Gdzie na wczasy nad morzem ?

adi2391

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Z Polski to polecam:
Dziwnów i Władysławowo (SPOKÓJ I CISZA) we Władysławowie nie ma tej plastikowej komercji na każdym kroku - tylko na jednej ulicy, takie a'la alei gwiazd, co mnie bardzo zdziwiło
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
słuchajcie, co roku odwiedzam różne miejscowości na naszym polskim wybrzeżu, byłam w : Jarosławcu, Chłapowie, Niechorzu, Rowach, Chłopach i Mrzeżynie, poradźcie gdzie mogłabym pojechać nie licząc już tych miejscowości, z góry dzięki :)
 

malgorzattttaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
A byłaś w Dąbkach? Ja bardzo często jeżdżę tam do ośrodka Geovity. Bardzo fajne miejsce, sporo do zwiedzania i na plażę niedaleko. Do tego w razie nienajlepszej pogody można skorzystać z hotlowego Spa :D
 

groszek25

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam pozwolę podpiąć się pod temat i zadam pytanie. Drodzy Forumowicze może ktoś z Was jest w stanie polecić mi miejsce nad naszym morzem dla większej grupki osób. Poszukuję kwatery prywatnej (dom wczasowy-letniskowy) na 6 dorosłych (3 małżeństwa) i 5 dzieciaczków (11, 10, 5, 3, 2 lata), najlepiej obszar ogrodzony z kawałkiem trawy aby dzieciaki miały gdzie poszaleć wieczorkiem, miejscem na grilla itp. W grę tak naprawdę wchodzi tylko domek który by nas wszystkich pomieścił, najlepsze rozwiązanie to 3-4 pokoje + wspólna kuchnia no i oczywiście łazienka. Generalnie chcemy wynająć cały dom na tydzień. Nie będę pisał że ma być to jak najtaniej bo wiadomo że za darmo to można sobie tylko przed własnym domkiem posiedzieć. Jeżeli będziecie mieli jakieś propozycje to piszcie gdzie, ile za dobę lub osobę i mniej więcej jak daleko do morza. Wdzięczny bym był za jakieś dodatkowe informacje, czyli okoliczne atrakcje, ciekawe miejsca, co warto zobaczyć. Niestety Rowy i Krynica odpada bo tam już byliśmy.
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
polecam Niechorze i Mrzeżyno, czyste szerokie plaże, wystarczy odejść kawałek od głównego zejścia i ma się piękną plaże wyłącznie dla siebie, więc dzieci będą mogły szaleć do woli, wiem, że w sąsiedniej Pogorzelicy są domki, a plaża równie czysta, do zwiedzania jest bardzo dużo, Niechorze - latarnia morska, muzeum, jezioro Liwia Łuża, wybetowane spacerowe molo wzdłuż morza, kutry rybackie na plaży; Mrzeżyno - bajeczny port u ujścia rzeki Regi, lasy bogate w jagody i sarenki, wesołe miasteczko, kino, szkółka jeździecka; blisko do Kołobrzegu, Trzebiatowa, więc polecam :)
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Ja mieszkam na wsi jakieś 120 kilometrów od naszego morza i co roku lubię jeździć nad nasze Bałtyckie morze. Ale jak ktoś ma morze na codzień to mu się nie dziwię że szuka innych miejsc na wakacje. W tym roku zaliczymy ekipą nasze morze na pewno.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o polskie morze to rzeczywiście - we Władysławowie bardzo mi się podobało :) A jak jest się już tam to i na Hel warto zajrzeć. Co do zagranicznych propozycji to jakby nie było gwarancję słonecznej pogody mamy w Egipcie :) W razie czego - tu jest sporo ofert.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Jak dla mnie - jeśli już wybieramy się nad polskie morze to okolice Władysławowa są bardzo ładne. Zaraz obok mamy Jastrzębią Górę i Hel - tak więc mówi to samo za siebie. Już w ogóle sama możliwość spędzenia czasu nad morzem jest naprawdę super sprawą :) A poza tym - nie ważne gdzie, ważne z kim :)
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Werka600, przyznam, że nie sposób nie zgodzić się z ostatnim zdaniem :) Ale pewnie i tak mimo wszystko dla większości liczy się pewien standard etc. No i w tej kwestii mogę stwierdzić, że taki wyjazd do Egiptu czy innego ciepłego kraju na pewno się uda ;) Przynajmniej pod względem opalenizny :)

plastcnic - już odwiedzałam tę stronkę ;) przy okazji innego wyjazdu ale teraz kiedy zbliżają się wakacje - też zamierzam z niej skorzystać.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o miejscowości nad polskim morzem to najbardziej podoba mi się w Jastrzębiej Górze. Mieści się tam Hotel SPA Primavera do którego mogłabym wracać co roku. Bardzo relaksujące zabiegi plus świetna okolica, tak właśnie wygląda mój wymarzony urlop ;)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Moim zdaniem polskie morze jest piękne, ale poza sezonem. W same wakacje jest tam zdecydowanie zbyt wiele osób, dlatego ja wybieram miejsca gdzie jest spokojniej i można odpocząć obserwując naturę. Ostatnio natrafiłam na piękne zdjęcia Pojezierza Brodnickiego na http://www.facebook.com/Gleboczek i zastanawiam się, czy w tym roku nie wybrać się w te okolice.
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Bałtyk ma sporo uroku. I to nie tylko plaża, ale jest tam sporo miejsc innych do odwiedzenia - np. Morze Kaszubskie, Wyspa Sobieszewska, polski Stonehenge, zabytki trójmiasta, kaszubskie wioski, Żuławy... można wymieniac. W sumie to każdy znajdzie coś dla siebie - może poleżeć, zwiedzać, skorzystać ze SPA, uprawiać sporty wodne, zaliczyć wędrówki piesze i rowerowe. Ba.. nawet na nartach mozna w zimie posmigać z widokiem na morze :D górale tego nie mają ;)
 
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

polecam Apartament "Wileki Błękit" w kołobrzegu, 150m od plaży, 50mkw, w hotelu Diva Spa ****.
Fitnsess, spa, baseny itp. naprawdę warto.
Więcej informacji na stronie www.apartamentydiva-kolobrzeg.pl
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Ja w sumie też chyba jednak w tym roku wyskoczę na kilka dni nad polskie morze :) I to chyba właśnie w okolice mojego ulubionego miejsca czyli Władysławowa. Ale zastanawiam się czy przypadkiem nie zarezerwować miejsc tutaj bo przy okazji chciałabym się trochę zrelaksować.
 
S

sebcu

Guest
najchetniej to bym pojechal na takie plaze gdzie sa takie laski :D
http://sebcu.u.re.pl/tablica/czytaj/20501.html

ale w wakacje glownie krynica,stegna,sopot
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
W sumie to zależy co się chce robić nad morzem. Jeżeli ma być lans, imprezy i nocne życie - polecam 3miasto. Jeżeli nie chcecie się wylegiwać, tylko macie ochotę np. nauczyć się pływania na desce, rowerki, motorówki to polecam półwysep. Spokojnie, rodzinnie to jest zdecydowanie na otwartym morzu. Jastrzębia itd.
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Owszem imprezowym miejscem jest Sopot jeśli chodzi o sporty wodne to całkiem nieźle jest na helu. Poza tym można sobie takie rzeczy sprawdzić na tym przewodniku internetowym ideatur.pl przy okazji można tam sobie zarezerwować nocleg czy też przeczytać opinie innych użytkowników na ten temat.
 
Do góry