gen. Wojciech Jaruzelski

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Kiedy zachód to właśnie socjalizm po równo z kapitalizmem.Dlatego żyją lepiej od nas.A ty byś chciał dalej Amerykę południową tu robić,a nawet gorzej,bo w Brazylii na godzinę już więcej zarabiają niż u nas.Generał Jaruzelski nie wierzył,że nowy ustrój liberalny przybliży nas do kapitalizmu zachodniego i dlatego miał rację.

To jak tam jest teraz jest skutkiem ustrojów poprzednich, a tam przez jakies 100 lat byl kapitalizm a'la "Ameryka Południowa", po 1 wś zaczelo sie robic bardziej socjalsitycznie, a szczególnie po drugiej, no a teraz mamy tam to co mamy, wzrost gospodarczy na minusie, krachy systemow emerytalnych itp...
 
P

Pawian

Guest
krachy systemow emerytalnych itp..
Piecia,w Nowym Roku życzę Ci,abyś wyjechał z Gołdapii i przez całe życie żył i pracował w cywilizowanym kraju jak Szwecja,Dania,Holandia itd.zamiast klepać tu biedę i liczyć na cud liberalny,który nigdy nie nastąpi.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Piecia,w Nowym Roku życzę Ci,abyś wyjechał z Gołdapii i przez całe życie żył i pracował w cywilizowanym kraju jak Szwecja,Dania,Holandia itd.zamiast klepać tu biedę i liczyć na cud liberalny,który nigdy nie nastąpi.

Pawian czemu ty nie wyjedziesz??
wiem czemu !! boisz się że twoja ziemia obiecana nie sprosta twoim imaginacjom !!
bo nie sprosta wiem z autopsji !!
nie znasz języka kultury mentalności jesteś obywatelem 2 kategorii !!!
byle arab jest tam lepiej traktowany niż Polak !!
bujać to my panowie szlachta ;) !!
Piecia lepiej niech tu zostanie i robi porządki z czerwoną hołotą !!!

qrna wyrwało mi sie a nie miałem z tobą o polityce dyskutować !!!
bag.gif


etit poprawiłem błond ortograficzny co tak Pawiana wyprowadził z rufnowagi ;)
 
P

Pawian

Guest
..z czerwoną hołotom.. !!!
Hołotą,jeżeli już mamy pisać poprawnie po polsku.Niektórzy czasem mówią niepoprawnie:"chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom".Ciekawe,gdzie widzieliście z Piecią tą komunistyczną hołotę jeżeli chodzicie dopiero do gimnazjum.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
lingwista Pawian pisze jak zwykle poprawnie .... yyy to znaczy nie pisze tylko używa kopiuj wklej ot i cała tajemnica wykształcenia Pawiana !!
splash.gif

takim to łatwiej myslec nie muszą bo inni za nich to robiom ....
jak nie ma sie argumentów to sie pisowni czepia taki
phi.gif
po północy wolno mi uzywać OM miast ą
jezyk.gif



a może tak na temat w końcu chłopaki bo Pawianowi sie zagotowało znow pod kopułką i z gimnazjalistami wyjeżdża !!
 
P

Pawian

Guest
I dlatego socjalizm doprowadził kraj do dna.
Dno to jest dopiero teraz.Inna sprawa,że Polacy opowiedzieli się zbiorowo przeciwko socjalizmowi(masowe strajki),gdyż nie umieli przewidzieć,co się stanie później.Nie bardzo też pasowali do niego mentalnie,tak jak widać nawet na forum wstręt do solidaryzmu społecznego, wieczne skłonności do nieuczciwości,korupcji,kradzieży,cwaniactwa,kolesiostwa,kantowania i kombinowania na co dzień.W Szwecji socjalizm trafił na Luteran z o wiele lepszym skutkiem(inna mentalność).
 
