Filmy w stylu...

Penelopaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
jemu też sie przewraca, dlatego szukam ambitnego filmu, bo ostatnio oglądalismy ":ja cie kocham a ty z nim" ŻENADA....przez duże "Ż" ;] nawet ja sie nudziłam.

jakie znacie ciekawe filmy ??(zarowno dla faceta jak i dla mnie)
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Ja proponowałbym 'Never back down'. Może lekko naiwny, ale powinno się podobać i Tobie i jemu.
 

Penelopaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
widzialam na youtubie urywki....zbyt brutalny;p za duzo się biją, wole łagodne filmy, bez przemocy :) ale dzieki za pomysly i czekam na jeszcze
 

sewendejs

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakie polecicie filmy podobne do Trzynastka / Thirteen i Biały oleander / White Oleander ?
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Cześć szukam podobnego filmu do Blade,van helsing lub coś w tym stylu
 

sensoryczna

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
heja :papa: poszukuje filmow w ktorych są jakies sceny" wannowe" ( kąpiel, piana itd. :D)

oprocz "sweet november" nie przychodzi mi nic do głowy...

macie jakies pomysly>>>>???? ;) ;)
 

Ghostesc1

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Poszukuję jakiegoś filmu w którym dziewczyna zrywa z chłopakiem i zakochuje się w innym...
Jednak twierdzi że to jednak nie to i chce wrócić do swojego byłego :p
Zna ktoś takie filmy ?
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Nie jestem kinomanem wiec zwracam sie do was, a mianowicie poszukuje filmow w ktorych glowny bohater jedzie, podrozuje do jakiegos celu w filmie czesto pokazywane sa krajobrazy, po drodze spotyka duzo ciekawych osob, cos jak np. Prosta historia czy Into the Wild
 

NasycOnaRapem

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
siema;p znacie jakieś fajne filmy typu 8mila, green street po prostu wlacz ?? ;]
z góry dziękuje za pomoc :) :D
 

mattu

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
176
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu???
Hej! Miałabym do Was prośbę :). Czy moglibyście polecić mi jakieś komedie typu "dziś 13 jutro 30" , "zakręcony piątek"? Tzn. takie w których bohater trafia do przyszłości lub przeszłości bądź też zamienia się z kimś ciałem itp... Z góry dziękuję za omoc
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Bohater trafia do przyszłości bądź też przeszłości ?
Słynne 'Powrót do przyszłości' - parę części zresztą.

Zamiana ciałami ?
'Randka z wrogiem' (Guy Pearce zamienia się ciałami z narzeczoną)
'Hot Chick' (komedia o licealistce, która pada ofiarą klątwy i pewnego dnia budzi się w ciele trzydziestoletniego mężczyzny)
 

diilgang

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
siemano.

mam prosbe czy moglby ktos podac nazwy jakis filmow o zyciu w biednych dzielnicach ameryki (narkotyki, przemoc) i cos w stylu walki gangow wiecie cos west coast i east coast itp. o takich nyggasach co zyja na brooklynie cos takiego podobnego.Chodzi mi o filmy pokroju chłopaki z sasiedztwa, dzien proby, miasto boga, notorious.

Z gory dzieki,
pzdr.
 

billy1920

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
niepisz o nyggasach bo 50 % forum nie będzie wiedziec o co chodzi poprostu o czarnych.
A po 2 mogą być o raperach , street-baller'ach z biednych dielnic itp. ?
 
Do góry