Firmowe kalendarze

felka

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
siwka napisał:
Ja też mogę śmiało polecić promnet. Te kalendarze mają coś w sobie :) i rzeczywiście skutecznie służą jako reklama.
reklama ok ale ja bardziej wole dawac je bliskim jako skromny prezent. Eleganckie wykonanie i wszyscy są zadowoleni jak otrzymują na nowy rok
też fajnie :) moim zdaniem nadają się zarówno dla pracowników i klientów firmy ale również dla bliskich :)
 

dunkiii

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
monoton napisał:
W sumie też polecam prom.net. Tylko zastanawiam się czy jesli Twój znajomy ma male obroty, to nie wiem czy nie bardziej zainwestować w jakąś reklame. Banner albo jakiś bilboard. Oczywiście kalendarze są ok, ale nie wiem czy to nie za mało...
Słyszałam już kilkakrotnie o tej firmie. Szukam własnie takiej u której można zamawiac przez internet. Widze, że kalendarzepromnetu ciesza się dużą aprobatą klientów. Dzięki za pomoc - zamawiam :)
 
N

natulka123

Guest
felka napisał:
Ja też mogę śmiało polecić promnet. Te kalendarze mają coś w sobie :) i rzeczywiście skutecznie służą jako reklama.
reklama ok ale ja bardziej wole dawac je bliskim jako skromny prezent. Eleganckie wykonanie i wszyscy są zadowoleni jak otrzymują na nowy rok
też fajnie :) moim zdaniem nadają się zarówno dla pracowników i klientów firmy ale również dla bliskich :)



Jeśli potrzebujemy jakiejś specjalnej dedykacji czy innych rzeczy to tak , dla bliskich to dobry prezent. Jeśli natomiast nie to można w papierniczym taki kalendarz kupić. Chociaż jeśli to miałoby być dla bliskich to myślę, że rodzinne zdjęcia w grafice kalendarza fajnie by wyglądały :)
 
Do góry