Golenie klatki piersiowej

morten

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na mojej klatce piersiowej mam dość nieregularne i niesymetryczne owłosienie. W okolicy prawego sutka mam zdecydowanie więcej włosów niż w okolicy lewego. Nigdy nie było z tym problemu, że tak powiem, w łóżku :) Jednak, kiedy mam już iść na basen, czy plażę, to czuję się jakoś z tym strasznie dziwnie i właściwie tego unikam. Problem wydawałoby się jest prosty do rozwiązania, bo wystarczyłoby zgolić klatę, tak jak to robi w dzisiejszych czasach wielu facetów. Jednak mam także dość bujnie owłosione nogi i przedramiona i zastanawiam się, czy to nie będzie głupio wyglądać jak nogi i ręce będę miał włochate a klatę i brzuch na zero.. Moja dziewczyna nie widzi w tym żadnego problemu i mi mówi, że mnie kocha takiego jakim jestem i że nie muszę się zmieniać i żebym przestał o tym myśleć, jednak ja czuję się z tym niekomfortowo. Tylko że właśnie nie wiem, czy to nie będzie jeszcze gorzej wyglądać. A przecież sobie nóg nie ogolę ;-) Co o tym myślicie?
 
R

ryba92

Guest
Na mojej klatce piersiowej mam dość nieregularne i niesymetryczne owłosienie. W okolicy prawego sutka mam zdecydowanie więcej włosów niż w okolicy lewego. Nigdy nie było z tym problemu, że tak powiem, w łóżku :) Jednak, kiedy mam już iść na basen, czy plażę, to czuję się jakoś z tym strasznie dziwnie i właściwie tego unikam. Problem wydawałoby się jest prosty do rozwiązania, bo wystarczyłoby zgolić klatę, tak jak to robi w dzisiejszych czasach wielu facetów. Jednak mam także dość bujnie owłosione nogi i przedramiona i zastanawiam się, czy to nie będzie głupio wyglądać jak nogi i ręce będę miał włochate a klatę i brzuch na zero.. Moja dziewczyna nie widzi w tym żadnego problemu i mi mówi, że mnie kocha takiego jakim jestem i że nie muszę się zmieniać i żebym przestał o tym myśleć, jednak ja czuję się z tym niekomfortowo. Tylko że właśnie nie wiem, czy to nie będzie jeszcze gorzej wyglądać. A przecież sobie nóg nie ogolę ;-) Co o tym myślicie?

Gól, w tych czasach jest to już bardziej normalne niż dziwne :) Ja mam klatę ogoloną, (może z innych względów niż wygląd), ale wszystkie znajome mówią, że tak jest lepiej (nawyk chodzenia w wysoko rozpiętej koszuli, lub dużym dekolcie, więc szybko rzuca się w oczy :)).

Pozdrawiam,

p.s.
Nawet jeżeli Ci się to nie spodoba, to włosy odrastają po około 1.5 tyg. (bynajmniej w moim przypadku)
 

waszstachu

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja tam gole wszystko poza nogami. Świetna sprawa, polecam. Ale ogólnie nie radzę Ci używać maszynki, bo jak nic innego nie goliłeś poza twarzą, to się cały potniesz. Użyj kremu do depilacji: http://www.depilacja.edu.pl/sposoby/depilacja-chemiczna-krem-pianka-i-zel Wtedy się i nie potniesz i pozbędziesz się włosów :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Jedni golą, inni nie. Wszystko zależy od osoby, której problem dotyczy. Jak się z tym, bądź bez tego czuje. Kiedy zwyczajniej jest jej lepiej.
Skoro dziewczynie to nie przeszkadza, to może wyolbrzymiasz problem ?
 

waszstachu

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
E tam, u mnie na siłce wszyscy mają ogolone i pachy i klate. Chodzi tu o to, by po wysiłku fizycznym nie cuchnąć, bo włosy zatrzymują na sobie cały pot. Moja laska na początku dziwnie się czuła jak podkradłem jej krem do depilacji i wychodzę do niej bez włosów :) Teraz sama się cieszy, że nie mam na klacie grzywy i jest gicior. Także mówię - jeżeli chcesz się golić, to tylko kremem ew. jak masz kase to woskiem chociaż boli.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Nigdy bym nie ogolił sobie klatki.
Tak jak przedmowca.

I smiesza mnie argumenty o higienie. Po silowni najlepsza higiena jest prysznic, a nie (sic!) golenie wlosow. Czlowiek "smierdzi" nie dlatego, ze sie poci, tylko smierdzi dlatego, ze sie za rzadko myje (to do kolegi wyzej, ktory twierdzi ze wlosy, lol, zatrzymuja pot - idac tym tropem myslenia, jak sie umyjesz to powinny dluzej zatrzymywac mydlo i jego zapach!!!) Litosci. Ludzie takie bzdury wygaduja, ze szkoda sie tego slucha.

Do autora - myslisz, ze kogos tam na basenie interesuje jaka masz klate ? :) Zreszta, jeden kolega dobrze Ci doradzil. Ogol i zobacz jak sie czujesz. Jak Ci nie bedzie pasowalo to wlosy przeciez odrosna. ewentualnie mozesz je przystrzyc trymerami czy czyms tam. Golenie klatki na zero ? Kwestia gustu. Dla mnie zalatuje byciem lemingiem. Jacys pedofile ksztaltujacy gusta w modzie gola na zero swoich modeli (z wiadomych przyczyn), a ludzie to lykaja jak male pelikany.

Ok, rozumiem, ktos ma pelno wlosow, zle sie z tym czuje, cos chce zrobic, ale ... bez przesady. Tym tropem idac mozna sobie wszystko ogolic i wygladac jak niemowlak. W sam raz dla pedofilskiego projektanta mody.
 
Do góry