Dane W Katalogu!

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Dane w katalogu!

Powinniśmy pouzupełniać dane w naszych katalogach, czyli takie dane jak gg, płeć, wiek, e-mail, i www. Wiem że część z was nie chce ujawniać gg więc wymyśliłem abyście podawali ten nr gg, przed chwilą go założyłem, nr gg: 3124438 będzie on tylko do zapisanie informacji o gg, tak zeby pusto nie było. Aha! I w podpisie dodajcie ten symbol Ω żeby wszyscy wiedzieli że to nie jest twój nr gg.
 

wyc1or

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Grudziadz
prozbe o uzupelnienie danych sklada dziewczynka, ktora sama tych danych do konca uzupelnionych niema, albo niesa one powazne typu "skad- z ziemii" ehh..

a po co ten nr. gg? zeby pusto nie bylo? glupota
 
F

faithless

Guest
Wyszstko co ujawnic chałem ujawniłem :)
reszta to moja słodka tajemnica :)
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
No ja jestem za wpisywaniem ale prawdziwych danych, jak ktos np nie ma gg to lepiej niech nie wpisuje,
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja się zgadzam z Uncle_Sam, choć do końca nie rozumiem tematu ciamka, ...................


Pozdrawiam
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
wyc1or napisał:
prozbe o uzupelnienie danych sklada dziewczynka, ktora sama tych danych do konca uzupelnionych niema, albo niesa one powazne typu "skad- z ziemii" ehh..

a po co ten nr. gg? zeby pusto nie bylo? glupota

Problem w tym że nie jestem dziewczyną, a dane mam uzupełnione do końca! A jeżeli ci się mój pomysł nie podoba, to poprostu nie korzystaj z niego!
 
F

faithless

Guest
Pewnie moesz miec wpisane ze jestes z ziemi :) W konicu to prawda :) ale moze warto podac blizsze namiary :) np: kontynent? Kraj ? Region? Miasto ?
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Ciamka, sam nie wiesz o co Ci chodzi, najpierw piszesz żeby pouzupełniać dane, a poźniej pytasz po co :zdegustowany:
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
Boże.... poraz kolejny ciamka zrobiłeś z siebie idiotę :| poprostu brak mi słów na Ciebie :looka: :zdziwko: ale to Twoja sprawa... na twoim miejscu tez bym sie wstydzila podac prawdziwe dane... ale moze powiesz skąd się biorą takie dzieci jak Ty?? :D
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Dobra! Jak komus się mój pomysł nie za bardzo podoba, to nie musi z niego korzystać, i tyle!
 
Do góry