GORSZA PŁEĆ?

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
pozatym, kiedys mezczyzni bywali wojownikami, na wojnach odnoslily rany, z ktorych sie nieraz musieli leczyc, bezzenosc i wahania nastrojow to przy tym pikus jak rycerz nie moze wrocic na swojego rumaka i ruszac dalej w boj, a jakos dawali rade ;]
Taaa, a teraz polują na ciepłe kapcie, pilota i coś do przegryzienia :p

Trollu, role się wyrównały. Teraz mamy i wojowników i wojowniczki. Fakt, że "walczymy" na różnych polach i sie wzajemnie uzupełniamy. I dobrze, że istnieją różnice pomiędzy płciami, bo to nas w sobie nawzajem pociąga. Prawdą jest również, że najbardziej porządani są "męscy" mężczyźni i "kobiece" kobiety.
Co nie przeszkadza "kobiecej kobiecie" angażować się w "męskie" zawody i zapuszczać się, jak to ujął Lobo - na męskie terytorium. I - czy Wam się to, panowie, podoba, czy nie - musicie się do tego przyzwyczaić.

Mówisz, że mam Ci przedstawić merytoryczne podstawy. Nie przytoczę Ci wyników badań, nie przedstawię statystyk. Piszę o roli kobiety na podstawie własnych obserwacji. A ponieważ już troszkę lat żyję na tym świecie, myślę, że moje wypowiedzi nie biorą się "z księżyca". Poza tym, sam dobrze wiesz, że są tematy, w których Ty sam wypowiadasz się na podstawie doświadczeń i intuicji, bez skrzętnie zgromadzonych "merytorycznych podstaw" ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Taaa, a teraz polują na ciepłe kapcie, pilota i coś do przegryzienia :p

ironia zbedna, udowodnilem tylko ze znoszenie bolow i innych tego typow to rowniez dzialka mezczyzn :)
Co nie przeszkadza "kobiecej kobiecie" angażować się w "męskie" zawody i zapuszczać się, jak to ujął Lobo - na męskie terytorium. I - czy Wam się to, panowie, podoba, czy nie - musicie się do tego przyzwyczaić.

Mi to nie przeszkadza, ani podoba ani nie podoba... pytanie czy kobietom sie to podoba :)

Mówisz, że mam Ci przedstawić merytoryczne podstawy. Nie przytoczę Ci wyników badań, nie przedstawię statystyk. Piszę o roli kobiety na podstawie własnych obserwacji. A ponieważ już troszkę lat żyję na tym świecie, myślę, że moje wypowiedzi nie biorą się "z księżyca". Poza tym, sam dobrze wiesz, że są tematy, w których Ty sam wypowiadasz się na podstawie doświadczeń i intuicji, bez skrzętnie zgromadzonych "merytorycznych podstaw" ;)

Tak, jak wypowiadasz sie o kobiecych sprawkach to nie polemizuje ale raczylas sie wypowiedziec o panach i nie do konca mialas racje :D
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Tak, jak wypowiadasz sie o kobiecych sprawkach to nie polemizuje ale raczylas sie wypowiedziec o panach i nie do konca mialas racje :D
Trollu, w tym temacie są co najmniej dwie racje. To raz. Druga sprawa, że jestem w chwili obecnej jedyną kobietą, która się tu wypowiada, jakoś inne panie nie zaglądają. Po trzecie - choć temat został słusznie przeniesiony, co już kiedyś sama sugerowałam, mamy tu dział "i polityka". Dlatego ja tymczasem skupiam się na innych tematach :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
No dobra, ja sie probowalem odniesc do twoje stwierdzania ze aborcja to bylby sakrament, a pozniej to juz nie wiem o czym toczy sie dyskusja :]
 
P

Pawian

Guest
Czy nie powinna decydować o ilości noszonych ciąż i posiadanych dzieci? Czy o jej ciele, poprzez zakaz antykoncepcji, ma decydować Kościół? Ten sam, który nie dopuszcza do małżeństw księży i posiadania przez nich samych rodzin, aby mogli przekonać się, o czym naprawdę mówią z ambony?
Oczywiście, że ma do tego prawo.Kobiety powinny panować nad światem,jestem za matriarchatem jako właściwa formą władzy.Mężczyźni wywołują tylko wojny,są agresywni,śmiecą i brzydko pachną.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
No dobra, ja sie probowalem odniesc do twoje stwierdzania ze aborcja to bylby sakrament, a pozniej to juz nie wiem o czym toczy sie dyskusja :]
Do przytoczonego przeze mnie stwierdzenia. Przytoczonego w celu poddania dyskusji. Chciałam poznać opinie wypowiadających się na ten temat.

Pawianie: czy to są Twoje poglądy, czy jaja sobie robisz? :D
Nad światem powinny panować osoby różnych płci, ze względu na swoje predyspozycje i mądrość, a nie ze względu na to, co mają w spodniach...
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
A ja mam takie pytanie, dosyć ważne.
Czy kobiety powinny mieć takie prawa jak ludzie?
Takie same pytanie zadawane było kobietom na tym filmie..... widać że kobiety to potężna inteligencja.. odpowiedzi były różne.
Swoją drogą ten film to świetny dokumentalny film komediowy.
 
Ostatnia edycja:

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 317
Punkty reakcji
199
Kobiety są osobami, bez których wy mężczyźni nie umielibyście poradzić sobie w życiu, bez kobiet świat przestałby istnieć. W ostatnim czasie przeczytałam książkę Kobiety ciężkich obyczajów - Nataszy Sochy. W powieści ukazano jak wartościowa jest kobieta!!!
Czyli jak rozumiem kobiety poradzą sobie w życiu bez facetów?
Oczami wyobraźni już widzę jak na wsi rąbią drewno na opał czy orzą pole
czy też w mieście programują pilota do TV czy wideo.
A jeśli chodzi o świat to będzie on istniał tak bez facetów jak i kobiet.

Moja rada

W przyszłości nie zabierać głosu w tak debilnych tematach.


A Ty Stalowy jak myślisz?🤣🤣🤣
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Kobiety są osobami, bez których wy mężczyźni nie umielibyście poradzić sobie w życiu, bez kobiet świat przestałby istnieć. W ostatnim czasie przeczytałam książkę Kobiety ciężkich obyczajów - Nataszy Sochy. W powieści ukazano jak wartościowa jest kobieta!!!
Większości nie odpowiadają za
Stworzenie żadnych technologii i
Innych naukowych odkryć i większości
By ułatwić pracę w domu odpowiadają
Za to faceci.
Cywilizacyjne tylko typowe społeczności
Męskie dają postęp i
Awans technicznych a kobiet zatrzymanie
Się na poziomie pierwotnym i prawie nie
Występują społeczności gdy dominują
Kobiety a jeśli już to powodu posiadania
Haremu a skutek to wojny domowej i
Słabi władcy i widać to sporcie
Gdzie facet przewodzi nimi bo
Nie są zdolne do współpracy a
Męskim sporcie nie trenuje ich kobieta .
Sposób wybitny jest to oczywiste w
Kraju gdzie większość ma chorobę
Psychiczną i widać to po ubraniu i
Braku godności by ktoś brał obce
Dzieci i wiara obowiązki bez
Praw i ubieranie się jak typowa
Prostytutka potwierdza chorobę
Psychiczną i wiedza wyklucza
Wygląd i żart stan zajęty a
Nie widać tego i jedynie frajer
O mentalności kobiety może być
Zachwycony gdy ktoś robi sobie
Widowisko i prowokuje do zbliżania
I ten sposób społecznie promuje
Że jest impotentem fizycznie lub mentalnie .
 
Do góry