Gdzie najczęściej kupujecie ciuchy by fajnie wyglądać?

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Coraz więcej sklepów oferuje ubrania dla szczupłych, więc nie powinieneś mieć problemu z rozmiarem.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Zazwyczaj w Cropp Town (poza spodniami). Wali mnie, czy fajnie w nich wyglądam. Ważne, że się w nich dobrze czuję.
 
S

Sumik777

Guest
Ostatnio otworzyli i nas Reserved są tam ciekawe ubrania typu koszule na lato a jakieś spodnie czy kurtkę to w BigStar tam są dobre a buty niestety muszę zamawiać na internecie bo mam dość wyrobione gusta co do nich. :D

Pozdrawiam.
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Jeansy i podkoszulki, szczególnie polo kupuje w second handach, bo w normalnych sklepach typu H&M, Reserved, House itd. nie znajduje jakichś fajnych rzeczy na siebie. Mogę być pewien jednego - nikt nie ubierze tego samego podkoszulka co ja. Buty zamawiam zazwyczaj przez internet. Mam numer 46, więc żeby kupić jakieś fajne obuwie muszę się dużo porozglądać.
 
M

margarita_3

Guest
A ja różnie robię - kupuję w sklepach takich osiedlowych, kupuję w sklepach sieciowych, przez internet czasem też coś zamawiam no i w lumpeksach kupuję. Ale jeśli się tam wybieram to muszę wiedzieć, że mam trochę więcej czasu bo w ciucholandach wiadomo - trzeba szukać i mieć do tego szczęście :) Jeszcze dodatkowo dochodzą do tego kluby zakupowe - ale tam przynajmniej ma się tę pewność, że ubrania są oryginalne.
 

oomichas

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
allegro - mam szczęście, bo nigdy się jeszcze nie naciąłem
 

Kałasznikow

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2011
Posty
38
Punkty reakcji
3
Ostatnio kupuje flanelki w markecie BHP Tres
Oprócz tego często lump (w szczególności czarne t-shirty)
Rzadko Cubus itp. sklepy
Jak jest kasa to Rockmetalshop i Kropa
Bardzo nie lubię sklepów typowo firmowych, np. Adidas, Nike, Reebok, Puma,
wręcz nienawidzę.
Jeśli buty, to tylko glany lub trampy.
 

Peek

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
5
Miasto
Warszawa
Ja najczęściej ubrania kupuje w Zarze lub H&M, czasem odwiedzam T.K.Max. bo można tam wygrzebać mega porządne ubrania bardzo przecenione. Czasem kupuje też w River Island, Benettonie, Pepe Jeans, Sisley to chyba prawie wszystkie sklepy które najbardziej lubię. A jeśli chodzi o buty to kupuję trampki Converse i tenisówki Lacoste bo mi tak najwygodniej. Jak trzeba kupić coś bardziej eleganckiego to kupuje w Kazarze. No i to chyba na tyle :)
Kiedyś kupowałem też w Reserved ale teraz nie mogę tam nic kompletnie dla siebie znaleźć
 

dudek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
84
Punkty reakcji
0
Miasto
Radomsko
Wiadomo - w necie taniej. Tylko przymierzyć nie można...

Ja mam dość dobry patent na kupno butów w internecie. Najpierw wyszukuję interesujące mnie buty w normalnym sklepie. Tam przymierzam, oglądam się dość dokładnie, czasem zabieram kogoś ze sobą, żeby mi doradził. Następnie idę do domu i zamawiam ten sam model w internecie. Oszczędność jest widoczna i warta zachodu :)
 
F

Facet40

Guest
Wiadomo - w necie taniej. Tylko przymierzyć nie można...

Ja mam dość dobry patent na kupno butów w internecie. Najpierw wyszukuję interesujące mnie buty w normalnym sklepie. Tam przymierzam, oglądam się dość dokładnie, czasem zabieram kogoś ze sobą, żeby mi doradził. Następnie idę do domu i zamawiam ten sam model w internecie. Oszczędność jest widoczna i warta zachodu :)
Ja robię podobnie. Tak samo z ciuchami markowymi - jeansy, t-shirty, kurtki itp.
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Ja kupuję coraz częściej właśnie w klubach zakupowych jak Stilago. Przez to że mają wyprzedaż ze zniżkami nawet do 70% mogę sobie pozwolić na oryginalne ciuchy czy dodatki jak zegarek czy okulary od D&G
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
New Yorker, Zara, H&M, Asos.com, TopMan,com, Allegro
 

sylwunia235

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
corsocomo.pl sobie zobaczcie. Bardzo fajny sklep z ubraniami raczej niedostępnymi w Polsce
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Na pewno nie w sklepach sieciowcyh,ponieważ jakość- no cóż,jest dosyć kiepska. Wolę dołożyć i kupić w dobrym sklepie,firmowym lub zamówić przez internet gdzie także jest bardzo szeroki wybór.
 

Andziosz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Bardzo przyjemny sklep ten o którym wspomina Sylwunia. Robiłam ostatnio zakupy dla chłopaka i ze sklepem wszystko ok. Szybka wysyłka
 

Majkel_P

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2012
Posty
11
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Sosnowiec
Wolę kupowanie w tradycyjnych sklepach, gdzie mogę ubranie na spokojnie przymierzyć i zobaczyć jak na mnie leży ^_^
najczęściej kupuję w New Yorker i C&A :)
 

Andziosz

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
No może trochę drogo ale za to jakie ładne mają rzeczy :) Raz na jakiś czas można zaszaleć.
 
Do góry