Czy Polską Rządzą Polacy?

holi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2005
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Batona Krymskiego
hmmmm lista wydaje się być żywcem zerżnięta z pisemka "Szokująca prawda o Lepperze" Leszka Bubla, tam też jest rozdział "Lista zakonspirowanych Żydów"

po prostu kolejna prowokacja
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Jedna wielka bzdura i prowokowanie konfliktów.
Pomijając już to wszystko zapytam czy osoba wyznania mojżeszowego nie może być Polakiem?
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Osoba wyznania mojżeszowego może być Polakiem, ale gdy Polakami rządzą ci którzy nie są przywiązani do ziemii ojczystej, którzy nie są patriotami, a trudno żeby Żyd przejmował sie Polską, to trudno aby tacy bronili interesu narodu.
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Biorąc pod uwage że Polska przez długi czas była państwem wielonarodowościowym oraz pod zaborami, zastanawiam się czy w ogóle istnieje coś takiego jak 100% czysty polak.Ja np. miałem praprababke austriaczke.
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
To chyba jest tylko prowokacja ale wolałbym by na czele PL byli Polacy (z dziada pradziada). :D
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Polską może i rządzą polacy, ale Polak polakowi niestety nie równi. Apetyt rośnie w miarę jedzenia więc im więcej mają tym częsciej zapominają o tych którzy na nich głosowali!!!
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Osoba wyznania mojżeszowego może być Polakiem, ale gdy Polakami rządzą ci którzy nie są przywiązani do ziemii ojczystej, którzy nie są patriotami, a trudno żeby Żyd przejmował sie Polską, to trudno aby tacy bronili interesu narodu.

Jeśli ziemią ojczystą dla wyznawców innej wiary niz katolicyzm jest Polska, gdzie mieszkaja, pracują, żyją wraz ze swoimi rodzinami, to jakim prawem odbiera się tym ludziom godność i szacunek? Kto ośmiela się odbierać tym ludziom ich Polskość?
Żyd, mason, ewangelik, prawosławny, buddysta, islamista, komunista, liberał i cała masa inaczej myślących i czujących nie ma według Ciebie prawa być Polakami? Jeśli według Ciebie definicja prawdziwego Polaka sprowadza się do ortodoksyjnego katolika to się głęboko zastanów nad swoimi oświadczeniami.
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Wojtek „Fokus” Alszer - (raper, członek zespołu Pokahontaz)
lol, Fokus- grupa trzymająca władze :lol:

Marta Abramowicz - (dywersant, wiceprezes Kampania Przeciw Homofobii - stowarzyszenie zainicjowane w roku 2001 przez grupę lesbijek i gejów)

bardzo obiektywne te opisy...

A to już przegięcie:

Jacek Kuroń - Icek Kordblum - (polonofob, dywersant, marksista, fanatyczny komunista, stalinowiec, polonofob, bydle i szuja, lider “czerwonego harcerstwa”, tzw. walterowców, zniszczył polskie harcerstwo, bez reszty angażował się w rozgrywkę frakcji partyjnych “Chamów” i “Żydów” po stronie frakcji żydowskiej ["puławian"]; członek-założyciel KOR - żydokomuna [KOR powstał z najbardziej antypolskich struktur partyjnych: WKP(B), KPZU, KPU(B), KPB(B), KPF, KPD(Niemiec), MOPRu.]; ; odznaczony Orderem Orła Białego przez rząd żydokomunistyczny)
:mruga:
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
"Rpid"
Zdaję sie że nie zrozumialeś co napisał "Ukson". Chodziło o to że ktoś kto nami żądzi, musi być polakiem. Bo inaczej to będziemy niewolnikami. I niestety przez ostanie lata rzadzli nami Żydzi.
Ja nic nie mam do Judaizmu i całej ich wiary. Ponieważ to po czści również moja wiar.
Ale Skoro oni żądzą na szkode państwa to nazywajmy ich po imieniu.
A ti zaraz jakieś teksty o antysemityźmie sie pojawią.
A mówąc o żydach, niestety musimy się zagłebić również w spray Masońskie. Ponieważ na czele tej organizacji prawdopodobnie stoją Żydzi. A jak wiemy, masoneria dąży do podporządkowania sobie całej ludzkości. No i powoli im to wychodzi.
Zresztą widzimy co sie teraz dzieje w polsce. Rząd chce aby Polską rzadzili polacy, to "Wolne" media atakują go dosłownie z każdej strony.
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
dla mnie to bez różnicy kto rządzi: Niemiec, Rusek, Żyd; byleby rządził mądrze i sprawiedliwie i zajmował sie Polską a nie tylko sobą i swoimi mieszkiem. pozdro
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Jeśli ziemią ojczystą dla wyznawców innej wiary niz katolicyzm jest Polska, gdzie mieszkaja, pracują, żyją wraz ze swoimi rodzinami, to jakim prawem odbiera się tym ludziom godność i szacunek? Kto ośmiela się odbierać tym ludziom ich Polskość?
Żyd, mason, ewangelik, prawosławny, buddysta, islamista, komunista, liberał i cała masa inaczej myślących i czujących nie ma według Ciebie prawa być Polakami? Jeśli według Ciebie definicja prawdziwego Polaka sprowadza się do ortodoksyjnego katolika to się głęboko zastanów nad swoimi oświadczeniami.

