Dane W Katalogu!

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
ciamka, ty jesteś bezsensnu...właśnie czytałem posta o banerach do forum i miałem coś powiedzieć ale sie powstrzymałem....ale teraz to przesada....chcesz żębyśmy pouzupełniali dane a sam piszesz "z ziemi" szkoda że tam niepisze "Układ Słoneczny" to bym bardzo dokładnie wiedział gdzie cie szukać....

ciamka napisał:
Powinniśmy pouzupełniać dane w naszych katalogach, czyli takie dane jak gg, płeć, wiek, e-mail, i www.

dziwne że ty ukryłeś swój email a pozatym email trzeba podać bo jest wymagany...więc tak jak napisałeś w poście o banerkach"myślenie nie boli" radze ci zastanów sie tak z 500 razy ale tak serio zanim coś napiszesz... i wtedy naprawde bedziemy wiedzieli czy jesteś idiotą czy tylko udajesz :zdegustowany: :zly: :zly:
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
HackP napisał:
ciamka, ty jesteś bezsensnu...właśnie czytałem posta o banerach do forum i miałem coś powiedzieć ale sie powstrzymałem....ale teraz to przesada....chcesz żębyśmy pouzupełniali dane a sam piszesz "z ziemi" szkoda że tam niepisze "Układ Słoneczny" to bym bardzo dokładnie wiedział gdzie cie szukać....

ciamka napisał/a:
Powinniśmy pouzupełniać dane w naszych katalogach, czyli takie dane jak gg, płeć, wiek, e-mail, i www.


dziwne że ty ukryłeś swój email a pozatym email trzeba podać bo jest wymagany...więc tak jak napisałeś w poście o banerkach"myślenie nie boli" radze ci zastanów sie tak z 500 razy ale tak serio zanim coś napiszesz... i wtedy naprawde bedziemy wiedzieli czy jesteś idiotą czy tylko udajesz

Bo ja mam maila zmienionego:p Mój mail to lepper_to@swinia.org
 

Creazy

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
wyc1or napisał:
prozbe o uzupelnienie danych sklada dziewczynka, ktora sama tych danych do konca uzupelnionych niema, albo niesa one powazne typu "skad- z ziemii" ehh..

a po co ten nr. gg? zeby pusto nie bylo? glupota


Nic dodac nic ująć Wyc1or.


Głupi pomyśł z gg, żeby tylko było! Weś Ciamka sie zastanów i pomyśl następnym razem, zanim coś palniesz :|
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
No ciamka przyznaj się z jakiej planety jestes? :> :rotfl: :rotfl:
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
faithless, a może spadł z księżyca i leciutko się potłukł? :/
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Nieee on spadł z planety T-210 gdzie żyją Predatory...testowali nowy środek i wzieli go do testów.....środek był za ostry i wyżarł mu mózg....zobaczyli że do niczego im sie nieprzyda to go wyżucili w przestrzeń kosmiczną gdzie potem szybował i prfzelatując blisko Ziemi zadziałało przyciąganie Ziemskie i go wciągneło....teraz tu siedzi i pisze posty......ale nie tak na serio to powiedz skąd jesteś??i nieobrażaj sie o ten tekst to taki kawał(informuje zeby potem niebylo ze kogos chcialem obrazic bo niemialem takiego zamiaru)
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
no wiem sam testowałem na nim ten środek...... :hyhy: :D :rotfl:
 
Do góry