Dragon Ball

Loe

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Heh pamiętam, jako młody chłopiec przybiegałem o 15 do telewizora, aby obejrzeć DB, ahh to były czasy. DB jeszcze wtedy leciał na RTL 7 :D Seria(?) Z moim zdaniem była najlepsza, później zwykły DB, a na końcu GT , za którym w ogóle nie przepadałem.
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Hehe, godzina 15 to była dla mnie godzina zero. Tylko co przychodziłem ze szkoły od razu siadałem przed telewizor. :D
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Kame hame ha! Ahhh to były czasy. Ten dreszczyk emocji gdy Goku rozwalał Frezzera i Boo (czy jak się tam zwali) to było to. Szkoda, że DB GT było mówiąc najprościej kiepskie. W ogóle mi się nie podobało, a zwłaszcza końcówka. No cóż te czasy minęły ;]
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Boshe kocham to anime :D wg mnie i cześć Z i Gt były cudowne :D zawsze byłem w domu gdy leciały 3 odcniki pod rząd :p moja ulubioną postacią był Vegeta, uwielbiałem go :D
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
aa no jak bylam mala tez to ogladałam..:D Moze kiedys do tego wroce..Tak dla wspomnien..
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Załatwiłam sobie całą serie od kumpla no jest boska. Uwielbiam Songo Gohana (tylko szkoda że pod koniec DBZ i w DBGT zrobił się z niego taka ciamajda) ale i tak go uwielbiam :p Kocham go jest BOSKI.
A jak walczył z Komórczakiem to ... tak sie denerwowalam i bałam jak by to tybo naprawde (ale wtedy byłam mała :bag: )
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
:cenzura:ista bajka ;) Kochałem ją :p Ale teraz uważam, że już troche za bardzo przemielona przez wszystkich. Naruto rlz!
 

Tunrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wszystkie części Dragon Ball to bajki z mojego dzieciństwa, jak byłam mała uzależniłam sie od ogladania tej bajki, do dziś mam sentyment do niej :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Nom ja sie tez na niej wychowalem. ciekaw jestem tylko kiedy bedzie w telewizji DB AF( After Future) Ale lubilem wszystkie czesci i dawniej jask jeszcze bylem w gimnazjum to narysowalem prawie wszystkie postacie;p
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
No ja tak jak i wiele osób oglądałam jak byłam mała xD
Teraz mnie jakoś mniej do tego ciągnie, ale kiedyś to był u mnie numer 1 ^^
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
A ja tego nienawidze, nie cierpie, nie lubie.
Zreszta nie tylko DB,ale tez tych innych japonskich bajek <_<
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Wiedziałem że sie tu wypowiesz :D  Jeszcze cie nawrócimy na jedyna słuszną wiare :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wiedziałem że sie tu wypowiesz biggrin.gif Jeszcze cie nawrócimy na jedyna słuszną wiare biggrin.gif

ja tez wiedzialam,ze tu sie wypowiesz :p
nie znosze tego, i za Chiny mnie nie namowisz, do zmienienia zdania ^^ :D
 
Do góry