Fala uchodźców zalewających Europę

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
kate2 napisał:
Imigracja Muzułmanów to początek islamizacji. Zaczyna się standardowo ....od praktykowania swoich zwyczajów religijnych po domaganie się publicznych miejsc dla szerzenia kultu, narzucania swoich zasad kulinarnych , ubioru, itp...aż do agresji https://www.youtube....LICInAKhE#t=111
We Francji gdzieś pod Bordo powstał sklep (założony przez muzułmanów) gdzie w jedne dni zakupy mogą robić kobiety, a w inne mężczyźni. Francuzi po woli nie mogą sobie z muzułmanami dać rady.



Isen1822 napisał:
Tak nieco odbiegając od tematu- jaką mamy pewność, że osoba, która podaje się za chrześcijanina, rzeczywiście nim jest? Jak to jest sprawdzane? Jaką mamy gwarancje, że to nie jest jakich chory ekstremista?
Tu chyba akurat nie powinno być większego problemu. Muzułmanin, który podałby się za chrześcijanina miałby przerąbane. O Hurysach mógłby zapomnieć



Isen1822 napisał:
To mi w takim razie napisz, co nam da sprowadzenie tutaj sobie imigrantów? Co nam to realnie daje, jak poprawia naszą sytuacje?
Nam, mam na myśli oczywiście całą Europę. Myślę, że dosyć klarownie wypowiedziałem się w pierwszej mojej myśli w tym temacie. Powtarzam jeszcze raz, uchodźców wojennych Europa powinna przyjąć. Co nam to da? Nic? Pomagać trzeba, tam są ludzie, kobiety i dzieci, które doświadczył na prawdę okropnej wojny. Pozostałych uchodźców z innych państwa mimo, że ich sytuacja jest zapewne nie najlepsza należy nie wpuszczać, bo po pierwsze nas zaleją, po drugie, tak jak pisałeś, wśród nich mogą być ekstremiści i to niech ich oni winą, że ich nie wpuszczamy, a po trzecie to jest jeszcze ogromna ilośc państw do których można ucieć po spokój i stabilne życie, a nie tylko Europa. Lgną tu, bo tu jest socjal i wysokie zarobki. Imigracja do Eurpoy tak, ale wyselekcjonowana, wykształceni specjaliści, albo narody, któe same w sobie są zdolne do asymilacji z kultura europejską. Podałem za przykład Hindusów czy Kurdów. dosyć cywilizowani są również Etiopczycy.



Isen1822 napisał:
Druga sprawa, to nie jest żaden nasz obowiązek. Tak próbuje wmówić nam Europa, która ma nas głęboko w nosie i próbuje wymusić na nas podjęcie decyzji, pod ich dyktando, zresztą już nie pierwszy raz.
No jednak nie moge sie zgodzić. Wchodząc do UE weszliśmy do pewnej rodziny w której powinien być jakiś solidaryzm. Przyjmujemy z Europy całe miliardy dotacji i nie oszukujmy się, pół kraju się ostatnio za nie wybudowało. Jak sa problemy też się trzeba jakoś dzielić. Na prawdę nie życzę Polsce aby pewnego dnia, każdy kraj w Europie zaczął myśleć i działać tylko i wyłącznie w obronie własnych interesów. Polska natychmiast we wszystkich dziedzinach by przegrała.



Isen1822 napisał:
Ja też znam paru muzułmanów, do których absolutnie nie mam zastrzeżeń, ale wiesz co jeden mi ostatnio powiedział? " Na waszym miejscu, też bym się przed tym (imigracją) bronił rękami i nogami, bo mają przyjść pokrzywdzeni, a mogą przyjść też szaleńcy". To chyba dobre podsumowanie
Moi znajomi mówią to samo. Jeszcze raz powtarzam, wśród muzułmanów jest ogromna ilość wyznawców tej religii, którzy ekstremistów i radykałów rozszarpali by gołymi rękoma. Oni wiedzą, że radykałowie zepsuli opinie na świecie wszystkim Muzułmanom. Są kraje, w których Muzułmanie żyją spokojnie i nie wadzą nikomu, np. Maroko. Jutro tam lecę na weekend więc jak wrócę to napisze więcej. A jak nie wrócę to znaczy, że jednak tacy spokojni nie są :)
 