Nie miałe na mysli odcięcia od rządów innowierców, ale to że Polską rządzić tylko ludzie, którzy prawdziwie czują się Polakami. Przybędzie taki imigrant to raczej trudno, aby był oddany polskiej sprawie. Co do Żydów jako Żydów to nic nie mam, ale masoneria to powinna byc całkowicie odsunięta od władzy.
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Taboretix, czasami to cos takie napiszesz, że nie wiem czy śmiać się czy płakać.

"Chodziło o to że ktoś kto nami żądzi, musi być polakiem. Bo inaczej to będziemy niewolnikami." Teraz oczywiście prawdziwi Polacy dorwali się do władzy (PiS) ale jakos bardziej czuję sie niewolnikiem niz za poprzednich rządów. Powód jest banalny. Poprzednicy cokolwiek liczyli sie ze zdaniem opozycji i uwzględniali w swej działalności, że nie kazdy musi kochać Boga i JP II albo być blondynem a obecna władza ma to gdzieś.

"I niestety przez ostanie lata rzadzli nami Żydzi." Trzymając się korzeni Twojej wiary to każdy z nas jest żydem, murzynem, chińczykiem, indianinem a nawet eskimosem. Wszak mamy wspólny rodowód od Adama i Ewy wywodzący się. Nie grymaś zatem i nie wymyślaj problemów tam gdzie ich nie ma.

"Ale Skoro oni żądzą na szkode państwa to nazywajmy ich po imieniu". Na szkodę państwa rządzi i rządziło wielu ludzi. Ci z ryngrafami Matki Boskiej na piersiach też.

"A mówąc o żydach, niestety musimy się zagłebić również w spray Masońskie. Ponieważ na czele tej organizacji prawdopodobnie stoją Żydzi. A jak wiemy, masoneria dąży do podporządkowania sobie całej ludzkości. No i powoli im to wychodzi." Masoneria nic wspólnego z judaizmem nie ma. To zupełnie inna bajka jest i chyba Ci sie nieco pomieszały pojęcia. Jeśli natomiast chodzi o dążenie do dominacji to akurat kościół katolicki jest liderem tego wyścigu. I wcale nie gra uczciwie.

Ukson88, głosowałeś na PiS? Jeśli tak to wybrałeś murzynka do sejmu. To pewnie Polak i katolik ale nikt tego nie wie, istotne było to, że startował z listy PiS i wygrał. To człowiek światły, lekarz a nawet dyrektor szpitala ale jakoś słabo sobie radzi i głupoty opowiada przed kamerami. O masonerii napisałem powyżej.
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało.
Uważam, iż żydowskie ścierwo trzeba wytępić. Polską muszą rządzić rodowici Polacy bez żadnych mojżeszowych czy "mahometańskich" korzeni. Nikt tak nie zrozumie Polaka jak Prawdziwy Polak. Trzeba jasno określić kto jest kto. A potem rozliczyć go z ewentualnych czynów, zagrażających polskiej suwerenności i bezpieczeństwu. Cichy żyd to aktywny żyd. Wysysa z każdego kraju patriotyczną i czystą krew.
Ta lista stanowi tylko zapalnik dużej bomby, która sądze iż niebawem wybuchnie. Co do osób na niej występujacych - trzeba podchodzic do nich z rezerwą i rzeczywiście mieć 100% pewność że ta konkretna osoba to rzeczywiście zyd, w 75% sądzę iż ta lista nie minęła sie z Prawdą. I o co niektórych zydkach występujacych na polskim cyrku politycznym (Bo Do areny to im jeszcze daleko), wiedziałem wcześniej zanim ta lista powstała.

