Czy portale randkowe w ogóle mają sens?

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Jeżeli chodzi o portal fotka.pl to powiem szczerze ze również nie zaliczyłbym go do randkowych. Bardziej jest to portal społecznościowy i nie wydaje mi się że ciekawych znajomości w przedziale wiekowym 35-45 należy szukać właśnie tam. Kojarzy mi się z portalem skierowanym do młodzieży a nie do osób dojrzałych....mogę się mylić ale takie jest moje zdanie :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
To forum zna sytuacje, kiedy na fotce.pl pozornie grzeczne i ułożone dziewczyny umawiały się na małe tereferez różnymi jednostkami...
Dla mnie fotka, to jest syf.

Portalem randkowym jest dla mnie sympatia, mydwoje i tym podobne :)
 

siti0550

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja nie korzystam z portali randkowych, ponieważ uważam, że są one przeznaczone dla osób, którzy chwytają się czegokolwiek, żeby znaleźć drugą połówkę.
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
siti : szkoda że takie masz zdanie. Przecież portale randkowe nie są skierowane do zdesperowanych osób tylko normalnych ludzi, którzy chcą poznać kogoś ciekawego, miłego z kim można fajnie spędzić wolny czas....nie od razu musi to być miłość aż po grób. Przez takie serwisy można poznać mnóstwo znajomych czy przyjaciół....

a tak abstrahując od portali randkowych....co myślicie na temat speed dating? Czy ktoś kiedyś korzystał z szybkich randek? to tak z czystej ciekawości...:)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
co myślicie na temat speed dating? Czy ktoś kiedyś korzystał z szybkich randek?

A w Polsce coś takiego jest? :p
W sumie nie wiem, czy myślimy o tym samym... To coś na zasadzie: siadasz przy stoliku z kobietą, masz dwie minuty, zadajecie sobie pytania?

Chętnie bym spróbował czegoś takiego. :D
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
W polsce jest to organizowane, chociaż dosyć rzadko. Nawet kilka razy uczestniczyłam w organizacji takiego przedsięwzięcia. Kilka osób było sobą zainteresowanych z wzajemnością, ale przyznam, że nie wiem jak ich losy potoczyły się dalej.
Nadmienie też, że na takie szybkie randki, zgłosiło się większość osób po 30 ;)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Speed dating?
Ja nie korzystałam, ale jakiś klub u mnie w mieście organizuje je regularnie.
Szczerze nie widzę się w czymś takim, bo czego się można dowiedzieć o sobie w trzy minuty ^_^

No chyba, że ktoś ma jakieś pytanie rozstrzygające
d44947fca20560f696e5e0b7ff52d50d.jpg

:D
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Speed dating'u doświadczyłam w Niemczech na wakacjach będąc jeszcze w szkole średniej. Krótkie, ale niezapomniane przeżycie :D Mimo to mój wniosek jest następujący: nigdy na serio nie podchodź do takich form poznawania ludzi. Zaliczam to bardziej do zabawy niż jakiegoś konkretu.
 

babecia

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
moge na gorąco podzielic sie z wami swoimi doswiadczeniami; jestem na takim portalu, bo gdzie mam iśc i kiedy? praca, dom, codzienne obowiązki, więc nie ma czasu a i w małej miejscowości nie ma po prostu gdzie iść; w sobotni wieczór to nawet klub seniora zamkniety, w barach pary albo ludzie w wieku moich dzieci, więc takie portale maja sens i zostało to juz powiedziane; po prostu pomagają, ułatwiaja kontakt. Zarówno tym niesmiałym jak i tym zapracowanym. Zgadzam sie że trzeba być ostrożnym i podejśc z duzym dystansem, nie oczekiwać zbyt wiele. Przynajmniej tak na początek. W powaznym traktowaniu takiego portalu jest tam zdumiewająca równość płci. Nie ma że tylko kobiety oszukuja bo i panowie nie sa lepsi. Najbardziej śmieszy mnie jak w profilu piszę, że szuka miłości i czułości, a przy pierwszej wymianie zdań pyta o ulubione pozycje w sexie. No i wiadomo o co chodzi. Bo na pewno nie o poważny zwiazek. To sie po prostu czuje, juz po napisaniu kilku zdań. Jesli juz spotkanie to tak jak radzą inni - jak najszybciej, szkoda czasu. No i lepiej od razu dokonac weryfikacji ze zdjęciem, mnie na przykład nie lubi obiektyw i nie ma co ukrywac w realu mogę zabłysnąc na zdjęciu nie bardzo. Tak więc nowicjuszowi w tej dziedzinie życze powodzenia i ciepliwości, a tym którzy nie musza tam zaglądać, aby nigdy nie musieli
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
Niby faktycznie nie da się poznać człowieka w 3 czy tam 5 minut ale z drugiej strony te kilka minut i wymiana paru zdań pozwoli nam określić czy mamy o czym rozmawiać z daną osobą czy czujemy niedosyt i chcemy kontynuować rozmowę później na osobności czy ta chwila ciągnie się w nieskończoność.....ja CHYBA z ciekawości zaryzykuje i wybiorę się na takie "spotkanie"..... :)
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
ktoś jeszcze miał styczność z takiego typu sprawą bardzo proszę o wskazówki bo jeszcze chciałbym się czegoś dowiedzieć przed wzięciem udziału w "randkach" :)???
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
a czy przypadkiem w klubach nie są organizowane cyklicznie jakieś imprezy dla singli???.....opaski różnego koloru na ręke itd?....matko jak tak sobie popatrzeć to ile jest tych dodatkowych możliwości na zapoznanie drugiej osoby.....:)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Pewnie-na spacerkach z pieskiem mam towarzystwo starszych Panów-jak to było w innym temacie-prawdziwych Dżentelmenów.
 
Do góry