Górny Śląsk

K

kinga_sc

Guest
Sosnowiec – miasto położone na południu Polski, w Zagłębiu Dąbrowskim, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Najludniejsze miasto Zagłębia Dąbrowskiego.

made in ciocia Wiki:D




no ja nie mieszkam na Górnym Śląsku, a w Zagłębiu Dąbrowskim :D



lepiej było by nazwać temat, kto mieszka w GOP byłoby przynajmniej sprawiedliwie, bo my zawsze jesteśmy dyskryminowani
 

raffaello86

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zagłębie
Sosnowiec – miasto położone na południu Polski, w Zagłębiu Dąbrowskim, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP). Najludniejsze miasto Zagłębia Dąbrowskiego.

made in ciocia Wiki:D




no ja nie mieszkam na Górnym Śląsku, a w Zagłębiu Dąbrowskim :D



lepiej było by nazwać temat, kto mieszka w GOP byłoby przynajmniej sprawiedliwie, bo my zawsze jesteśmy dyskryminowani

A tam dyskryminowani ja sie ciesze że tu mieszkam i niech to nie będzie nawet górny śląsk:D
 
K

kinga_sc

Guest
Ja od urodzenia, moja rodzina także i oni pamiętają krzywdy jakie doświadczyliśmy na łamach historii, chyba znasz symbolikę trójkąta Trzech Cesarzy
 
K

kinga_sc

Guest
Trójkąt Trzech Cesarzy, ma także inne nazwy, ale ta najpopularniejsza
 

raffaello86

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zagłębie
Ja od urodzenia, moja rodzina także i oni pamiętają krzywdy jakie doświadczyliśmy na łamach historii, chyba znasz symbolikę trójkąta Trzech Cesarzy
Jasne, znam a co do krzywdy troche odbiegając też ją czuję ale ze względu na brak pracy w sosnowcu :(
 
Do góry