Gdzie na wczasy nad morzem ?

Triper

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Ja nieustannie polecam Sopot, najlepsze miasto z nadmorskiej trójki! Jest opera nie tylko dal fanów klasyki :p, jest Krzywy Domek nie tylko dla zakręconych, jest też nieprzemijający wakacyjny klimat. Nie zapominajmy też o molo, najsłynniejszym i najdłuższym. Wczoraj niestety podczas burzy uległo zniszczeniu http://sopockiemolo.notlong.com, na szczęście wszystkich turystów na czas ewakuowano. Są więc też w Sopocie nieprzewidzianie atrakcje, dla niektórych z dreszczykiem emocji!
 

Magda.Mała.Mi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Polskie miasta to Łeba, Powidz i Zamość.
Z innych to Lisbona, Lagos, Barcelona :)

na najbliższe wakacje chcę jechać do Rzymu
 
A

ann han

Guest
Ja najchętniej pojechałabym na wakacje na Bałkany, ale zawsze podróżuję z rodzinką. Więc na własną rękę to chyba się nie da wyjechać, żeby czuć się bezpiecznie. Dlatego w przyszłym roku planuję wybrać się na Bałkany, albo w inne równie ciekawe miejsce z biurem ok-tours, bo wiem, że mają bardzo ciekawą ofertę. Specjalizują się w wyjazdach rodzinnych więc mam pewność, że cała moja rodzina będzie bezpieczna:)
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Hehe a to biura ma do dyspozycji żołnierzy, albo prywatną Policje ? Nie rozumiem po pierwsze dlaczego miało by być na Bałkanach niebezpiecznie - chyba czytałeś wiadomości sprzed 10 lat ? a po drugie jak wyjazd z biurem zwiększa twoje bezpieczeństwo ? Jeśli masz rozum i umiesz z niego korzystać to na Bałkanach jest bezpiecznie i dla Ciebie i rodziny - spokojnie można pojechać samemu, jeśli bierzesz pod uwagę bezpieczeństwo.
Na Bałkanach byłem wielokrotnie i bardzo lubię tamte rejony...

W Polsce najbardziej lubię Gdynię. Ze względu na sentymenty, ze względu na openera, ze względu na świt na molo: Molo w Gdynii
Już się nie mogę doczekać kiedy znów pojedziemy szaleć do Gdyni :)
 
A

ann han

Guest
No tak na Bałkany to zdecydowanie bez rodzinki, no chyba, że z samym mężem:)Miejsce, które chciałabym zobaczyć, ale wiem wszyscy, że może to być niebezpieczne:/ A może po prostu wyślę dzieciaki na wakacje z ok- tours, a sama pojadę z mężem na Bałkany:) Dzieciaki będą zachwycone jak pojadą gdzieś same, a ja też miło spędzę czas:) Tak będzie wilk syty i owca cała:)
 

nowitzki

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Poznań
Hm, polecam Ci Grecję i Chorwację, jak wszyscy pisali aż z wody nie chce się wychodzić. A jeżeli masz jakieś większe środki do wykorzystania to do Hiszpanii, byłem tam w zeszłym roku i jest pięknie, tak samo w Portugalii. :eek:k:
 

iwona25

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
hej. witam wszystkich serdecznie. Miom zdaniem nie ma to jak urlop w naszym kraju nad Bałtykiem, nad naszym polskim morzem. Ja co roku jeżdżę do fajnej miejscowości Jarosławiec. Jest to fajne miejsce, gdzie super można spedzić czas. W zeszłym roku otworzono tam aquapark Panorama Morska. Byłam tam kilkakrotnie z przyjaciółmi, szaleliśmy jak małe dzieci, fajne baseny, zjeżdżalnie, wspaniały widok wieczorem. Na terenie basenów jest super restauracja Tropicoco, gdzie są serwowane pyszne potrawy. Gorąco polecam do odwiedzenia tego miejsca. W tym roku też będę w Jarosławcu, wypoczywać będę w panoramie Morskiej, pozdrawiam wszystkich.:):):)
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Jeśli chodzi o morze to zdecydowanie polecam, któreś z tych miast ... Kołobrzeg, Sopot, Władysławowo, Dźwirzyno, Mielno/Unieście.
A jeśli zależy Ci na jakimś wyjątkowym miejscu, to absolutnie Darłowo.
 