Ps; nie jestem antysemitą występuję przeciwko komunożydowskim rządom, tajnym stowarzyszeniom organizacjom działającym przeciwko Polakom i Polsce.
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nie jestem antysemitą
nie....wogóle...
Uważam, iż żydowskie ścierwo trzeba wytępić

Za dużo się chyba "Mein Kamp" przed snem naczytałeś :mruga:

O jakich tajnych stowarzyszeniach Ty bredzisz?

W tym kraju Żydzi doświadczyli wystarczająco dużo zła, którego nikt chyba nie może sobie wyobraźic. Chociażby z tego faktu należy mieć szacunek, a nie nazywać ścierwem co jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Polske trzeba chronić przed poglądami ludzi takich jak TY...

Ta lista to jedna wielka prowokacja i nic wiecej. Gdyby chcieć zrobić liste Polaków katolików, którzy robili przekręty, myśle, że książka telefoniczna średniego miasta by powstała...
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
JA jeszce nie głosowałem bo jeszzce niepełnoletni. A co masz na myśli że koscół nie gra uczciwie??
Na przykład to, że łamie prawo i zasłaniając się sutannami unika kary. Nadużywa i tak już nadmiernych przywilejów. Usiłuje wpływać, i to dziś często skutecznie, na sfery życia publicznego państwa. To nie jest gra uczciwa.

Morfeusz, Ty świadomie prowokujesz czy myślisz tak na prawdę jak piszesz? Jesli to Twoje prawdziwe przekonania to powiem Ci, że dawno nie widziałem tak antypolskiego wystapienia.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Dla mnie prawdziwym Polakiem jest ten kto się czuje Polakiem.. nie ważne kim by nie był...
I tak duża część rodowitych polaków to buractwo które ma gdzieś ten kraj i jego historię i to co się obecnie dzieje :]
 

monika0o

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
O tak... spotkałam się z wieloma opiniami ludzi podobnych do Morfeusza. Każda z nich była napisana w tym samym stylu, i autor każdej z nich "absolutnie nie był antysemitą", co nie przeszkadzało mu w pisaniu tekstów "żydzi to ścierwo, trzeba ich wytępić!". W dyskusji z takimi ludźmi niczego się nie zmieni, może ona tylko doprowadzić do zirytowania, poczucia bezsilności i beznadziei (czasami może nawet do łez) jednej ze stron. Mimo to po raz kolejny podejmę się walki z wiatrakami.

Nikt z nas nie jest na tyle szanowanym autorytetem moralnym, żeby mógł wyznaczać granice patriotyzmu. Jesteśmy tylko maluczkimi ludźmi, którzy nie opwini próbować według swoich maluczkich odczuć mierzyć całego świata. Niestety, niektórzy próbują. Powiedz mi, Morfeuszu - czy ktoś, kto od wielu pokoleń w swojej rodzinie ma samych Polaków, ale niczego dla Polski nie robi, tylko narzeka na to, jak okrutnym jest miejscem, jest Polakiem? A czy ktoś, kto przybył do Polski w nadziei odnalezienia swojego miejsca na świecie, bo szczerze go Ona zachwyciła, a będąc już w niej nazywa ją swoją ojczyzną i robi wszystko, by w jakikolwiek sposób przyczynić się do jej poprawy jest Polakiem? Postawa której z tych osób jest godna naśladowania Twoim zdaniem?

Czy naprawdę oceniając człowieka musisz zanalizować jego drzewo genealogiczne? Czy ważna dla Ciebie jest narodowość jego pradziadków czy jego faktyczne intencje? Nawet jeżeli bliska rodzina jakiegoś człwoieka prezentuję postawę, której nie należy naśladować, to czy ozancza to, że trzeba postawić krzyżyk na wszystkich ich przodkach? Każdy odpowiada za siebie, każdy jest odpowiedzialny za swoje decyzje, i właśnie za nie powinien być oceniany.
 
Do góry