Dobry tani kurier

misiektygrysek

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
236
Punkty reakcji
8
Wiek
41
Ja już kilka razy korzystałem z Siódemki i jestem zadowolony.Zawsze dostawałem zamówienia błyskawicznie.
 

Bednar_2

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Trochę odeszliśmy od tematu wątku, przewóz takich dużych rzeczy to tylko jak dla mnie firmą przewozową a nie kurierem
Ale tak osobiście to korzystam nie z kuriera ale z pośrednika www.wysylamtaniej.pl bardzo odpowiadają mi ich ceny, póki co mam z nimi mały program partnerski i współpraca przy kilkunastu wysyłkach w miesiącu przebiega całkiem nieźle :)
 

PaulaWro

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, ja pracuję w firmie która wysyła dużo paczek zarówno do Polski jak i za granicę. Wiem że korzystają z usług firmy polfast i są bardzo zadowoleni. Ja osobiście raz korzystałam z ich usług i wszystko było w porządku. Mam nadzieję że komuś pomogłam :) Miłego wieczoru !!
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Apaczkę znam i jak najbardziej polecam ten broker kurierski. Korzystają z usług UPS a ceny u brokera dużo niższe niż bezpośrednio w firmie kurierskiej. Przesyłki wysyłane szybko i bezproblemowo. Opłaca się wysyłać w kraju jak i za granicę bo koszt w porównaniu z kurierami naprawdę niski a jak ktoś wysyła większą ilość i dość często to tym bardziej.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
co racja to racja. Ja często korzystam z ich usług wysyłając mojej siostrze paczki do niemiec, a mają one nawet po 30kg czasem. Na prawdę solidna firma.
 

Lucky Girl

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy temat nadal aktualny ale ja ostatnio korzystałam z usług tego kuriera. Tylko tak się zastanawiam, czy nie taniej będzie ci wynająć jakąś firmę od przeprowadzek?!
 

aligi@o2.pl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Może nie do przeprowadzek, ale do wysylki normlanych paczek polecam www.globalbox.pl, spoko stronka i dobry kurier bo UPS, polecam jak coś. Matt
 

mleon

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam złe doświadczenia jeśli chodzi o UPS.
Zniszczyli mi zawartośc przesyłki i nie chcieli uznać reklamacji, a paczka była dobrze zapakowana i zabezpieczona.
Jak czytałem na różnych forach wiele osób ma podobny problem.
Po prostu UPS z definicji wypiera się odpowiedzialności za nieprawidłowe wykonanie usługi. Jak będziesz chciał złozyć reklamację to możesz być pewny, że cię oleją.
Bardziej szczegółowo całą sytuację opisałem na reklamacyjny.pl: reklamacja UPS. Jak ktoś miał podobny problem z UPS (lub może z innym kurierem) to zachęcam do złożenia takiej wirtualnej reklamacji jak moja.
 

Herman85

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mój kolega robi w firmie logistycznej i tam ma wózki widłowe i mówi, że nieważne jaka firma transportowa, bo i tak wszystko ogarniają agenci...
 

antiii234

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Żaden UPS ani DPD. Nie trzeba być specjalistą, żeby wiedzieć, że te firmy to dno. http://www.tanikurier.info - to jest kurier, u którego wysyłałem już trzy razy paczki (jedna 13, druga 22, a trzecia 18 kilo) do Anglii i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby się spóźnili. Obsługa też jest miła i podjeżdżają pod drzwi praktycznie. Naprawdę polecam, a mam doświadczenie - przejechałem się już na wieelu firmach.
 
A

Arowana14

Guest
Ja z kolei korzystam z usług firmy WysylamTaniej.pl W porównaniu do innych firm kurierskich ceny są niższe. A firma tak samo profesjonalna jak znana Siódemka.
 
P

PatrycjaAud

Guest
Ja z kolei korzystam z usług firmy WysylamTaniej.pl W porównaniu do innych firm kurierskich ceny są niższe. A firma tak samo profesjonalna jak znana Siódemka.

Zgadzam się. Tej firmie nie ma co zarzucić. No i wielkim plusem jest fakt, że WysylamTaniej.pl oferuje powiązanie wysyłki z kontem na allegro. Także znacznie ułatwia to sprzedaż.
 
K

Klaudia192

Guest
Panie wyżej mają rację :) Też korzystam z usług tej firmy i nic nie mogę jej zarzucić. WysylamTaniejPL to jedna z najtańszych firm kurierskich na rynku, co jednocześnie nie odbiera jej profesjonalność. Dla mnie jednak największym atutem jest fakt, że kurierzy tam działają bardzo szybko.
 

tomaszek33

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam UPS solidna i dobra marka.Osobiście wysyłam brokerem kurierskim logisticsystem.pl który ma podpisana umowe z UPs i maja spore znizki na przesyłki.
 
M

Marysiaaq

Guest
Ja stanowczo jestem za wysylamtaniejPL. Od roku korzystam z ich usług i bardzo sobie chwalę. Ostatnio przygotowano dla mnie świetne zniżki. A co ważne kurierzy w tej firmie działają naprawdę szybko.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Ja już kilka razy korzystałem z Siódemki i jestem zadowolony.Zawsze dostawałem zamówienia błyskawicznie.

Ja z kolei korzystam z usług firmy WysylamTaniej.pl W porównaniu do innych firm kurierskich ceny są niższe. A firma tak samo profesjonalna jak znana Siódemka.

A ja szczerze odradzam siódemkę, jak dla mnie zero profesjonalizmu. Nie dość, że czeka się długo to jeszcze kurier się nie kontaktuje i nie umawia tylko jedzie w ciemno, licząc chyba na łut szczęścia, że zastanie adresata w godzinach kiedy ludzie zwykle są jeszcze w pracy. Ja miałam dokładnie taką sytuację z tą firmą kurierską. Nikt się ze mną nie umówił, przyjechał pan i był bardzo niezadowolony, że mnie nie zastał (relacja osoby, która była wtedy w domu). Zadzwonił dopiero po kilku godzinach, próbowałam się z nim umówić, ale był wyjątkowo niedyspozycyjny... Następnie dzwoniła pani z tej firmy, wstępnie się umówiliśmy, ale mieli jeszcze dzwonić to potwierdzić, nikt nie zadzwonił. Kurier się pojawił, ale nie o tej porze, którą wcześniej ustaliliśmy. Miał szczęście, bo mnie zastał, jednak nie był przygotowany i co ważniejsze w ogóle nie słuchał ani nie czytał instrukcji, którą otrzymał (chodziło o umowę), musiał więc przyjechać ponownie (pomijam, że na tym świstku, gdzie brakowało mojego podpisu był podpis innej osoby, której też podobną umowę dostarczał). Na szczęście dla niego nie jechał specjalnie, bo dostarczał mi paczkę. Ale tu sytuacja była podobna, bo również się wcześniej nie skontaktował, na miejscu tłumaczył, że popsuł mu się telefon...
 
Do góry