Dietetycy - opinie, szukam lub polecam dietetyka

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
To akurat w Krakowie, ale pewniak revision.
Przede wszystkim sensowne, wartościowe i merytoryczne rady.
O wszystko można się było dogadać. I przede wszystkim wszystko to co nam sugerowano, przynosiło efekty.
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja obecnie jestem na trzecim stopniu diety Cambridge. Początki nie są łatwe, ale najważniejsze, że ta dieta uczy mnie zdrowych nawyków żywieniowych. Jem teraz regularnie, dzięki prostym w przygotowaniu owsiankom, czy koktajlom nie wychodzę z domu bez śniadania. Zaciekawiły mnie też przepisy, które znalazłam na stronie. Dają inspiracje, ale i motywację by coś zmienić w życiu.
 

zosiach

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2016
Posty
4
Punkty reakcji
1
Mnie bardzo potrzebna jest mobilizacja. Chętnie się czegos dowiem o tej diecie Cambridge. Czy możesz Kathlyn coś mi doradzić
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Mobilizacja to podstawa, ale wiem, że często samemu jest ciężko. Ja też tak miałam. Opieka konsultanta oraz prowadzenie zapisków postępów w postaci dzienniczka daje efekty. Można zobaczyć co się zmieniło a czego człowiek nie dostrzegał jeśli chodzi o błędy żywieniowe. A ja miałam ich naprawdę dużo.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Macie racje ta dieta uczy, przede wszystkim uczy zdrowych nawyków. Warto poczytać sobie dekalog Cemrigde bo sa w nim umieszczone bardzo mądre słowa. Ja cały czas przypominam sobie nawet mam wydrukowane i często zerkam.
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Yo_lanta napisał:
Macie racje ta dieta uczy, przede wszystkim uczy zdrowych nawyków. Warto poczytać sobie dekalog Cemrigde bo sa w nim umieszczone bardzo mądre słowa. Ja cały czas przypominam sobie nawet mam wydrukowane i często zerkam.

Dekalog Cambrigde ja osobiście wzięłam sobie do serca. Dzięki niemu łatwiej mi komponować potrawy. Świadome odżywianie sprawiło, że walka ze słabościami okazała się łatwiejsza. Teraz planuje co mam jeść i w jaki sposób.
 
J

jolos

Guest
Też miałem problem z nadwagą i z doświadczenia wiem że najlepszym sposobem jest pójście do dietetyka. Ja chodziłem do Joanny Tomczewskiej z Poznania łożyła dla mnie indywidualną dietę i dzięki niej zmieniłem swoje nawyki żywieniowe. Nie ma sensu się głodzić bo to i tak kończy się efektem jojo
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
W Warszawie polecam Annę Marię Stelmach, chodzę do niej do przychodni KEN na Ursynowie. Samodzielne próby zrzucenia wagi nie dawały efektów, musiałam poszukać pomocy. Namiar na tą Panią dostałam od znajomej. Mam ułożoną dietę (wcale nie drastyczną) dzięki której wreszcie chudnę. Wcale nie głoduję, oprócz tego chodzę na basen. Teraz namawiam męża na wizytę, jemu też przydałoby się zrzucić kilka kilogramów.
 

melissaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
49
Punkty reakcji
0
Profemed na Bobnrowieckiej - super podejście do pacjenta i dietetycy znający się na rzeczy. Byłam wczesniej u kilku i za każdym razem klapa, a po ostatniej wizycie i planie diety - jest bardzo dobrze.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
A ile kosztuje taka wizyta u dobrego dietetyka? nie wiem w jakich granicach są koszta, jak się nastawiać. Mocno się zastanawiam.
 

Habubu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
ToLa01 napisał:
A ile kosztuje taka wizyta u dobrego dietetyka? nie wiem w jakich granicach są koszta, jak się nastawiać. Mocno się zastanawiam.
Taka jednorazowa wizyta to przedział tak 100-200zł (zależy też co będzie dokładnie robione na tej rozmowie, jakieś badania, rozpiska diety itp itd)
 

krystine123

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Siostra korzystała z Pani dietetyk Karolina Błaszczyk. Z jej relacji wynika że jest zadowolona, początkowo wypełniła formularz dietetyczny. Następnie Pani dietetyk prosiła o wyniki badań morfologii ewentualne badania nietolerancji pokarmowej, wyniki hormonalne tarczycy TSH (siostra z tym miała problem) minęło już kilka tygodni i jest mega zadowolona. Odczuwa poprawę samopoczucia, schudła, wykluczyła produkty które ją uczulały. Jest w stałym kontakcie z nią.
 

Magdalena787

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2017
Posty
24
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Ja byłam u dietetyka i miałam rozpisaną dietę. Przez pewien tydzień przestrzegałam jej, ale później nie miałam czasu gotować, bo mam bardzo wymagającą pracę. Zamówiłam sobie wtedy dietę pudełkową z lightdiet bo mimo wszystko chciałam zdrowo się odżywiać i schudnąć. Jestem z niej zadowolona, bo już widzę pierwsze efekty. [/SIZE]
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Spokojnie dla osoby zdrowej, można sobie samemu ułożyć dietę, aby np. schudnąć czy przytyć, czy po prostu zdrowo się odzywiac - wszystko jest w internecie. Dla mnie porada specjalistów tylko przy wyjątkowych sytuacjach.
 

Hellla

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Oczywiście można samodzielnie układać sobie dietę, ale lepiej jednak skorzystać z porad specjalisty. W Krakowie na ul. Sławka 27 jest świetna przychodnia medycyny naturalnej. Maja tą doskonałą dietetyczkę z której porad osobiście miałam przyjemność korzystać. Pani Angelika optymalnie dobrała mi dietę i odkąd jej przestrzegam, zarówno stan mojego zdrowia jak i wyniki badań znaczenie się poprawiły.
 

fela_

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
GB
hej wszystkim!
czy jest tu ktos kto korzystal z uslug dietetyka w Angli na NHS?
 

Halinka_Mosacka

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja byłam w Chrzanowie u pani Aleksandry, która przyjmuje w gabinecie Projekt Zdrowie. Bardzo fajna kobieta, kompetentna, doświadczona, uśmiechnięta, aż miło się siedziało w gabinecie. Bardzo dobre pani Aleksandra ma podejście do pacjenta, takie moim zdaniem powinien mieć każdy dietetyk. Wspiera, motywuje, ale też rozumie. Dietę układa indywidualnie, zwracając uwagę na styl życia, czas wolny, aktywność fizyczną itp. Kiedyś miałam mocno podwyższony cholesterol, też wzięła to pod uwagę. Moja znajoma ma Hashimoto - również jej pomogła, już jest po pierwszej wizycie, zadowolona. Teraz tylko pozostaje trzymać się zaleceń :) Jeśli ktoś jest z okolic to polecam. Mają też placówki w innych miastach, możecie sprawdzić wykaz na stronie projektzdrowie.info. Pozdrawiam :)
 

martynakotysko

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli szukasz dietetyka, a nie wiesz jak schudnąć? Myślę, że warto wybrać dietetyka online, dietetyk-belight.pl/, który nie tylko zaoszczędzi nasz czas, ale również jest dostępny cały czas, która bezpośrednio kontaktuje się z nami, pomagając nam dostosować dietę do naszego organizmu. Sama korzystam z takiego i muszę powiedzieć to nie tylko świetny pomysł na prowadzenie biznesu, ale również ułatwia zdecydowanie ułatwia nam życie ;).
 
Do góry