Elementarne błędy na temat Imienia Bożego

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
współczuję, nie sil się na niepotrzebne zachowania
mam taką naturę iż nie staram się znieważać nikogo, nawet gdybym go za głupca uważał, ta zasada rozciąga się oczywiście na byty transcendentne
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Gość jest mistrzem świata...nawklejał się wersetów z tetragramem a pod spodem pisze o Jehowie. Normalnie że tacy ludzie istnieją? :) jakby to powiedział Pawlak "toć to szok".
 

tropiciel

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2013
Posty
194
Punkty reakcji
9
danielr9

Jak nie umiesz czytać po hebrajsku to zapisz się na kurs elementarny i bredni nie opowiadaj ! Jesteś wystarczająco skompromitowany.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
tropiciel napisał:
danielr9

Jak nie umiesz czytać po hebrajsku to zapisz się na kurs elementarny i bredni nie opowiadaj ! Jesteś wystarczająco skompromitowany.
Czemu tak uważasz? Odpowiedział tylko grzecznie na ten temat co sądzi, a ty go na kurs elementarny wysyłasz. Pokory troszkę.
 

Maorio

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2007
Posty
190
Punkty reakcji
1
Dawno mnie tu nie było ale jest gorzej jak kiedyś!!! Skoki do gardeł przeogromne i to prawie wszyscy!!!
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Maorio napisał:
Dawno mnie tu nie było ale jest gorzej jak kiedyś!!! Skoki do gardeł przeogromne i to prawie wszyscy!!!
Bez przesady, są przecież jakieś granice, których każdy stara się nie przekraczać. :huh:
 

tewiemleczarz

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
1 736
Punkty reakcji
36
Wiek
58
Miasto
woj. śląskie
Chciałem podyskutować, ale system pisania jest tak uwalony, że aż żal komentować. Co zrobiliście z Forumowiskiem głupcy? Ha?
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
tewie napisał:
Chciałem podyskutować, ale system pisania jest tak uwalony, że aż żal komentować. Co zrobiliście z Forumowiskiem głupcy? Ha?
Dramatyzujesz. Dyskusja cały czas jest na poziomie, więc nie wiem, czemu aż takie oburzenie z twojej strony. Nowi ludzie na forum, nowe znajomości, nowe poglądy polityczne, a co za tym idzie, nowe doświadzenia. Każdy wypowiada się na inny sposób. Ja przychodząc tutaj nie miałem zamiaru prowadzić na wysokim poziomie intelektualnym, używajac synonimów, antonimów i bóg wie jakich rzeczy, o których większość by nie wiedziała i musiałaby zasięgnąć porad wuja google.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
diabełku, to, że nie rozumiesz znaczenia słów jakie próbujesz przyswoić, to jedno, nie mniej jednak wypowiedzi na poziomie wysoce wskazane

teraz poproszę o nieoofftopowanie temat:
Elementarne błędy na temat Imienia Bożego
nie dotyczy on (Tewie) techniki dzialania forum, ani jakichś poglądów politycznych, zasobów leksykalnych piszących na forum (diabełek), dziękuję
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Istotę Doskonałą akurat najwięcej obchodzi spór na temat różnicy zdań w brzmieniu jego imienia .
Nie dyskredytuję rozmówców.
Zakładam,że Bóg ma rzecz jasna poczucie humoru ,musi mieć ubaw ze ŚJ w tym temacie.
Liczy się refleksja,pokora,dążenie do doskonałości,nie zaś bezmyślne traktowanie wersetów

"Jeśli patrzysz pożądliwie na kobietę,wyłup oko,jeśli twoja prawa ręka ma być powodem grzechu odetnij ją"
Kiepsko.
Jehowi powinni być właściwie inwalidami




tewie napisał:
Chciałem podyskutować, ale system pisania jest tak uwalony, że aż żal komentować. Co zrobiliście z Forumowiskiem głupcy? Ha?


Maorio napisał:
Dawno mnie tu nie było ale jest gorzej jak kiedyś!!!
Opuściliście kiedyś bez pożegnania "dom rodzinny" synowie marnotrawni hm?
Do roboty ,a nie utyskiwać
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
marek70 napisał:
Istotę Doskonałą akurat najwięcej obchodzi spór na temat różnicy zdań w brzmieniu jego imienia .
Ale obchodzi ją strasznie dużo innych rzeczy, czego nie rozumiem :D
 
Do góry