Gdzie przeżyłeś / łaś swój 1-wszy raz ?

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
popieram. Zrobisz se dziecko w wieku 13 lat i wtedy dopiero są kredki :D
 

kwakwak1

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
czytajac twoja historie wydaje mi sie ze opisujesz moja...ja nie zaluje tego ze pierwszy raz byl wlasnie z tym kkolesiem ale tez moje zycie teraz opiera sie na łzach i jedyny kontakt z nim to gg :(
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
a ja... jestem jeszcze dziewicą. i sie tego nie wstydze.
nie spieszy mi sie do tego...
To musi przyjsc samo z siebie...
:)
 

Beniaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no ja mam jeszcze przed sobą swój pierwszy raz, ale ... raz mało by nie doszło do niego, hehe na imprezce, w pokoju jednym imprezka, a ja z kolegą w pokoju obok, chwała Bogu że miałam okres i nie chciałam, bo za chwilkę ktoś do nas przyszedł, ale wtopa by była jakbyśmy coś robili :)
 
K

KaMa

Guest
jeszcze nie przezyłam pierwszego razu i mi sie zabardzo nie spieszy :p chodze już z chłopakiem przeszły rok ale mamy czas ;) uwarzam ze 14 lat to na to za mało :p ale chciałabym zeby to było na plaży...przy zachodzie słońca...gdy nikoga na plaży nie ma tylko my...:)
 

Debussy

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Salem :)
Pierwszy raz w łóżku .. ale potem to już różne pomieszczenia i meble :p
Raz nawet w dość publicznym miejscu, ale było ciemno i późna godzina. Nikogo nie było ;)
 

danielleskiewicz

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
mars
pierwszy byl normalnie w namiocie ale kilka nastepnych bylo ciekawych ;) powodzenia dla wszystkich dziewic zycze powodzenia mam nadzieje ze wytrzymacie jak dluzej :eek:k:
 

inspiracjaaa

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2005
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
Edinburgh
Ja miałam dużo chłopaków takich na 3 miesiące, ale mój pierwszy raz przeżyłam z moim obecnym mężem, u niego w domu na łóżku(szczerze mówiąc to mi się tak średnio podobało)ale ten trzeci i czwart mniam,miałam 18 lat, mój mąż czekał na to rok(cierpliwy był)wtedy go podziwiałam-teraz się z tego śmiejemy.
Pozdrawiam :D :papa:
 
Do góry