Fall out boy

Wraith

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
1
Miasto
The Black Parade City
A wiecie co ja Wam powiem? Wszyscy ich krytykujecie! Połowa pewnie słyszała tylko dwa kawałki TAAS...iTFTM. Lubię FOB. Bardzo bnawet(chociaż nowa płyta średnio się prezentuje). Dla mnie to taki pop. A w kawałku z dżim klas hiroł nie wiem po co wystąpił. Beznadziejna jest ta piosenka o_O No ale są gusta i guściki. Osobiście uważam że jest wiele lepszych zespołów, ale FOB nie są dnem. Przynajmniej da się tego sluchać.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wraith-a Tobie jak się coś nie podoba to słuchasz dalej czy przestajesz? Jak dla mnie słabizna.
 

Chrzano

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to taki zespół ,żeby posluchać jedną czy dwie "w miare" piosenki i zapomnieć. Porusza mnie to tak bardzo jak muzyka w radiu Zet ... Czyli wogóle ;)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Nie są tacy źli, ale fantastyczni też nie. Aczkolwiek mi się podoba kilka ich piosenek właśnie z albumu poprzedniego i "Thnx Fr Th Mmrs". Wraith nie denerwuj się, nie wszyscy ich krytykują ;)
 

Mamatwojejbabci

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
piekło!
Znam. Piosenki owszem, wpadają szybko w ucho, ale równie szybko z niego uciekają <hahaha>
nigdy ich nie lubiłam i nie polubie, ale irytuje mnie fakt, ze dla wielu osób jedyny argument na 'nie' to fakt, iż zespół jest komercyjny...
 

paapi14

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Znam..słucham od niedawna podoba mi się min."dance,dance"."Thnx Fr Th Mmrs" pozdrawiam :)
 

Agnes_3210

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Podoba mi się ich piosenka "Thnks fr th Mmrs", ogólnie są fajni i da się ich posłuchać.
 

XxEmOgirlxX

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nibylandia
Moim zdanie piosenki Fallout boy wpadają w ucho ...xD... :eek:k:
Bardzo podobają mi się przedewszystkim:
-Dance Dance
-Thnks Fr Th Mmrs
-A Little Less Sixteen Candles, A Little More Touch Me
-Saturday
Nawet teledyski mają bardzo interesujące..... :D np. A Little Less Sixteen Candles, A Little More Touch Me
:sexy:
 

Martuś1991

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie...
A ja tam nic do nich nie mam. Nie jest to żadna rewelacja i nie powiem, że ich kocham (ba, nie powiem nawet że ich lubię - raczej toleruję), ale jak lecą piosenki to można posłuchać :) I nie jest to skamlenie tylko przynajmniej jakieś gitary i w miarę normalny wokal i na pewno lepsze to niż większość piosenek które biją rekordy popularności... Więc niech sobie żyją i przyzwyczajają ludzkość do elektrycznych gitar, bo jak JA założę zespół to muszą być przygotowani xD
 

Kartiz

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Suwałki
Zdarza mi sie ze tego slucham,mam ich 3 albumy. A to ze smierci komercja to juz mnie malo obchodzi bo fanem ich nie jestem... :phi: To juz ich sprawa co robia, nie? Liczy sie to co graja! :eek:k: A graja srednio.... Sa lepsi... :p
 

asiulka2016

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
mi podoba sie The Carpal Tunnel Of Love, Dance,Dance, Thanks For The Memories, Saturday, Sugar, we're going down .

wkurzyło mnie że fob zagrali ostatnio na MVT VMA 2007 to 'piekne' Shut Up And Drive z Rihanna [ czyt. Ruhanna] ^^'''''

<_<
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
lubie ich słuchać, lubiłam w sumie do tego najnowszego albumu [bo on to konmercyjny kicz]


poza tym fob to Bravo'wski ROCK zespół, co za czasów był w każdym wydaniu -.-
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
hmm..
Zespół taki średni..
Niektóre piosenki mają dość, a niektóre to pożal sie Boże :/
Mogliby troszku mocniej grać..
 

DoSiUnIa:)

the pretender
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
802
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Paradise city
Ja nie zwracam uwagi na to,że oni są tacy,że uważa się ich za emo etc.Ja zwracam uwagę na ich muzykę i bardzo mi się podoba,zwłaszcza I'm Like w lawyer With The Way I'm Always Trying To get You Off i The take Over,The Breaks Over.Nic do nich nie mam.
 
Do góry