Gdzie przeżyłeś / łaś swój 1-wszy raz ?

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
heh ja jeszcze nie przezylam sojego pierwszego .. ale mam wspanialego chlopaka...rozmawialismy o tym i chcemy byc w pelni swiadomi tego i w ogole :) heh myslielismy ze moje w namiociku gdzies blisko domu zeby prad ..muzyka byla ... ale jeszcze troche do tego .. bo ja sie okropnie boje :zdegustowany:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja swój pierwszy raz przezyłam w łużku. Był trochę nie udany, bo za bardzo się bałam :p
Ale nie żałuję go- niestety dużo osób żałuje.
Jednak najlepiej jest mi z teraźniejszym facetem :))
 

Schrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bagno ;]
Ja tak jak np. stokrotka 81 swój pierwszy raz mam zamiar przeżyć po ślubie (jeśli wyląduje przed ołtarzem, bo w planach ma też opcje misjonarza :] ) i tłumaczenie że lepiej przed ślubem zobaczyć czy będzie się również w sprawach łóżkowych do siebie pasować itp. jest dla mnie głupotą!!!! Efekty widać tutaj morze wylanych łez a przez co przez ciekawość przez niewyżytych chłopców, którym zależy tylko na "zaliczeniu" dziewczyny i nie ma co tłumaczyć ich zachowania tym że jak miałaś swój pierwszy raz z nim to Cię kochał Jakby Cię naprawdę kochał to by poczekał do ślubu :] Także dziewczyny nie dajcie się namówić chłopcom !!!!!!!!!! WIERZE W WAS !!!!!!!!!!!! :]
 

matthew

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
w przebieralni na basenie ;) , ale była jazdaaaaaaaaa

[ Dodano: 1 Sierpień 05, 11:51 ]
w przebieralni na basenie ;) , ale była jazdaaaaaaaaa :D
 

ANIDA

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
mialam wtedy 18 lat bylismy ze soba juz 4 lata, kiedys marzylam ze to bedzie takie sponataniczne, ale bylo inaczej :) zaplanowalismy to dzien wczesniej ale bez zadnych szczegolów-poprostu powiedzielismy sobie ze juz nadeszla odpowiednia pora, bylismy sami u mnie w domku, moj wlasny pokoik moje lozeczko-bylo milo ale teraz to dopiero po kolejnyvh latach doswiadczenia jest sex :rotfl: wciaz jestesmy razem chcemy sie pobrac :p
 

psiaczek1988

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
z budy :P
hehe ja juz prezezyłam swój pierwszy raz ....... i mysle ze bede z tym chłopakiem juz dokonca . bo to nie był tylko jeden raz ale wiecej troszku ;p :p
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Ja tam tyz nie mialam pierwszego razu :p jakos mi dobrze jest jak jest ;) ale jakby co to chcialabym to zrobic pod prysznicem...pierw jakas kolacyjka,przytulanie no a pozniej to wiadomo hehe :p :D
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze nie przeżyłam pierwszego razu :]
I chyba szybko go nie będe miała :)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
ja chce być tylko trzeźwy, zebym wiedział co robie. (btw. jesli bede trzezwy to napewno zrobie to tylko z odpowiednią osobą.) jak jestem pijany to włącza mi sie zasada - "nie ma nieodpowiednich dziewczyn tylko czasem wina za mało" - a jesli skorzystam z tej zasady to wiem ze na nastepny dzien bede żałował...
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
ponury_murzyn napisał:
jesli skorzystam z tej zasady to wiem ze na nastepny dzien bede żałował...

a skąd wiesz? Może jednak nie pożałujesz? :hyhy: :hyhy:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
hehe ;) 1 raz to coś, co sie pamieta do konca zycia :) ..Wazne by odbys pierwszy stosunek z kimś kogo się naprawdę kocha, a nie z byle kim :)

----
Pozdrawiam serdecznie ;)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
kaaska6 zgadzam sę z Tobą, najlepiej zaczekać na tą osobę z która chce się to zrobić naprawdę, a przedewszystkim z miłości :)
 

Czaga

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja z moim facetem obiecaliśmy sobie poczekać do ślubu! To jego decyzja ale się z tym zgadzam!
On uważa że największy prezent jaki dziewczyna może podarować chłoakowi to swoje dziewictwo i właśnie dlatego dziewczyna musi być w 100% pewna że właściwej osobie ofiaruje ten największy prezent!
 

butterfly5

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
302
Punkty reakcji
0
ja tez poczekam sobie jeszcze trochę czasu... większość moich koleżanek jest juz "po" B) ale ja nie chce tego robić na przymus z pierwszym lepszym chłopakiem :p . mój pierwszy raz powinien byc z milosci :sexy:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
caramella napisał:
ponury_murzyn napisał:
jesli skorzystam z tej zasady to wiem ze na nastepny dzien bede żałował...

a skąd wiesz? Może jednak nie pożałujesz? :hyhy: :hyhy:
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
[snapback]61957[/snapback]​


bo wiem jaki jestem. hmm... niewiem czy jestem ciota czy jak ale dla mnie pierwszy raz musi być przezyty z ukochaną osobą i tyle. Wczoraj mogłem to zrobic z ukochaną dziewczyna... była pijana sama zaczęła mnie całowac... ale wiem ze ona mnie nie kocha i ... eh wiecie jaka to jest lipa jak sie odpycha dziewczyne w której sie jest po uszy zakochanym? Niestety a moze stety jestem chlopakiem który ma szacunek do dziewczyn, a ona na niego zasluguje w moich oczach wiec wyszedlem z namiotu i wrocilem do domu...

/dzisiaj zalowalem ze ona wogole zaczela sie calowac ze mna to niewiem co by bylo jakbysmy to zrobili (a calowalismy sie moze 3-4 sek)

hyh - i po co ja to pisze...
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Na twoim miejscu zrobiłbym to samo. Mój kolega przeżył swój pierwszy raz na imprezie zakrapianej alkoholem i nie ma żadnych pozytywnych wspomnień z tamtego wieczoru. Wogóle niewiele zapamiętał :]
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No właśnie, przecież jak się zchlejesz to już nie ma sensu tego robić, bo przy okazji to można skrzywdzić kogoś, a nawet samego siebie. Bo wtedy to się zupełnie traci nad sobą kontrolę. A najgorsze jest żałować tego co się zrobiło.
 
Do góry