K

kate2

Guest
Kanclerz Merkel chce wprowadzić wspólną politykę dot. uchodźców ujednolicając pomoc im przydzielaną w poszczególnych krajach. Jeśli celem ma być odniesienie liczby uchodźców i starających się o ten status do liczby mieszkańców, to przy 2 mln osób (a to minimalna liczba na koniec 2015 r.) Polsce przypadnie ponad 100 tys. a nie 2 tys. nowych uchodźców. A to dopiero początek, gdyż w najbliższych kilku latach do Europy ruszy kilkadziesiąt milionów osób. I nastąpi katastrofa

—dodaje Repetowicz. Jego zdaniem jedynym sposobem na niedopuszczenie do takiego scenariusza jest obrona granic Europy, przy jednoczesnym wsparciu humanitarnym uchodźców syryjskich i irackich w Syrii, Iraku i krajach ościennych.
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/263195-czy-niemcy-zmusza-polske-do-przyjecia-100-tysiecy-uchodzcow-bombarduje-sie-nas-zdjeciami-imigrantow-to-terroryzm-emocjonalny


AaronH napisał:
No jednak nie moge sie zgodzić. Wchodząc do UE weszliśmy do pewnej rodziny w której powinien być jakiś solidaryzm. Przyjmujemy z Europy całe miliardy dotacji i nie oszukujmy się, pół kraju się ostatnio za nie wybudowało. Jak sa problemy też się trzeba jakoś dzielić. Na prawdę nie życzę Polsce aby pewnego dnia, każdy kraj w Europie zaczął myśleć i działać tylko i wyłącznie w obronie własnych interesów. Polska natychmiast we wszystkich dziedzinach by przegrała.
Polska ma przede wszystkim bronić własnych interesów i zabezpieczyć los własnych obywateli. Jako państwo nie ma żadnego obowiązku przedkładać dobro obcych obywateli nad dobro własnych. Tym bardziej że władze członkowskich państw działają wbrew woli swoich obywateli i mają w nosie ich zdanie i poglądy. Narzuca się obywatelom podejmowane samemu decyzje zostawiając ich z wszystkimi obciążeniami i konsekwencjami tych decyzji.
Szantaże ze strony Niemiec powinny przestać zaciemniać umysły naszych polityków. Są one aktem lęku i desperacji w obliczu uświadomienia sobie zagrożenia na własne życzenie. To, co się dzieje to jakieś szaleństwo, postardanie zmysłów. Samobójstwo Europy. Zachowuje się ona jak nierządnica rozchylajaca uda na każdego kto tylko zapragnie sobie poużywać i na końcu unicestwić.
 
M

MacaN

Guest
Ale czego Ty byś Elen oczekiwała ? Okej, umarł to umarł, ale takie zdjęcia nie mogą wpływać na decyzje Polskich władz. Sorry, takie jest moje zdanie - tu trzeba się kierować logiką, chłodna kalkulacją, a nie uczuciami.
 
K

kate2

Guest
Elen napisał:
To juz nie wymaga mego komentarza http://wiadomosci.ga...tml#Czolka3Img
Stała się tragedia , utonęło dziecko. Jednak epatowanie jego zwłokami na cały świat jest zwykłą manipulacją emocjonalną, która ma nam zafałszować prawdziwy obraz imigracji , zamknąć usta i zgubić w nas trzeźwość myslenia. Media nie pokazują drugiej strony medalu: zamieszek wywoływanych przez przyjetych imigrantów, prowokacji z ich strony i wandalizmu, jaki jest ich udziałem w róznych krajach Europy.

Czy gdyby pokazywać rozszarapne ciała abortowanych dzieci to też byłaby taka litościwa i współczująca reakcja u ludzi?

Siedzę w necie i obserwuję temat imigracji. Ogladałam sporo filmów z imigrantami i naprawdę mało na nich widziałam kobiet i dzieci, nie mówiąc już o starcach. Widzę młodych, silnych mężczyzn w wieku ( na moje oko) od 16 - 40 lat.

Faktem pewnie jest, że z zagrozonych terenów wyjeżdżają zdesperowani ludzie , którzy uciekają przed śmiercią ale to jest znacząca mniejszość. To, co się dzieje to niezwykła szansa na zasiedlenie i islamizację Europy przez Muzułmanów. To jest ich 5 minut. Oni nie zasiedlają sąsiednich krajów w których nie ma wojny. Oni udają się na drugi koniec świata w swoim zdeterminowanym celu.

