Firmowe kalendarze

racigniew

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Prawda jest taka, że zawsze należy sprawdzić oferty u kilku firm, promen.net jest dobrą firmą ale ja osobiście polecam firmę Crux. Szczegółowe informacje można odnaleźć u nich na stronie crux.pl
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Według mnie kalendarze zawsze sie sprawdzają jako gadżety reklamowe, w przeciwieństwie do wizytówek i ulotek. Moja mama jak otwierala zakład fryzjerski, to też postawiła na kalendarze i klientki zawsze były zadowolone, te stałe nawet sie pytają, kiedy będzie miała nowe kalendarze na przyszły rok :).
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Dobrze, że ktoś odnowił wątek.
Już jesień się zbliża a potem zima nastanie i znowu będę za późno zamawiać kalendarze do domu. Uwielbiam po prostu, szczególnie w garażu i w przedpokoju. Moja zona jeszcze w kuchni chce zawsze mieć jeden i kupujemy jeszcze takie na biurko do jednego pokoju oraz mamy 2 kalendarze książkowe. Troche sporo i jeśli razem się kupi to coś się zaoszczędzi.
 

oldej

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja zamawiałem z kalendarze.promnet.pl, ale nie wiem czy realizują też takie małe zamówienia, ale pewnie tak. Fajnie wykonują, dostosowują się do klienta, a przede wszystkim jak teraz byś zamówił to nie musiałbyś dużo czekać na realizację. :)
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja zamawiałem z kalendarze.promnet.pl, ale nie wiem czy realizują też takie małe zamówienia, ale pewnie tak. Fajnie wykonują, dostosowują się do klienta, a przede wszystkim jak teraz byś zamówił to nie musiałbyś dużo czekać na realizację. :)

O widzisz. Dzięki wielkie. :)Czyli rok temu zamawiałeś w tej firmie i wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo? Chciałbym uniknąć problemów i być klientem, o którego zadbają a nie mają w czterech literach. ;)
 

mieszko stary

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
A czy prowadzi sprzedaż w internecie czy tylko stacjonarnie ? Może lepiej pomyśleć o bardziej wydajnej formie promocji niż kalendarze? Z kalendarzami firmowymi jest tak, że bierzemy je tylko dlatego że mają kalendarz a nie zwracamy uwagi na to jakiej firmy dotyczą. Myślę że w przypadku twojego szwagra najlepsze będzie pozycjonowanie strony. Jeśli chcesz szczegóły zapraszam na priv.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Zamówiliśmy w tamtym roku te kalendarzyki w prom.net.pl jak mi poleciliście, bardzo pomogły, sklep sobie radzi, dużo więcej dały te kalendarzyki niż ulotki :) na 2013 też chyba będzie szwagier zamawiał, mi za pomoc dostał się duży ładny książkowy, nie rozstawałam się z nim cały rok :) i nawet jednej ryski, odprysku nic, więc jakościowo super.
 

lotniś

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakbyście szukali jeszcze innych form promocji, takich, które można stosować nie tylko w związku z konkretną okazją, jak koniec roku, polecam Wam zajrzenie na http://zaplanujreklame.pl/oferty/gadzety-reklamowe mają tam fajne produkty, i ciekawe cenowo oferty.Sam zamawiałem tam smycze i breloki i wyszły świetnie;)
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
A pamięta ktoś kalendarz producenta trumien, który na fotkach umieścił półnagie panienki.

U niektórych wywołało to niesmak, ale gazety o tym pisały i firmie zrobiły reklamę.

Ciekawe tylko czy coś na tym zyskał czy stracił.
 

mikosik

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja wiem, że Lexis Nexis ma swoje kalendarze i umieszcza logo jakie się chce na zamówionych egzemplarzach. Zamawialiśmy do firmy ojcia mojego kolegi dla kierowników i dyrektorów. Fajny, podręczny, przede wsyztskim jest to upominek firmowy, a nie żaden tam alkohol. To jest bardziej dla prawników czy przedsiębiorców, którzy lubią być dobrze zorganizowani. Ciągle wolę takie prezent jak kalendarz czy zegarek niż alkohol czy wyjście do spa.
 

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
Zgadza się, firmowy kalendarz to świetnie zainwestowane pieniądze, a do tego dobra reklama własnej firmy. O tej marce Lexis Nexis osobiście nie słyszałem, ale potwierdzam, że kupno podręcznego kalendarza jest o wiele lepsze niż alkohol czy kwiaty.
 

Animando

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Kalendarz to może dobra forma promocji, ale nie dla wszystkich branż. Nie wyobrażam sobie aby w moim domu wisiał kalendarz z szynami czy kiełbasami. Dlatego trzeba sie zastanwoić, czy ktoś to w ogóle będzie chciał powiesić u siebie i korzystać z takiego kalendarza.
 

mikosik

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
No, wiadomo. Ale to jest poważna firma wydawnicza i mają bardzo dobrze graficznie dopracowane produkty. Popularne są ich książki prawnicze i wydania kodeksowe oraz jakieś tam repetytoria, ale to dla zainteresowanych. A kalendarz jest dosyć klasyczny. Przecież musi być reprezentatywny w jakiś sposób. My zamawialiśmy kalendarze książkowe, a nie takie na ścianę.
 

Proper

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
38
Punkty reakcji
2
LexisNexis to wydawnictwo prawnicze, więc chyba mają one w sobie jakieś treści prawnicze. Coś w tym stylu?
 

mikosik

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Oczywiście, że mają treści prawnicze. Wkońcu tu kalendraz wydawany przez wydawnictwo prawnicze. :) Ale jest też zwykły kalenadarz, a z tyłu znajduje się notatnik, ważne adresy i telefony, ważniejsze kwestie prawne, które mogą interesować i prawnika, i przedsiębiorcę właśnie. Jest elegancki. Jak na mój gust, praktyczny.
 

Kychus

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekary Śląskie
Co do tematu posta, możesz odwiedzić też tę stronę http://vert.info.pl/poligrafia/kalendarze - firma zajmuje się ogólnie usługami poligraficznymi, więc znajdziesz tam nie tylko kalendarze, ale wiele innych sposobów na promocję.
 

felka

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja też mogę śmiało polecić promnet. Te kalendarze mają coś w sobie :) i rzeczywiście skutecznie służą jako reklama.
 

siwka

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
62
Punkty reakcji
0
felka napisał:
Ja też mogę śmiało polecić promnet. Te kalendarze mają coś w sobie :) i rzeczywiście skutecznie służą jako reklama.
reklama ok ale ja bardziej wole dawac je bliskim jako skromny prezent. Eleganckie wykonanie i wszyscy są zadowoleni jak otrzymują na nowy rok
 
Do góry