Czy Polską Rządzą Polacy?

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Nie chcę nic mówić, ale narazie i to mamy z PiS'em :p .
Odrazu mówię, że obecnie nie popieram żadnej partii :mruga:
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Typowe polskie absurdalne wymyslanie przyczyn niepowodzen. Juz myslalem ze ten gatunek ludzi wyginąl ale jak widac zastępy Ciemnogrodu są liczne.

Nie powiem kto tu przedstawiał rasistowskie oraz absurdalne posty parę tematów niżej :p . I niemów, że "czarnuchy" to największe zło bo już mi się to znudziło
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Nie wysilaj się . Moja ocena jest bardziej niż "nieco" subiektywna. Trudno być obiektywnym jak ci ktoś "kadzi" bez wiekszego sensu. Nie wiem co oznacza twoje - "tracisz tym samym wiarygodność" i "popraw się ". Wiarygodność wzgledem czego czy kogo ? Może wzgledem ludzi którzy przetrawiają zmieloną juz przez PO papkę hipokryzji ? Tą papką karmią ofermy które nie potrafią wyciagać wniosków z historii. Niestety takich oferm jest w naszym społeczeństwie w tej chwili większość. Tęsknią za rozpuszczonym liberalnym kapitalizmem. Będą go mieli razem z Tuskiem.
Wiarygodność traci się zaprzeczając faktom. Wtedy kazda wypowiedź staje się bajeczką albo ulotką wyborczą. Głosząc poglądy utopijne i bzdurne tracisz wiarygodność. Jeśli odbiorcami maja byc ludzie karmieni zmieloną hipokryzją PiS to pewnie masz racje i tak trzymaj:) Wyznawanie poglądu i wiara w to, że mniejszość ma rację a większość się myli to jest zwyczjne uzurpatorstwo a narzucanie poglądów mniejszosciowych wiekszości jest dyktaturą. Nie lubię jak mi ktoś robi na siłę dobrze i jeszcze wbrew moim przekonaniom:)
 
Do góry