Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
a co tam mają takiego ładnego? zapewne to kwestia gustu ale ja przeglądając tylko t-shirty nie znalazłem żadnego godnego uwagi.
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
No dobra może t-shirty do najtańszych w corsocomo nie należą ale już koszule są w całkiem niezłych cenach a do tego są bardzo ładne. Zresztą myślę, że te rzeczy są bardzo porządnie zrobione więc może warto czasem trochę więcej zapłacić i się dłużej z czegoś cieszyć.
 

dawm123

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja prawie kupiłem w smalltao.com ubrania, ubrania i styl z tej strony, bardzo ładne, a cena jest bardzo przystępna.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Kolejny reklamujący jakiś internetowy sklep. Czy nie ma tu administratora? Jeszcze nawet osoba wyżej chyba wysłowić się nie potrafi.
 

Aniszonek

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Administrator jak już to takich troli jak ty powinien do porządku przywrać. O co ci chodzi gościu. Temat jest gdzie kupujecie ciuchy a jak ktoś napisze gdzie kupuje to coś reklamuje? Weź się przez chwilę skup i pomyśl.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Administrator jak już to takich troli jak ty powinien do porządku przywrać. O co ci chodzi gościu. Temat jest gdzie kupujecie ciuchy a jak ktoś napisze gdzie kupuje to coś reklamuje? Weź się przez chwilę skup i pomyśl.

Może sam gościu przeczytaj te wypociny tego kolesia, dziwne, że w każdym wątku pisze to samo. Jeszcze, żeby to miało jakiś ład i skład a to chyba jakiś przedszkolak pisze.
 

anys

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Męskie ubrania warto zobaczyc w Recman, polska marka a jkei piekne garnitury maja, spodnie, koszule. Wszystko dla eleganckiego mężczyzny recman24.com/sklep/pl/recman
 

indian_a

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
chodzę raz na jakis czas do centrum handlowego i robie zakupy w jakies sieciowce jak mi cos w oko wpadnie.
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
mój chłopak ostatnio zachwyca się sklepami w fashion house, bo ma tam ulubione pod ręką i każdy rodzaj. sportowe, eleganckie i na co dzień:) często jeździmy tam jak są wyprzedaże, bo można na prawdę trafić ciekawe rzeczy w rozsądnej cenie:)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ostatnio znalazłam bardzo fajny sklep w internecie KAJA-SPORT , mają bardzo modne ubrania i buty :) .
 

kachna27

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja tam kupuje z chłopakiem róźnie, z racji tego, że ja mam więcej czasu to chodzę po sklepach i kupuję ciuchy tradycyjnie i internetowo. W internecie nie wszystko da się kupić np koszulki czy bieliznę to bez problemu tak zamawiamy ale np spodnie czy kurtki przez internet zbyt duże ryzyko jak dla nas. Fajne dzinsy są w Medicine i dobre jakościowo. Myślę, że wszystko zależy od tego jakiego rodzaju garderoby ktoś szuka Np mój chłopak lubił kiedyś dżiny z Pull and Bear ale teraz praktycznie nie da się tam żadnych fajnych spodni kupić bo wszystkie są slim albo super slim. Sklepów internetowych jest coraz więcej i wybór jest duży ale tak jak mówię wszystko zależy od tego jaka część garderoby.
 

sneak

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
głównie to w sieciówkach, ale najczęściej idę na zakupy jak już są jakieś fajne obniżki.
 

Simon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o klasyczne marynarki to zdecydowanie polecam Lancerto, a jeżeli chodzi o spodnie to benevento jest bezkonkurencyjne:)
 

Pola_polita

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
60
Punkty reakcji
3
Miasto
Warszawa
W lumpeksach jest sporo fajnych rzeczy dla facetów i widzę że zresztą coraz więcej z nich tam przychodzi. Panowie nie wstydźcie się ;)
 

marchewka43

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
fajny sklep internetowy, w któym ostatnio parę razy ciuchy kupowała, to sibysi.pl
 

Yogi20

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
40
Punkty reakcji
2
Ja nie mam czasu żeby latać po sklepach więc kupuję w necie. No i można tam trafić na niezłe promocje.
 

poszukiwacz999

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Yogi20, masz rację, że w necie można upolować lepsze i ciekawsze rzeczy niż w sieciówkach, które z sezonu na sezon tylko odświeżają ubrania zalegające w magazynach. Mi udało się ostatnio upolować w Sneakr Nike Air Max Men i Converes w promocji.
 

Simon89

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
No fakt, wybór większy i ceny też często niższe niż normalnie bo tacy przedsiębiorcy mniej płacą za wynajem lokalu , za pracowników i to się odbija na cenie. Tylko przy ciuchach i butach trzeba uważać na rozmiarówki, najlepiej wybierać takie sklepy , gdzie jest dokładnie ona bardzo dokładnie podana.
 
Do góry