Lulinka

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jeśli Polska to Jastrzębia Góra, zagranica - polecam Chorwację.
 

ziutka555

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. Wielkopolskie
Jedzemy z koleżankami tego lata na wakacje nad polskim morzem, z racji tego że każda z nas nad polskim była dosyć dawno (ok 4lat). A więc mam takie pytanko, gdzie najlepiej wybrać się ze znajomymi, nasze wymagania to ; dużo imprez ale nie 'spęd ćpunów i dresów', blisko do morza i centrum. Nasze wymagania nie są chyba zbyt wygórowane;)
 

toro1000

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nad Polskim Bałtykiem można nie tylko dobrze się bawić, ale równie dobrze odpocząć i zaczerpnąć nowe dawki świeżego powietrza z Jodem. Propozycje raczej dla leniwych i tych, którzy lubią wygrzewać się na plaży zamiast zwiedzać okolicę. Jeśli chodzi o pobyt nad morzem to z mojego doświadczenia mogę polecić gospodarstwo niedaleko Gąsek www.wczasy-nad-morzem.net Do morza jest 2km więc można iść piechotą. Gospodarze bardzo mili. Smaczne obiady i ognicho wieczorem ;) Poza tym dużo spokoju i wszędzie blisko. Najbliższy sklep ok 1000m. Myślę, że warto tam wybrać się na wczasy. W tym rejonie morze ma dosyć wysoką temperaturę, jednak należy liczyć się z tym, że każdego lata jest ona nieco inna. Może w Mielnie trochę cieplejsza, ale jeśli nie chcemy być sypani piaskiem i wchodzić komuś na koc to lepiej nie zmieniać plaży. Między Gąskami a Sarbinowem jest ona bardzo szeroka i mniej uczęszczana. Wszystkim życzę udanych tegorocznych wakacji.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
A ja chyba tradycyjnie jak co roku wybiorę się w Bieszczady... Bardzo lubię te góry i nie wyobrażam sobie żeby spędzać, gdzieś indziej wakacje;) Ale nad nasze Polskie morze też się wybieram już chyba trzeci rok i jakoś się wybrać nie mogę.;) O i jeszcze Mazury są na mojej liście miejsc, gdzie chciałabym pojechać na wakacje;)
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie warto odwiedzić Hel, sama bym się najchętniej w tą okolicę wybrała. Przede wszystkim jest tam znakomita baza noclegowa, można znaleźć miejsca w naprawdę dobrych hotelach, w pobliżu jest choćby Primavera. Poza tym to naprawdę piękna okolica, nie wiem czy nie najpiękniejsza nad całym Bałtykiem. Myślę, że jeżeli ktoś wybiera się nad polskie morze, to powinien właśnie o tym terenie pomyśleć.
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
z malutkich mieścinek to Mikoszewo k/Gdańska, w tym roku może zaszaleje i będę odkrywać okolice Dąbek k/Darłowa
 

kolorowa_gwiazdka

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Jak chcesz cieplejsze morze, to moze wybierzesz sie do Grecji, skoro forsy im brakuje, to moze im troche pomoc. :sexy: ;) Albo do Chorwacji, na zdieciach morze przepieknie wyglada, znajomi sa zaachwyceni.
 
D

Dorka123

Guest
od jakiegoś czasu chciałam polecieć na którąś z greckich wysp :) i w tym roku się udało, niedługo będę na Krecie :)
miało nie być w tym roku urlopu, ale cena nas jednak skusiła, za rok już może być o wiele drożej, teraz płaciliśmy w Orbisie niecałe 900 zł od osoby :)
to nawet mniej niż w zeszłym roku nad polskim morzem ;)
 

ines91

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
nad polskim morzem byłam prawie we wszystkich mniejszych i większych miejscowościach, z czystym sumieniem mogę polecić: Mrzeżyno, Niechorze, Jarosławiec, miejscowości dla osób w każdym wieku i dla każdego :)
 
Do góry