Dobry tani kurier

Kacper23

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja akurat korzystam z wysylam taniej pl, korzystałem już z nich nie raz i ani razu mnie nie zawiedli, często przesyłam towary bo mam sklep internetowy i od kiedy z nimi współpracuję moje wieczne problemy z kurierami się skończyły. I całe szczęście, bo chwilami to sam chciałem dowozić towar, masakra jakaś..
 

Joaneczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od niedawna wysłałam przez wysylam taniej. Dopiero kilka moich paczek, do rodziny za granicę, ale jestem zadowolona z ceny, dali mi dość duży upust. Przesyłka dotarła na czas i dużo mnie nie kosztowała, także mogę zgodzić się z przedmówcą, że jest to firma godna polecenia
 

Milenka_84

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Generalnie, to różni kurierzy mają różny poziom usług. Jedni celują w jakość (UPS, DHL, Fedex itd) a inni w cenę (Siódemka). Dla każdego coś miłego. W każdym razie, jeżeli nie macie umowy to warto porównywać ceny wszystkich kurierów i zamawiać ich za pomocą któregoś z pośredników. Z mojego doświadczenia wiem, że pozwala to zaoszczędzić nawet 40% ceny... Myślę, że te linki się Wam przydadzą. Pozdrówki parówki :310:
 

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
W dostarczaniu nietypowych przesyłek specjalizuje się OCS, rzetelni , terminowi, ja byłem zadowolony. Otrzymałem 10% upust, co bardzo mnie zadowoliło. Mili, kompetentni, na poziomie. Widać jakość. Przesyłka jest bezpieczna, niczym się nie stresowałem. Monitoring w sieci, bądź informacja dostawie poprzez sms. Duży ukłon.
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Jak to jest z zamawianiem kuriera przez zwykłego śmiertelnika który nie ma firmy? Jest to jeszcze możliwe?
 

MisiekDobosz

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witka! Jak dla mnie to póki co najlepiej sprawuje się przeslijtaniej.com.pl - od około 6 m-cy wysyłam za ich pośrednictwem - jak dzwonię zapytać czy da radę przewieźć to czy tamto - zawsze odpowiedzą rzetelnie - jeśli chodzi o ceny to przez pół taniej, albo i lepiej niż bezpośrednio u kuriera -> kasa z pobrania błyskawicznie do mnie dociera :D
 

Gracek90

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam,

Ja osobiście korzystam z pośrednika kurierskiego firmy wysyłamtaniej.pl Głównym wyznacznikiem w tym wyborze jest przede wszystkim stawka za przesyłkę, która jest jedną z niższych jakie znalazłem;). A ja dość skąpy jestem.
 

juliaak

Zbanowany
Dołączył
23 Marzec 2013
Posty
28
Punkty reakcji
0
Co do mniejszych przsyłek korzystam z firmy INPOST, tańsi od post komunistycznego molocha Poczty
 

Luksius20

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
witam,
Jaki jest dobry i tani kurier do wysyłek niestandardowych. Chciałbym wysłać płytę o wymiarach wysokość 153 cm X szerokość 140 cm grubość 4 cm ?
Proszę o pomoc

Ps. szukałem w internecie i znalazłem stronę grupaka.pl wydaje się bardzo tanio, ale nigdy nie zamawiałem przez internet
 

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
[SIZE=11pt]Dla sprostowania, bo nie wiem czy nie zostałem źle zrozumiany - w OCS-ie przesyłki mogą nadawać nie tylko firmy, klienci indywidualnie również :) Szczególnie polecam ich do wysyłki rzeczy delikatnych lub wartościowych. To jedyny kurier ( z jakim się do tej pory spotkałem), który nie rzucał paczkami na prawo i lewo. Nawet opakowania nie mają uszkodzeń, zawartość paczki tym bardziej i nie trzeba zaprzatać głowy reklamacjami… swoją drogą , i tak zwykle nie uwzględniają u popularnych kurierów z tego, co czytam na forach[/SIZE].
 

Oliwia56

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
Luksius20 napisał:
witam,
Jaki jest dobry i tani kurier do wysyłek niestandardowych. Chciałbym wysłać płytę o wymiarach wysokość 153 cm X szerokość 140 cm grubość 4 cm ?
Proszę o pomoc

Ps. szukałem w internecie i znalazłem stronę grupaka.pl wydaje się bardzo tanio, ale nigdy nie zamawiałem przez internet
jak moge podpowiedzieć to prosże spróbowac na takiej stronie jak https://clicktrans.pl/ poszukać firmy do przewozu takiej przesyłki
Tam wystarczy wpisać takie darmowe ogłoszenie o rodzaju przesyłki i skąd dokąd i dostanie Pan odpoweidzi od zaiteresowanych firm , wygodnie bo same się zgłoszą i podadza ceny to ise Pan zorientuje
 

Bonnnie

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
hmm.. sma ostatnio wysyłałam komplet ogrodowy. Korzystałam z usług FastPost.pl na stronie jest kilku kurierów, można wyliczyć samemu koszt wysyłki i wybrać odpowiedniego kuriera. Teraz ammy bardzo dużo możliwości,a le cieżko sie na coś zdecydować.
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Ja tak się w sumie waham między sendit a wysylajtaniej tylko tak się zastanawiam czy nie mieliście nigdy problemów z opóźnianiem przesyłek? mam na myśli takie konkretne opóźnienia.
Bo na to to nie bardzo mogę sobie pozwolić....
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
myślę że jakieś opóźnienia zawsze się zdarzają w każdej firmie kurierskiej. Czasem po porostu człowiek nie ma wpływu na różne rzeczy i zdarzenia (chociażby warunki pogodowe)
Ale możesz sobie na blogu też więcej poczytać o wysylaj http://wysylajtaniejopinie.blox.pl/html
tych drugich niestety nie znam, więc sprawdź może opinie na opineo?
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
dzięki. Przy okazji na opineo luknąłem też na wysylajtaniej i mają prawie 15 tys komentarzy. Nie ukrywam że zrobiło to na mnie wrażenie :D a tamci chyba nie mają konta. Chociaż coś znalazłem ale tam było tylko 22 opinie więc nie wiem czy to ich. W każdym razie ich brałem pod uwagę ze względu na allegro ;)
muszę przemyśleć sprawę ale raczej zdecyduję się na wysylaj jak tak teraz to wszystko czytam
 

markson33

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Polecam Ci sendthis.pl . Korzystają oni z usług doświadczonych i rzetelnych firm kurierskich, dzięki czemu otrzymujesz gwarancje, że Twoja paczka dotrze do określonego celu w szybkim czasie. Poza tym oferują moim zdaniem bardzo rozsądne ceny.
 
Do góry