P

Pawian

Guest
nie masz zielonego pojecia o czym mówisz !!może coś w końcu na temat napiszesz ...
Napisałem już dość sporo nie tylko o generale Wojciechu Jaruzelskim,ale i o ideach sprawiedliwości społecznej,których bronił przez całe życie bohatersko walcząc z hitlerowskim najeźdźcą i wrogami socjalizmu.Tobie niestety znów ani jednego sensownego słowa w temacie nie chciało się napisać.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Napisałem już dość sporo nie tylko o generale Wojciechu Jaruzelskim,ale i o ideach sprawiedliwości społecznej,których bronił przez całe życie bohatersko walcząc z hitlerowskim najeźdźcą i wrogami socjalizmu.Tobie niestety znów ani jednego sensownego słowa w temacie nie chciało się napisać.
Co tam spawacz, Pawian wiesz o kim mówię , mniemam ? Sam Józef Wissarionowicz Stalin ten to walczył z hitleryzmem. Zwłaszcza 17 września. A spawacz był tylko pachołkiem. Z kim kazali z tym walczył.
 
P

Pawian

Guest
Sam Józef Wissarionowicz Stalin ten to walczył z hitleryzmem. Zwłaszcza 17 września.
To napisz nowy temat,np:"Stalin-bohater czy zbrodniarz?"albo " Józef Stalin w opiniach historyków burżuazyjnych i komunistycznych." albo "Co zrobiliby z nami hitlerowcy,gdyby nie Stalin?"-Tu jest temat o generale Jaruzelskim.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
W sumie dobry masz pomysł na temat, Pawian. Niech ktoś to zapoda, bo ja leniwy :p
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ma otwarty umysł,a nie zakuty żelazną blachą.
Pawian mój ty Tytanie Myśli nic nie zrozumiałeś. Chodziło o lenistwo. Ale jak już tak dyskutuję poza tematem to coś Ci powiem. Nie zgadzałem się z Tobą, nie zgadzam się i prawdopodobnie nie będę się zgadzał. Ale masz u mnie plus za intencje.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Offtopy usuwam, wiec się nie rozkrecac. Usunąłem obraźliwy post. Pawian nie rozkręcaj się tak. O wyzysku, sługusach burżuazji sobie tu nie popiszesz.
 
P

Pawian

Guest
Pawian nie rozkręcaj się tak. O wyzysku, sługusach burżuazji sobie tu nie popiszesz.
A taki post można umieścić?Raczej jest w temacie:
Generałowi Jaruzelskiemu oraz pozostałym Członkom Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego (WRON) - na mocy tzw. ustawy dezubekizacyjnej - obniżono o połowę emerytury - dowiedziała się PAP w MON."Dlatego my, młode pokolenie polskie lewicy, z oburzeniem przyjęliśmy płynącą ze strony dwóch prawicowych partii (...) próbę odebrania emerytury generałowi Wojciechowi Jaruzelskiemu".Odebranie emerytur dziewięćdziesięcioletnim starcom - bo taki jest średni wiek tych bardzo nielicznych, co przeżyli - to decyzja niegodna,osoby te walczyły aby bronić wolności i sprawiedliwości społecznej zagrożonych międzynarodowym faszyzmem.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
A taki post można umieścić?Raczej jest w temacie:
Generałowi Jaruzelskiemu oraz pozostałym Członkom Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego (WRON) - na mocy tzw. ustawy dezubekizacyjnej - obniżono o połowę emerytury - dowiedziała się PAP w MON."Dlatego my, młode pokolenie polskie lewicy, z oburzeniem przyjęliśmy płynącą ze strony dwóch prawicowych partii (...) próbę odebrania emerytury generałowi Wojciechowi Jaruzelskiemu".Odebranie emerytur dziewięćdziesięcioletnim starcom - bo taki jest średni wiek tych bardzo nielicznych, co przeżyli - to decyzja niegodna,osoby te walczyły aby bronić wolności i sprawiedliwości społecznej zagrożonych międzynarodowym faszyzmem.
I wprowadzając komunizm przyłożyli rękę do wymordowania około 100 000 żołnierzy podziemia i cywilów w okresie utrwalania. Jak mi zal tych staruszków.
 

J.K.N

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2009
Posty
201
Punkty reakcji
13
Outremer wiesz wielu z nich musiało wybierać albo bezpieczeństwo własnej rodziny albo służba u wroga ... Nie uogólniaj nie bądź Pawian !
 
Do góry