersji: nie tylko punka i rocka, ale tez reggae, które uwielbiam ;).
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
osobiście to nie słucham tego ale mam koleżankę która to ubóstwia... ;c
chciała mnie w to wściągnąć a nawet mam parę piosenek na dysko ale nie podoba mi sie ;c
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Osobiscie to nie mam nic do zespołu Happysad .Kuba ma ciekawą barwe głosu :) Zespół idealny do rozluźnienia sie po cięzkim dniu:) polecam osobom wrażliwym ...(nie dla wielkich radykałów jak sid)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
dla mnie happysad to byl taki łacznik miedzy ska (ktorego dosc duzo sluchalem) a punkiem - ktory zaczalem sluchac niedawno. teraz to juz mi tak nie podchodzi jak kiedys... mimo wszystko na koncert sie wybieram :)
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
A ja kocham ich wszystkie kawałki ;). Poczynając od wspaniałego 'Wszystko Jedno', poprzez 'Jeśli nie rozjadą ans czołgi', 'Hymn', 'Jeszcze, jeszcze', 'Czarownicy Pies', 'Marihuane', 'Noc jak każda inna', 'Czyste ręce, czyste sumienie' i 'Pamiętnik młodej zielarki', oraz wszystkie pozostałe, które znam,a nie wymieniłam. [czyt.np. nostre, o któym zapomniałam:p ] świetni są. a grają, żeby nie wzbudziło kontrowersji: nie tylko punka i rocka, ale tez reggae, które uwielbiam ;).

Nie, to mnie rozwaliło... Ja też mogę sobie wypisać całą dyskografię HappySadu i napisać, że kocham ich wszystkie kawałki. No bo kocham. Ale nie wiedziałam, ze ścisżka przez HapppySad wygląda tak, jak to opisałaś... Czyli zaczynamy od Wszystko Jedno a kończymy na Nostress... Yoł!

Wzbudziło kontrowersje: punk-rock-reggae!! :lol:

A póki co, czekam na koncert HappySad w NS 24 XI !!
 

Emhyr Var Emreis

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Fakt- w muzyce Happysad'a luz jest wszechobecny: proste słowa, życiowe- ale w ciekawszym niż w innych przypadkach ujęciu
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Ja ich uwielbiam!! Poznałam przypadkiem: przez koleżankę, której jestem dozgonnie wdzięczna. Są świetni! <-- nic dodać, nic ująć.
 
Do góry