jarus

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
A ja pozwole sobie nie zgodzić się z opinią, że nie ma sensu jechać nad polskie morze. I to właśnie dla dzieciaków to będzie najwieksza frajda! Tutaj mają przynajmniej normalną plażę - mogą się na niej bawić, lepić sobie zamki z piasku czy co tam chcą. Ma się chociaż pewność, że się nie poranią o jakieś kamienie albo nie staną na jeżowca, jak to w zagranicznych "ciepłych krajach" się zdarza. A pogoda - raz jest, raz jej nie ma, można zawsze sprawdzić dokładnie prognozę. Poza tym to, że w zeszłym roku nie dopisała, nie znaczy, że zawsze już tak będzie. Dwa lata temu pamiętam, że było bardzo ciepło - byliśmy wtedy we Władysławowie - w Pensjonacie "Wojciech". Ich stronka www.pensjonat-wojciech.pl Był i pokój specjalnie dla maluchów i plac zabaw, a w samym mieście jeszcze wesołe miasteczko, także nie nudziły się. A teraz podobno otwierają tam Ocean Park Władysławowo - nową atrakcję speclanie dla dzieci, także chyba znów się wybierzemy :klaszcz:
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
Zgodze się ze teraz najlepsze będzie morze. Raz że mamy Euro dwa Gdańsk to piękne miejsce. Dodam do atrakcji które już wcześniej były wymienione http://www.nabutach.pl/polska/96-gdansk/222-wawel-polnocy również polecam
 
D

Dorka123

Guest
Z dzieckiem w te tłumy na Euro? Nie sądzę, aby był to dobry pomysł. Poza tym pogodę mamy akurat beznadziejną, więc ja bym się zdecydowanie wybrała gdzieś na południe Europy, Grecja lub Hiszpania, oferty można spokojnie znaleźć poniżej 1000 zł od osoby, a na Korfu to nawet widziałam poniżej 600 zł w unity travel, nad Bałtykiem na pewno taniej nie będzie.
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś chce odpocząć od Euro ( ja na pewno jestem jedną z tych osób) to Głęboczek będzie świetnym miejscem na wakacje z dzieckiem. Mało gdzie jest tak pięknie jak tam. Można i się zrelaksować na wysokim poziomie i aktywnie spędzić czas, na kajakach, rowerach czy uczyć się nurkowania. Nie ma osoby, która nie zakochałaby się w tym miejscu.
 
N

natulka123

Guest
Na wypoczynek zdecydowanie zasługują Mazury. Fakt jest tam dużo komarów i robactwa, ale z nawiązką wyrównują nam tę niewygodę piękne jeziora i możliwość żeglugi po wielkich jeziorach. Moja córka uwielbia tam jeździć. 2 tygodnie to minimum.
 

tamara1

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja od jakiegoś czasu spędzam wolne dni w Białce Tatrzańskiej. Od zeszłego roku działają baseny termalne, więc jest się gdzie popluskać. A poza tym nie ma tłoku, dobra baza na wypady w Tatry bądź mniejsze górki w okolicy. Latem działa kolej na Kotelnicy, można sobie wypożyczyć specjalne rowerki do zjazdu po stoku - super frajda. A poza tym w pensjonacie, w którym zwykle się zatrzymujemy mają salę zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, dodatkowe animacje i do basenu dwa kroki. Naprawdę super, dla tych, którzy chcą uciec od tłumów, jednocześnie nie lądując w dziczy :)

Aha, pensjonat, z którego usług korzystamy: www.bania.pl
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
my z małżonką jeździmy z naszym smykiem do Grecji od kilku sezonów :) W te wakacje wybraliśmy Kretę, bo jeszcze tam nie byliśmy :) A podróżujemy zawsze z biurem podróży FreshTours.
 

julkaa1

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
to ja dla odmiany proponuję Bukowinę Tatrzańską, przepiękne polskie góry i baseny termalne. Zawsze jeździliśmy tylko na weekend, ale teraz zastanawiam się czy nie jechać na urlop z dzieciakami na 2 tyg. Bo oferte mają dość ciekawą.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
to ja dla odmiany proponuję Bukowinę Tatrzańską, przepiękne polskie góry i baseny termalne. Zawsze jeździliśmy tylko na weekend, ale teraz zastanawiam się czy nie jechać na urlop z dzieciakami na 2 tyg. Bo oferte mają dość ciekawą.

