Dragon Ball

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ładna tapeta :). 450 kk jednostek siły... to jest dopiero coś :).

Tak btw. Jaka postać z DB jest waszą ulubioną i jaką scenę w serialu uważacie za najlepszą / najbardziej dramatyczną / wzruszającą?

Ja njabardziej lubię duet Vegeta - Trunks (dorosły). Ulubiona seria to walka z kosmicznymi wojownikami (śmierć Picollo, Ten-Shina, Yamchy i Chaozu) oraz moment, gdy Gohan osiąga poziom SSJ2 w walce z Cellem.
 

Dzibril

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Od jakiegoś czasu interesuje się mangą i anime , ale Dragon Ball jakoś mnie nie zainteresował.Może przez rysunki,które wogóle mi sie nie podobają,może tematyka za którą nie przepadam,a może rozgłos , który jakoś mnie od tego odstraszył.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Kiedyś byłem na to napolony jak kejter na suczke :D
Ale to dawne czasy :p
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A znacie może jakieś fajne tytuły na PC i (lub) GBA o Dragon Ballu?
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z otchłani...
Szkoda, że DB nie leci już na TVN7, z chęcią obejrzałbym po raz kolejny ;] . A co z tym AF?

Nom. Szkoda, że już nie puszczają, marzy mi sie aby Polsat puścił DB. :D
A jeśli chodzi o DB AF to jedna wielka plota! Wszyscy o tym mówią i tylko mówią bo Dragon Ball AF nie powstało, nie istnieje i prawdopodobnie nie powstanie. Przeczytałem to wielu stronach w internecie, m.in na moim ulubionym serwisie Dragon Ball - tutaj. :p
 

salces007

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z labiryntu Fauna
To była moja bajka dziecinstwa, nigdy nie zapomne jak sie przychodzilo po szkole zeby zoabczyc tą bajke :D Najlepsza cześć to Dragon Ball Z :p


heheh ja to nawet bieglam ze szkoly,zeby tylko zdazyc na te bajke..uwielbialam ja i uwielbiam nadal, szkoda,z e jush nie jest emitowana w TV..zamiast dennego POkemona mogliby puscic Dragona :D nie obrazilabym sie..bakjka genialana...super anime..moje ulubione czesci to Z i GT :D Kamehameha!!!!!!!!!! :p :D :p :eek:k:
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No GT było bardzo efekciarskie, ale nie miało już tego klimatu co poprzednie części. Jak dla mnie "podstawowy" DB był najśmieszniejszy (pamiętacie, jak Bulma dostała jedną Kryształową Kulę? :D ), a DBZ najpoważniejszy. Tam to już każda walka była o wszystko. Bohaterowie musieli za każdym razem przekroczyć swoje własne możliwości by wygrać. I za to DB uwielbiam :).
 
Do góry