Data urodzenia zdradza prawdę o człowieku?

Kerri

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
"... Przyjazny, chętny do pomocy - okazuje zdolności strategiczne ..."

W dniu dzisiejszym rodzą się nieraz ludzie bardzo odważni, bohaterscy, potrafiący rządzić innymi i poddawać ich swej woli. Taki człowiek jest nieraz zamknięty w sobie - dąży za swymi własnymi celami i uporczywie realizuje jakieś specjalne projekty i zamierzenia. Na ogół jest usposobiony patriotycznie, a chociaż jest dość dobroduszny - podlega nagłym wybuchom i napadom gniewu; wtedy staje się nieubłagany i nie daje sobie niczego wyperswadować. Swe zdolności strategiczne i taktyczne, które mogą mu zapewnić powodzenie w karierze wojskowej - wykorzystuje zręcznie w życiu zwykłym, przeprowadzając z wielką subtelnością i skrytością swe plany. Ponieważ ma dużą intuicję i szybko orientuje się zarówno w sytuacji politycznej jak i towarzyskiej - wiele rzeczy mu się udaje. Jest namiętnym kolekcjonerem najrozmaitszych drobiazgów i zwraca wielką uwagę na szczegóły - dzięki czemu może się rozpraszać, zatracając ogólne pojęcie o całości danej sprawy.


Tylko jedno zdanie się nie zgadza :mruga: A reszta to opis mnie :eek:czko:
 
T

TheNightmare6969

Guest
W moim przypadku się nie powiódł 'test' zupełne przeciwieństwo mnie ;) no ale autor chciał dobrze ha ha
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
... Może się zawieść na swych przyjaciołach ..."

Jest to zwolennik ideałów, pioner postepu ludzkości. Natura jest jest pracowita i zamknięta w sobie. jego szczęście polega na rozwoju wewnętrznym i umysłowym. ma doskonałą pamięć i jest żywą skarbnicą wiadomości, jakie zbierał w swym życiu i podczas studiów. Chętnie się uczy, lubi studiować i przychodzi mu to z łatwością - pożąda wiedzy, a jego zainteresowania są wszechstronne, chociaż dość zmienne. Odpowiednio do swego żywego i wielostronnego temperamentu - poświęca się nieraz kilku zawodom jednocześnie. Zdarza się również, że zawód swój zmienia i to dość często...

Na studiach nie byłem ; d
Ale ogólnie się zgadza i to dość trafnie, dziwne... ale nie lubię się uczyć, bryyy, chyba że czegoś interesującego. ; ]
 

reja001

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
"... Okazuje zdolności pedagogiczne i pragnie wpłynąć dodatnio na swe otoczenie ..."

Człowiek ten jest pionierem, przygotowującym drogę dla ważnych wydarzeń. Doskonale orientuje się w prądach nurtujących społeczeństwo i potrafi naprzód obliczać i przewidywać wydarzenia, jakie nastąpią. Jego instynkty społeczne i humanitarne przejawiają się wyraźnie w życiu. Okazuje dość duże zdolności pedagogiczne, które występują na jaw nie tylko w nauczaniu młodzieży, ale również i w życiu codziennym i politycznym. Współdziałanie z innymi przynosi mu duże korzyści. To samo można powiedzieć również i o małżeństwie, chociaż, o ile chodzi o przygody miłosne - są one dlań nieraz źródłem rozczarowań i przykrości. Uprzejmy, gościnny - chętnie dzieli się tym, co posiada z innymi. Jest to doskonały towarzysz i kompan - martwi się wówczas, gdy inni się martwią - i raduje się wtedy, gdy jego otoczenie się weseli. Potrafi się dostosować do każdej sytuacji, podlegając różnorodnym zmianom psychicznym. Kobieta urodzona w tym dniu jest cierpliwa, miłosierna i uprzejma. Jej gościnność jest bardzo serdeczna, a jako pani domu okazuje dużo umiejętności i troszczy sie o najdrobniejsze szczegóły domowego życia.



Zgadza się nie w 100%, ale w większości. :) A właśnie wybieram się na studia pedagogiczne i to jest najciekawsze bo wcześniej tego nie widziałam. :)
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
"... Zręczny, rozważny - potrafi dostosować się do okoliczności życiowych ..."

Z wielkim wysiłkiem dąży do celu, jaki sobie raz postawił i jaki ma przed oczyma nieustannie: pragnie go widzieć zakutym w formę, zmaterializowanym jak najdokładniej. Praktyczny, spokojny, nieustannie wszystko rozważający, dogmatyczny, opanowany - ma wielkie zaufanie do własnych zdolności, jest przekonany o swym powodzeniu i wierzy święcie w słuszność swej sprawy. Niezbyt jest towarzyski i niewielu ma tylko przyjaciół; przeważnie widzi go się samego. Jedno go tylko wypełnia pragnienie: osiągnięcia jak najwyższego wyniesienia. Dąży też nieustannie do tego celu, a dzięki wytrwałości, jaka go ożywia - najczęściej dopnie swego i zrealizuje swe zamierzenia.

powiedzmy , że 75 % ale i tak nieźle ;)
 

LooLoo

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
56
Punkty reakcji
0
"nie myśląc o przeszłości i nie zaprzątając sobie głowy przyszłością" - bzdury, jak wszystko zresztą, no chyba, że niewiele o sobie wiem. :mruga:
 
Do góry