Długie włosy u facetów - dziewczyny, co sądzicie?

E

Elen

Guest
Moze nie jest to jakims koniecznym warunkiem meskiej atrakcyjnosci, ale jesli komus do twarzy w dluzszych wlosach to jestem Za. Przykladowo lider zespolu Pectus wyglada uroczo w poldlugich, albo chlopaki z Extreme.
Jest jeden warunek- wlosy musza byc czyste i zadbane, bez wzgledu na dlugosc.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
to zależy czy takie włosy pasują facetowi, ale zazwyczaj też wolę krótkie włosy :)
 

ronia31

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
15
Punkty reakcji
2
Lubię facetów z długimi włosami.Wg mnie są niezwykle seksi<3
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jako facet wypowiem się tak, kiedyś (jeszcze kilkaset lat temu) naturalnymi były u faceta właśnie długie włosy
włosy krótkie, lub golona głowa, pod każdą szerokością geograficzną, były rozumiane jako oznaka podporządkowania (np. buddyści), znowu włosy długie oznaczały witalność, młodość i seksualną atrakcyjność faceta (zabawne jak bardzo się to zmieniło i dziś najczęściej facet długowłosy jest postrzegany jako zniewieściały)
co jest ciekawe moda na krótkie włosy pojawiła się w starożytnej Grecji rozprzestrzeniając się do tego stopnia, że Paweł w Liście do Koryntian krytykuje długie włosy u facetów, znowu w Starożytnym Rzymie modę na krótkie włosy zapoczątkował Cezar (po zdobyciu Galii)
W średniowieczu krótkie włosy oznaczały osobę niewolną, gdy ludzie wolni mogli posiadać włosy długie
Kolejne objawienie się krótkich włosów przyszło na czasy rewolty w Anglii i zapoczątkowana ta moda była przez Purytan
nowsze czasy już chyba zna, lub może poznać każdy
tutaj ciekawostka, gdy USA potrzebowało sprawnych tropicieli ściągnęło Indian (wojna wietnamska), ci po wcieleniu i obcięciu włosów, zatracili swe przymioty, ściągnięci następni (którym włosów nie obcięto) byli świetnymi tropicielami, a ci którym włosy odrosły, stali się nimi ponownie...
Długie włosy to coś więcej?
 

ortodoks

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Szczerze jak byłam młodsza to jak najbardziej. Ale widzę to też wśród moich koleżanek...że w pewnym okresie ceni sie u faceta dojrzałość...a długie włosy to taka jakby sugestia, że wieczny Piotruś Pan. Tak ja to odczuwam. I chyba większość Pań ;)
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Mi jak już to najbardziej podobają się takie pół-długie. Jednak z takim który ma za długie czułabym się trochę w pewnych sytuacjach jak z kobietą (a tego bym raczej nie chciała) ;)
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Jestem za długimi włosami u facetów. A dlaczego? Hmm... Dłuższe mi się bardziej podobają, o ile są zadbane.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
pod warunkiem, że nie są to dłuższe w uszach?
 
Do góry