Współczucie jest ważną cechą człowieczeństwa ale nie wolno zapominać o zdrowym rozsądku. On ma nas chronić przed złem. Trzeba mieć to na uwadze by za jakiś czas nie oglądać na zdjęciach zmasakrowanych zwłok własnych obywateli.

PS. Ja osobiście bym sobie nie życzyła by zwłoki mojego dziecka oglądał cały świat.

Edit: Nowe rozdanie: Polska ma aktualnie przyjąć 7 - 8 tys. imigrantów http://parezja.pl/co-najmniej-7-8-tysiecy-uchodzcow-bedzie-musiala-przyjac-polska/

A co ma do powiedzenia USA w sprawie przyjęcia pod swój dach uchodźców? A to :

USA nie przyjmą dalszych uchodźców z Syrii. Biały Dom: „Życzymy Europejczykom powodzenia w rozwiązywaniu tego kryzysu”

http://wpolityce.pl/swiat/264299-usa-nie-przyjma-dalszych-uchodzcow-z-syrii-bialy-dom-zyczymy-europejczykom-powodzenia-w-rozwiazywaniu-tego-kryzysu
 
S

serwor

Guest
Wiekszosc tych pseudo uchodzców wcale nie ucieka przed wojna i smiercią tylko szuka miejsca gdzie dostanie zasiłki i mieszkanie za darmo, europejczycy mają na nich pracowac.
Jak widac na tym filmie z Węgier nie chcą jedzenia i dachu nad głową, chcą miec to samo co europejczycy tylko bez pracy.
Na filmie widac jak mężczyzni wyrzucają jedzenie i picie ktore węgierscy policjanci i policjantki im przyniesli.
Widac jkak niektórzy z tych pseudo uciekinierow nie pozwalają aby dzieci wzieły jedzenie.
https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8
 
K

kate2

Guest
serwor napisał:
Jak widac na tym filmie z Węgier nie chcą jedzenia i dachu nad głową, chcą miec to samo co europejczycy tylko bez pracy. Na filmie widac jak mężczyzni wyrzucają jedzenie i picie ktore węgierscy policjanci i policjantki im przyniesli. Widac jkak niektórzy z tych pseudo uciekinierow nie pozwalają aby dzieci wzieły jedzenie.
To są własnie głodni, spragnieni i wykończeni wojną uchodźcy !!!
 
M

MacaN

Guest
Dziękuje Serwor, No cóż... Moje zdanie tylko stało się bardziej radykalne, ale to było do przywidzenia. Widzicie... oni już teraz zachowują się w taki sposób, pomyślcie co to będzie za 10 lat jak już poczują jak to jest być " europejczykiem ".


Od siebie dodam tylko tyle, że kto wyrzuca jedzenie, temu tego jedzenia kiedyś zabraknie, tak mnie wychowano i mimo tego, że nie brakuje mi niczego, nigdy bym sobie nie pozwolił na wyrzucenie choc kawałeczka dobrego jedzenia. Oni niby głodują, a jednak odwalaja takie akcje... Cóż... Może należy im się śmierć głodowa ?
 
B

Blancos

Guest
Mnie ten filmik jakoś bardzo nie dziwi - przecież każdy rozsądny człowiek wie, dokąd i po co jedzie większość tych ludzi. Oni nie chcą wody, jedzenia i dachu nad głową - oni chcą "europejskie" standardy życia, tyle, że bez potrzeby pracowania. Niestety, jeżeli teraz się na to zgodzimy i przyjmiemy tych nielegalnych imigrantów to damy tylko pretekst kolejnym. W końcu, skoro tym, którzy teraz przedarli się na teren Europy się udało i UE się ugięła, to czemu też nie spróbować?

Efekt będzie taki, że takich stateczków i łódeczek na Morzu Śródziemnym będzie coraz więcej. A im więcej ludzi będzie się przeprawiać na siłę przez morze, tym więcej będzie wypadków i tym więcej zdjęć ciał dzieci będzie wypływać w internecie. To z kolei spowoduje jeszcze większą nagonkę medialną w wydaniu zwolenników przyjęcia tych ludzi oraz presję na rządy europejskie.