Polskie tatry mają niepowtarzalny klimat i Bukowinę też polecam jak ktoś chce zostać w Polsce w czasie urlopu. Tyle, że my z racji bliskości Tatr na co dzień, wolimy tam zawitać w weekend np :) A wczasy to w ciepłe klimaty sie wygrzać i dziecku coś nowego można zawsze pokazać...:)
 

wiki122

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja osobiscie polecam ZACISZE na ul. Wiosłowej 41 w Gdańsku. Tam jest kilka domków, super wyposażonych (czajnik, lodówka, pościel, sztucce, garnki itd.), miło, czysto, schludnie, auto masz na terenie, dzieciaki rowniez bezpieczne, (plac zabaw itd), okolica cicha, piekny las, bardzo duzo grzybow i bursztynow, blisko morze, blisko do linii autobusowej ktora zawiezie cie do Gdanska (30 min i jestes), 100 m sklep i restauracja i to za 100 zł od domku (a miesci sie az 6 osob). Naprawde taniej nie znajdziecie - na tak liczny domek bo wychodzi ok. 16 zł od osoby ....... w koncu odnalazlem tanie wakacje w Polsce i tak blisko Gdańska :)) Super - polecam!
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Bardzo lubię polskie morze, ale polskie morze jest drogie. Polecałbym bardziej coś "egzotycznego" - Chorwacja chociażby, bardzo piękny kraj, woda czysta, pogoda ładna, dla dziecka raj. Grecja tak samo, chociaż ja akurat preferuje Chorwację. Albo nad Balaton można skoczyć. Do wyboru, do koloru. Moja siostra na początku czerwca pojechała ze swoją córką na wakacje, ale ona wybrała prawdziwie egzotyczne klimaty - Pekin. Wróciły kilka dni temu i młoda siedziała u mnie dobrych kilka godzin i buzia jej się nie zamykała, jest zafascynowana kulturą Pekinu.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
nasze polskie morze jest super. Mnie się tam bardzo podoba, a jeśli chodzi o wakacje z dzieckiem, żeby można było wypocząć można się wybrać do Jastrzębiej Góry i do Hotelu Primavera mają specjalne atrakcje dla dzieciaków więc one się na pewno nie będą tam nudzić.
 

Wiolettasmile

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Na wakacje ze smykiem to ja poelcam Borne Sulinowo, jezioro Pile - tu jest extra ścieżka dydaktyczna dla dzieci i ośrodek Marina tuz przy plaży - mają kapitalne warunki, pyszne jedzenie i jeszcze statek wbudowany w skałę, który robi za restaurację. Wypas
 

Paskuda6

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja serdecznie polecam Karwię. Jest spokojnie i cicho, w przeciwieństwie do takich nadmorskich kurortów jak np. Jastrzębia Góra. Plaża jest czysta i szeroka, a na niej balony do skakania i wodna zjeżdżalnia, więc na brak atrakcji dzieci nie mogą narzekać:) Mąż wyjątkowo też był zachwycony wyjazdem, bo jest kilka knajp w Karwii, które serwują świeżutką, bałtycką rybę :) A jeśli będziecie potrzebować silniejszych wrażeń to autem, lub busem szybko dojedziecie do Jastrzębiej Góry, czy Władysławowa, a tam to już atrakcji nie brakuje:)
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
primavera w jastrzębiej rzeczywiście się sprawdza. do plaży bliziutko, no a w razie niepogody maluchy się nie nudzą, bo jest co robić na samym terenie ośrodka. no i spa na miejscu, także i dorośli mogą się spokojnie zrelaksować w deszczową pogodę bez zbędnego psioczenia, że plucha :D no ale taki urok wczasów nad naszym morzem, ja tam bardzo lubię, zwłaszcza poza sezonem :)
 

kasia935

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
1
Ja polecam Krete. W sam raz zeby wypocząć i samemu i w parze i z dzieciakami.
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Kreta jest śliczna:)My z dzieciakami byliśmy w hotelu Kiani Beach, po prostu rewelacyjne miejsce, wspaniałe widoki i opieka animatorów również na najwyższym poziomie. Mogę polecić wszystkim, którzy chcą wyjechać gdzies z dziećmi :)
 
Do góry