tomson1

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Proponuję wyjechać za granicę, stosunkowo wychodzi tyle co w Polsce, przy czym tam masz zagwarantowaną pogodę i animacje dla dzieci. W tym roku nad morzem była bardzo ładna woda, ale to pierwszy raz odkąd pamiętam.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Można trafić na pogodę nad polskim morzem, ale sznse nie są za duże, więc wakacje zagranicą są również moim zdaniem, lepszym wyjściem. Większość znajomych zresztą wybiera wczasy w cieplejszych miejscach, bo albo wspomniane animacje są w hotelach, albo po prostu ładna pogoda służy zabawom i aktywnemu wypoczynkowi.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
a na wycieczki jeździcie? ja ostatnio odkryłam Zatorland :) to w małopolskim. jest w jednym miejscu kilka parków rozrywki, ten z dinozaurami mi przypadł najbardziej do gustu :D frajda dla dzieciaków, zresztą na mnie też zrobiły całkiem niezłe wrażenie ;)
 

tosiek23

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam, dla ciebie i malucha polecam wypoczynek we Władysławowie a dokładniej w Chłapowie na kempingu lazurowe, tu masz stronkę http://www.lazurowe.com.pl/index.html
Pole jest blisko morza, czyste i bezpieczne. Spędzając urlop na kempingu z pewnością oboje będziecie mieli mnóstwo frajdy i miłych wspomnień.
 
I

impresja_switu

Guest
no tak pogoda jest warunkiem koniecznym jeśli się gdzieś wybieramy, bo jednak nikt nie chce odpoczywać w deszczu to nic przyjemnego. Co do wyjazdów zagranicznych to może coś w tym jest, że o pogodę łatwiej jak się pojedzie do Chorwacji, czy w inne ciepłe miejsce, ale powiem wam, że i tam gwarancji nie ma. Różnie to bywa. Lepiej już szukać miejsca pod kątem tego, czy w razie niepogody będzie co robić. Dla mnie bardzo fajnym miejscem na wypoczynek jest pojezierze Brodnickie i Hotel Głęboczek. Jest tam naprawdę pięknie, jest bogata oferta zabiegów w SPA, można aktywnie spędzić czas, dla dzieci też się znajdzie coś ciekawego.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Na takiej Majorce na przykład czy Fuercie raczej nie ma możliwości braku pogody przez 14 dni ciągiem, a gdy spędzaliśmy urlop w Polsce zdarzało się, że większość czasu okupowaliśmy hotel, bo lało... Pojezierze Brodnickie jest faktycznie piękne i takie spa to dobry pomysł moim zdaniem ale bardziej na weekend niż na dłuższy urlop ;)
 

izydora_30

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej, ja stawiam na góry świeże powietrze czy lato czy zima super sama co roku jezdzę z dzieciakami ale to zależy jakie dziecko itd.
fajne noclegi można znaleść na http://www.zakopedia.pl/
 

Kaczor_Donald

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,
Ja też zdecydowanie polecam góry. Byliśmy teraz z naszym synkiem w te wakacje właście w górach i uważam, że wyjazd w góry z dzieckiem to na prawdę dobry pomysł. Byliśmy w Sudetach, niedaleko Stronia Śląskiego.
Wynajęliśmy apartament w Bolesławowie: w Apartamentach pod Śnieżnikiem. Dobra baza wypadowa, bo sam obiekt był na uboczu, w cichej okolicy, a blisko było do Czarnej Góry, Śnieżnika,itp. Zwiedziliśmy Jaskinię Niedźwiedzią, która jest chyba dużą atrakcją okolicy, bo trzeba robić rezerwację z dużym wyprzedzeniem. A większość urlopu spędziliśmy na zalewie wodnym nieopodal, bo akurat trafiła nam się super pogoda.

A polecam też to miejsce, w którym spaliśmy. Mieliśmy do dyspozycji apartament dwupoziomowy (byliśmy razem z dziadkami). Mieliśmy w nim swój własny aneks kuchenny, który był bardzo fajnie wyposażony, więc mogliśmy sami sobie coś tam gotować. A gdy nam się nie chciało to jedliśmy coś w pobliskich restauracjach (w niektórych miejscach jako właśnie goście apartamentów mieliśmy zniżkę 10%). Fajne było to, że obiekt był cały ogrodzony i dzieciaki mogły bawić się na trawniku na dziedzińcu oraz placu zabaw, a my korzystaliśmy z dostępnych w apartamencie leżaków. Można ta też grillować, bo jest taka chata grillowa wraz z grillami. Dlatego polecam to miejsce do spania, a poza tym jest tam niedrogo jak na na na prawdę wysoki standard. A okolica jest piękna, ciasz i spokój. A że jesteśmy z miasta to na prwadę doceniliśmy to .Także wyjazd w góry z dziećmi to doskonały pomysł.
 

