asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=564858576879031&set=a.563293753702180.1073741828.563258940372328&type=1&relevant_count=1

Jaki czysty przypadek, że na to trafiłam!

Teraz to jestem sama zła na siebie, że dałam się w to wszystko ciągnąć, ale za błędy trzeba płacić, tylko mam nadzieję, że za te moje głupie błędy nikt nie będzie musiał płacić za mnie...
Może dopiero się teraz tego nauczę, że nie powinno zaczynać się z kimś kto ma już swoją partnerkę. Niby o tym wiedziałam, ale jak przyszło coś do czegoś to nie umiałam tego przełożyć na prawdziwe życie
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Sama nie wiesz czego chcesz. Gdybyśmy wszyscy w tym dziale poklepali Cię po ramieniu i wspólnie przytaknęli, że to co robisz i na co masz ochotę jest dobre, temat dawno byłby zamknięty a tamta dziewczyna nie miałaby faceta.

Nie wierzę w Twoje nagłe zmiany frontu. Dorośnij.
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Macie rację i możecie mnie pojeżdżać bo chyba zasługuję sobie na to. Nie mogę żadnej decyzji podjąć. Chciałam zakończyć tą znajomość to nas poniosła chwila i nie potrafiłam ;/
Jestem głupia i wiem, że będę tego wszystkiego żałować, że w porę nie skończyłam tego wszystkiego...i na pewno skończy się to dla mnie, że będę cierpiała bo w tej całej sytuacji nigdy nie będzie szczęśliwego zakończenia..
 

AgnieszkaNerka

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Turek
Autorko odpuść go zanim będzie za póżno po pierwsze koleś jest zajęty a po drugie sam nie wie czego chce i pomyśl na logike nawet gdyby wam wyszło to jaką masz gwarancję że Tobie bd wierny?
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Jeśli masz ochotę tylko się zabawić to go bierz. Jeśli chcesz związku to daj sobie spokój.

Sytuacja nie jest dziwna- jest banalna. Dziwne jest za to zakładanie tematu na forum w sprawie takiej błahostki.
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Dla mnie to nie jest błahostka. Nie chcę być z nim w związku bo jest nie fair do swojej dziewczyny, tylko mam ten problem, że ja za bardzo szybko przywiązuję się do osób
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
On jest wobec niej nie fair, ale Ty również skoro o niej wiesz. Czyli możecie jednak być w związku.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Dokładnie. Wasze charaktery są podobne, jeśli chodzi akurat o tą kwestię.
 

AgnieszkaNerka

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
88
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Turek
Autorko ja też przywiązuje się do osób a mimo to po 2 latach jakoś zerwaliśmy kontakt i jakoś żyje
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Jeśli do niego nic nie czujesz - nie chcesz związku, a on z kolei jest zajęty (nie wnikam w szczegóły, tzn. możliwą analizę jego charakteru), to sprawa wydaje się być nader prosta, należy poszukać innego absztyfikanta... wolnego ma się rozumieć, wówczas miałabyś szanse na związek (choć z takimi różnie bywa) i przede wszystkim czyste sumienie ;)
Ale jak to w życiu zwykle jest: wybór należy do Ciebie. Z drugiej zaś strony, widzę, że to już dość długo ciągniesz, więc domyślam się, iż owy stan Tobie odpowiada. Dlatego też, nie wiem czy jakiekolwiek rady mogą Ci pomóc... raczej nie, bo jak można zauważyć - Ty już wybrałaś.
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Nasza znajomość nadal trwa, ale na stopie koleżeńskiej, nie spotykamy się już tylko we dwójkę. Zapominamy o tym co było i nie powracamy do tego.
Jego dziewczyna wróciła do Polski i pomiędzy nimi jest dobrze, chociaż wiem, że ta dziewczyna jest zazdrosna o mnie, ale nigdy się nie dowie co było między mną, a nim. Wiem, że jesteśmy wobec niej nie w porządku bo jednak nie cofniemy czasu.
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
pralinka91 napisał:
Nie tyka się cudzych facetów.
Jestem jak najbardziej za. Pomyśl sobie, czy chciałabyś być z chłopakiem, który puszcza kantem swoją byłą dziewczynę "bo wyjechała za granicę" skąd wiesz, że i z Tobą tak nie zrobi, gdy też będziesz w przyszłości chciała wyjechać? A facetów chyba nie traktuje się przejściowo, jako formę rozrywki, tylko na poważnie.

Pomyśl także, co ta dziewczyna musi czuć? Ona za nim tęskni, a ty się z nim zabawiasz w najlepsze...
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że bym nie chciała żeby ktoś mojego faceta podrywał i się przyjaźnił z kimś w taki sam sposób jak ja się przyjaźniłam z nim.
Ale tak się mówi tylko, ja wiedziałam, że nie tyka się cudzych facetów i kiedyś się tego trzymałam, od razu odpuszczałam sobie zajętego chłopaka do tej pory...niestety coś mnie w nim pociągało...Przytrafiło się, nie cofnie się czasu, nawet bym tego nie chciała cofnąć, czułam się przy nim dobrze, chociaż wiedziałam, ze on ma dziewczynę i z nią nie zerwie bo zbyt długo z nią jest i zbyt dużo ich łączy i on nie ma pojęcia jak to jest mieć kogoś innego, on się boi, że już nikt inny nie da tyle szczęścia co ona.
Szczerze? To nie chciałabym być z takim chłopakiem, który pod nieobecność dziewczyny kręci do innej.
Nie powiem, nie jest mi łatwo chociaż wiem na co się pisałam. Nie wiem dlaczego, ale zawsze mnie pociąga to co jest zakazane....
 

llli

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2013
Posty
105
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Zrób coś z tym, zanim wpadniesz w to całkowicie...
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Raczej już nic robić nie muszę, samo się skończyło z przyjazdem dziewczyny. Jesteśmy kolegami i tak pozostaje
 
Do góry