Fall out boy

czkafka

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci ?
nienawidze. nie trawie. nie cierpie.
kiedys grali porządniejszą muzyke.
a teraz z ich art rocku zrobily sie rozgotowane kluchy ;P
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
popieram poprzedniczkę :p
mam płytę ale tylko dlatego że ją wygrałam... przesłuchałam tylko raz...
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
też pytanie...TO JEST ZAJE***TY zespół....wszystkie piosenki są super a Thanks from the memories


Nie jest to zespół dla pseudo...;P
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Fajnie x) Po czym to wywnioskowałaś? I dalej nie odpowiedziałaś na pytanie na czm polega zeje*istość tego komercyjnego chłamu.
 

Scorp

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Za:cenzura:iście
icon_lol.gif


Kolejna batalia kto jest bardziej pseudo, a kto mniej ;D
Ale Kuba ma rację,że FOB niczym szczególnym się nie wyróżnia, ot typowy zespół dla amerykańskich nastolatów ;)
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Lubie ten zespół, piosenki mają niektóre fajne. Każdy słucha czego chce, o gustach się nie dyskutuje.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Właśnie, że się dyskutuje. Od tego są w końcu fora, no c'mon :p
A o fob nie ma co dużo dyskutować bo w zasadzie nie ma o czym, każdy wie, że to badziewie ; D
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Lubie ten zespół, piosenki mają niektóre fajne. Każdy słucha czego chce, o gustach się nie dyskutuje.


wiecie co...nie chce mi się już gadać na ten temat...może i są komercyjni...może wy uważacie że to chlam ale ich lubie i mam gdzieś wasze opinie.
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Alez ta dzisiejsza młodzież jest radykalna :D :mruga:

A tak apropos ,Kasia Cerekwicka to brutalny truegothnecogrimmoshodbyto metal...haha
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
Alez ta dzisiejsza młodzież jest radykalna :D :mruga:

A tak apropos ,Kasia Cerekwicka to brutalny truegothnecogrimmoshodbyto metal...haha


młodzież nie młodzież, ale każdy ma prawo do własnego zdania i wypowiedzi i nikt nie ma prawa do zmieniania go.
cóż....a wy starzy i zramolali ....bardzo mi przykro, że nie znacie podstaw kultury i dobrego wychowania.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
A tak apropos ,Kasia Cerekwicka to brutalny truegothnecogrimmoshodbyto metal...haha

No baaaa :D

zielona15 dlaczego, kochana, uważasz, że nie znamy podstaw kultury i dobrego wychowania? :p Ktoś Cię tu obraził, czy coś? Ja jakoś nie zauważyłam. Aaaaach no tak. To pewnie dlatego, że po prostu mamy inne zdanie od Ciebie. Uhuhu.
Słuchaj sobie tego fob, mam tylko nadzieję, że kiedyś znajdziesz coś bardziej wartościowego : p A, no i więcej dystansu do siebie : p Przyda się
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Niektórzy nie potrafią murderdoll xP

Smuci mnie, że tyle młodych ludzi słucha muzyki dla melodii a nie dla tekstu i przesłania.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Smuci mnie, że tyle młodych ludzi słucha muzyki dla melodii a nie dla tekstu i przesłania.


Ha! Panie jacobbs! Że słuchają dla melodii to jeszcze pół biedy, gorzej jak słuchają dla wokalisty, czy tam innego członka zespołu. :mruga: A to się często zdarza, z tego co widzę.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Nie sluchaja dla melodii. Nie sluchaja dla przeslania.Nie sluchaja dla woklalisty, czy gitarzysty. Słuchaja bo w Bravo tak pisalo :bag:
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
No baaaa :D

zielona15 dlaczego, kochana, uważasz, że nie znamy podstaw kultury i dobrego wychowania? :p Ktoś Cię tu obraził, czy coś? Ja jakoś nie zauważyłam. Aaaaach no tak. To pewnie dlatego, że po prostu mamy inne zdanie od Ciebie. Uhuhu.
Słuchaj sobie tego fob, mam tylko nadzieję, że kiedyś znajdziesz coś bardziej wartościowego : p A, no i więcej dystansu do siebie : p Przyda się


Niektórzy nie potrafią murderdoll xP

Smuci mnie, że tyle młodych ludzi słucha muzyki dla melodii a nie dla tekstu i przesłania.


Ha! Panie jacobbs! Że słuchają dla melodii to jeszcze pół biedy, gorzej jak słuchają dla wokalisty, czy tam innego członka zespołu. :mruga: A to się często zdarza, z tego co widzę.


Nie sluchaja dla melodii. Nie sluchaja dla przeslania.Nie sluchaja dla woklalisty, czy gitarzysty. Słuchaja bo w Bravo tak pisalo :bag:


jesteście śmieszni...czy słuchając Ozzego czy slipknota/korna czy nawet metallicy robię to bo o tym przeczytałam w bravo? no sory...ale takich osób nie nazywajcie od razu pseudo skoro słuchając jednocześnie w.w zespołów i FOB'a wcale nie wychodzi na to że w ogóle nie znają sie na muzyce. I wcale nie czuje się urażona...jak wy w ogóle sobie myślicie że co..że jak krytykujecie zdanie innych to w ten sposób możecie ich urazić czy co? nie bądźcie śmieszni bardziej niż jesteście! skoro tak bardzo nie lubicie tej "komercyjnej chały" to po co w ogóle zaglądacie i odpowiadacie na temat autora? można wyrazić raz swoje zdanie i na tym zakończyć a nie przez następne ileś tam postów krytykować no i jednocześnie wyśmiewać osoby, które lubią i słuchają tego zespołu. a co do kultury...no nie popisaliście się.
 

Tygrysek:)

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2007
Posty
536
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Kwidzyn Joł ! < 33
Początkowe piosenki były fajne...
Ale nie długo to będzie bardziej popowy zespół z kawałkami pseudo rockowymi.
Niektórych piosenek można jakoś jeszcze posłuchać ale jak na okrągło to lecie w każdym radiu i na każdym kanale...to już sie nudzi.
Ale ogółem zespół nie taki zły.
 
Do góry