monique32

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku z rocznym dzieckiem byłam w Krynicy Morskiej. Polecam bo nie jest bardzo tłoczna i jarmarczna jak to bywa z innymi miastami. Noclegów szukałam na www.e-wczasy.pl
Duża baza noclegowa, zdjęcia, opisy, mapki i recenzje osób które już były w tych miejscach.
 

kowalskanataliapl

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
My w tym roku poszaleliśmy i byliśmy w kilku miejscach, najbardziej nam się podobało w Łubinowym Wzgórzu (http://lubinowe.pl/) w Lubelskim. Wszystkim byli zadowoleni, ja z mężem zdołaliśmy odpocząć, dzieciaki się wyszalały, nie nudziły się, pokoje bardzo fajne wynajęliśmy, jedzonko bardzo smaczne, a ceny o dziwo nie takie wysokie jak na takie standardy:) oprócz tego byliśmy w okolicach Kielc, zdołaliśmy zwiedzić jaskinie Raj, muzeum Wsi kieleckiej. Pochlapaliśmy się też troszkę na basenie w Nowinach:) ogólnie bardzo polecam oba miejsca :)
 
B

Basia K

Guest
Mogę podpowiedzieć gdzie znajdziesz okazyjne wczasy nad morzem w Jarosławcu. Dzieciaki szalały z radości w stadninie koni, nie wspomnę jakie tam są plaże! A co najważniejsze dla dzieci więcej jest tam rodzin niż nastolatków.
 

izzzka

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja jeżdże do Dankaru w dziwnowie już kilka lat z rzędu bo mają duży ogrodzony teren zielony, animatora z który organizuje dzieciom zabawy i 5 m do plaży bo ośrodek leży na wydmie. oferte też znalazlam na e-wczasy
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
A co myślicie o urlopie rodzinnym w jakimś fajnym hoteliku na wyspie Zakynthos? Może ktoś spędzał w Grecji urlop z dzieckiem i może podzielić się informacjami gdzie warto się zatrzymać, co zobaczyć:)?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Tu macie pomysł na rodzinną Skandynawię, a więc jak najbardziej i z dziećmi http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/oferty_promocyjne
 
D

Dorka123

Guest
Latem na promie Polonia jest plac zabaw dla dzieci, więc jak najbardziej polecam. Poza sezonem letnim niestety mniej dzieci podróżuje, więc takiej atrakcji nie ma (chyba, ze coś się zmieniło od mojego ostatniego rejsu), tak czy inaczej innych atrakcji nie brakuje ;)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
samba nawet gdzieś mi śmignęło , że dzieci do lat 7 mają pobyt darmowy.. Widziałam to w opisie rejsu welentynkowego,
 

Maria Gracka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
Słyszałam, że But rozszerzył swoją ofertę o wyjazdy rodziców z dziećmi, coś w stylu pierwszych kolonii z dziećmi. Musiałabym dokładnie poszukać informacji o tej ofercie więc jak coś to napiszę tutaj albo wyślę na priv ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
But-em swojego czasu się interesowałam i mają wcoś takiego o czym piszesz. takie wspólne wyjazdy aby dziecku było łatwiej a rodzicom mniej stresująco :D dla mnie to fajna sprawa bo tak naprawdę póki co nie wiem kiedy odwazę się puścić swojego starszego syna pierwszy raz na samodzielną kolonię.

But-em swojego czasu się interesowałam i mają wcoś takiego o czym piszesz. takie wspólne wyjazdy aby dziecku było łatwiej a rodzicom mniej stresująco :D dla mnie to fajna sprawa bo tak naprawdę póki co nie wiem kiedy odwazę się puścić swojego starszego syna pierwszy raz na samodzielną kolonię.
 

Maria Gracka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
[background=rgb(255, 255, 255)]

Jak mniemam więcej informacji znaleźć można na ich stronie? Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł, w szczególności dla rodziców którzy boją się puszczać swoje pociechy. U mnie w domu nie było takiego problemu bo mam 2 starszego rodzeństwa i to oni mi torowali drogę. Przez to rodzice nie bali się mnie puszczać na kolonie. [/background]
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A jak Wam się wydaje? jaki jest ten optymalny wiek dla pierwszego, samodzielnego wyjazdu dziecka na obóz/kolonię?
 
Do góry