Niestety, nie wygląda to dobrze. Obecne działania UE nie rozwiążą problemu - ba, jeszcze go tylko nasilą. Jeżeli przyjmiemy tych ludzi to oni sprowadzą swoje rodziny. W dodatku tysiące innych będzie chciało spróbować swoich sił. Skutek będzie taki, że w perspektywie następnego roku, dwóch Europa wzbogaci się o kilka milionów imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu - w większości ludzi bez realnego wykształcenia, którzy nie będą chcieli się integrować i będą oczekiwali tego, że mieszkańcy Europy ich będą utrzymywać.

Tylko czekać aż dojdzie do zamieszek.

Ach, no i wszystkim polecam lekturę tego tekstu:
http://blogpublika.com/2015/09/03/uchodzcy-a-sprawa-murzynska/
 
M

MacaN

Guest
Blancos napisał:
Skutek będzie taki, że w perspektywie następnego roku, dwóch Europa wzbogaci się o kilka milionów imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu
Blancos, w przeciągu dwóch lat to Europa się wzbogaci o KILKADZIESIĄT milionów tych imigrantów.

Ogólnie nie powinniśmy tu wpuścić nawet jednej osoby, przecież to są NIELEGALNI imigranci, wpuszczenie choć jednej osoby generuje precedens, na którym opiera się reszta. Nie, nie i jeszcze raz nie - wysłać na bezludną wyspę jak w Australii, albo nie wpuszać na wody terytorialne europy, jak utonie kilkanaście okrętów i zrozumieją, że nikt ich ie będzie wyławiał, to przestana tu przypływać !
 
B

Blancos

Guest
Macuś, może masz rację - nie przeczę, ale ja wolę być ostrożny w swoich kalkulacjach.

Na dzisiaj wiem jedno - Polska absolutnie nie powinna się godzić na przyjmowanie tych ludzi. A już tym bardziej, jeżeli, zakładając, że dobrze słyszałem, plan jest taki, abyśmy ich przyjęli, a potem zapewnili im takie same warunki, jakie mieliby np. w Niemczech.

A jednego w tym wszystkim to ja już naprawdę zrozumieć nie mogę - przecież gdzie nie spojrzeć to większość tych imigrantów to młode, zdrowe chłopy. Dlaczego oni niby nie mogą na siebie zarobić? Chcą tu być? Ok, dobra, niech będą, ale łopata czy miotła do ręki i niech idą do pracy - kopać jakieś rowy, sprzątać ulice czy coś. Do tego ani kwalifikacji, ani znajomości języka nie potrzeba.

Myślę, że gdyby postawić ich przed taką perspektywą - nie dostaniecie socjalu dopóki nie przepracujecie uczciwie np. 10 lat w naszym kraju, to większość z nich automatycznie zawróciłaby do swojego kraju.
 
M

MacaN

Guest
Blancos napisał:
Na dzisiaj wiem jedno - Polska absolutnie nie powinna się godzić na przyjmowanie tych ludzi. A już tym bardziej, jeżeli, zakładając, że dobrze słyszałem, plan jest taki, abyśmy ich przyjęli, a potem zapewnili im takie same warunki, jakie mieliby np. w Niemczech.
Tak, dokładnie. To już jest szczyt chamstwa. Zdobyłem kwalifikacje zawodowe, jakie są naprawdę rzadkie, ich zdobycie jest bardzo trudne, a mimo to ja w Polsce w jakiejś firmie nie znajdę pracy za takie pieniądze, jakie Ci imigranci maja dostać w zasiłku :blink: Przecież to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Naprawdę, ja kiedyś byłem nawet przychylny PO, ale jak słyszę w wiadomościach, że Kopacz deklaruje przyjęcie większej ich ilości, że oni dostaną zasiłek po ok. 1000 euro to mnie krew jasna zalewa, w takim wypadku zagłosowanie na PO równa się napluciu w twarz Polakom i ja na 100% tego nie zrobię. Jedyna nadzieja jest taka, że Duda będzie blokował Kopacz do wyborów i później PiS nie przyjmie uchodźców ( wiem, że nadzieja jest matką głupich, ale na nic innego liczyć nie możemy w tej chwili ).

Najbardziej mnie irytuje to, ze we wszystkich mediach pokazują jak to my mało przyjmujemy tych uchodźców i że oni są tacy biedni, a nastroje społeczne są zupełnie odmienne. To się prędzej czy później skończy buntem i przewrotem w kraju, jeśli PiS będzie kontynuował takie mącenie ludziom w głowie, nie ma innej opcji. To jak w piosence " Przeżyj to sam " Lombardu :)
 
B

Blancos

Guest
A nie wiesz Ty czy to ma być zasiłek jednorazowy czy cykliczny? A jeśli cykliczny to jak długo?
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
Jedyna nadzieja jest taka, że Duda będzie blokował Kopacz do wyborów i później PiS nie przyjmie uchodźców ( wiem, że nadzieja jest matką głupich, ale na nic innego liczyć nie możemy w tej chwili ).
Najjaskrawiej i najwyraziściej wypowiada się na temat przyjmowania imigrantów Janusz Korwin Mikke.



MacaN napisał:
Najbardziej mnie irytuje to, ze we wszystkich mediach pokazują jak to my mało przyjmujemy tych uchodźców i że oni są tacy biedni, a nastroje społeczne są zupełnie odmienne.
To celowa manipulacja i zagrywka. Ma wzbudzić w ludziach poczucie winy i wywołać lęk. Pod ciężarem nazwania nas rasistami i fundamentalistami mamy się ugiąć i zrobić grzecznie co nam każą.


Jeszcze napływu imigrantów u nas nie ma ale już w mediach kreują wizję wszystkich sceptycznych czy przeciwnych przyjmowaniu jako radykałów, rasistów i fundamentalistów. Są też przecież specjalne nadzory do spraw kontrolowania mowy nienawiści w internecie.
 
M

MacaN

Guest
kate2 napisał:
Najjaskrawiej i najwyraziściej wypowiada się na temat przyjmowania imigrantów Janusz Korwin Mikke.
Dlatego ten Pan ma mój głos i to już od dawna :)



Blancos napisał:
A nie wiesz Ty czy to ma być zasiłek jednorazowy czy cykliczny? A jeśli cykliczny to jak długo?
bodajże przez 2 lata, ale mogę się mylić.



kate2 napisał:
Ma wzbudzić w ludziach poczucie winy i wywołać lęk
Tak, tylko mi się wydaje, że niestety nasze władze nie bardzo się znają na ludzkich emocjach i te wiadomości prędzej, czy później wywołają gniew.
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
Dlatego ten Pan ma mój głos i to już od dawna :)
Mój głos i męża będzie miał w październiku.



MacaN napisał:
Tak, tylko mi się wydaje, że niestety nasze władze nie bardzo się znają na ludzkich emocjach i te wiadomości prędzej, czy później wywołają gniew.
Myślę, że się znają i potrafią przewidzieć nastroje społeczne jednak liczą na to że uda się je stłumić.
 
B

Blancos

Guest
No ja się akurat z Wami zgodzić nie mogę i na Pana Korwina-Mikke nie zagłosuję nigdy. Długo by tłumaczyć, dlaczego - a to nie jest temat akurat tej dyskusji.

I... dwa lata? Zabawne... Przez dwa lata będziemy ich sobie utrzymywać, a potem co? Jeżeli ktoś jest na tyle naiwny, że sądzi, iż oni przez ten czas się zintegrują i po wygaśnięciu tego zasiłku pójdą do uczciwej pracy (zapewne za dużo mniejsze pieniądze) to tylko pogratulować, bo co jak co, ale ja bym się wcale nie zdziwił, jakby po tych dwóch latach większość tych ludzi wywoływała zamieszki, kradła, demolowała i kto wie, co jeszcze, byleby tylko wymusić na polskim rządzie przedłużenie tego zasiłku, najlepiej dożywotnio.
 
K

kate2

Guest
Blancos napisał:
ja bym się wcale nie zdziwił, jakby po tych dwóch latach większość tych ludzi wywoływała zamieszki, kradła, demolowała i kto wie, co jeszcze, byleby tylko wymusić na polskim rządzie przedłużenie tego zasiłku, najlepiej dożywotnio.
Taka wizja kreuje mi się w głowie nie tylko pod naszym polskim dachem ale w ogóle w Europie. Gdy tylko wyczerpią się socjalne zapasy desperaci pokażą swoją prawdziwą twarz.
 
K

kate2

Guest
Oczywiście że pokazują ale nie wszystko jest nagłośnione. I nie tylko we Francji.
 
Do góry