Czy jesteśmy sami na świecie ? Czy ktoś nas nie obserwuje ?

Makavel1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
:D palka a za to ty napisalas wiele madrych zeczy w tym temacie, hehe pszeczytaj co napisal gwiazdka2008 jednak co do nie kturych zeczy w tej wypowiedzi jestem innego zdania mysle ze moze nam sie duac uniknac zaglady, mam przeczucie ze jednak przed tym cos zdzialamy. I byc moze uda sie aby ludzkosc przetrwala, abysmy nie wymarli jak dinozaury.
 

synth86

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zabrze, aktualnie holandia
Witam nieczytałem wszystkich postów ale wiekszość... a teraz kilka moich uwag

1.Czy jesteśmy "sami" w kosmosie NIE i jeszcze raz NIE, kosmos jest ogromny, przestrzeń bez granic prowadzący... no właśnie gdzie, tego nikt niewie.
Pełny jest galaktyk podobnych do "naszej" (moge sie mylić ale prawdopodobnie w tamtym roku odkryto uklad słoneczny podobny do naszego - może to tylko odbicie lustrzane czarna dziura...)
Mając to na uwadze stwierdzam Nie jesteśmy sami w "kosmosie" z pewnością istnieją "inne" cywilizacje które niewiedzą o naszym istnieniu lub wiedzą i widzą "zacofanie" Ziemi przez co "wysyłają" co jakiś czas "zwiadowce" konkretnie UFO lub jak ktoś woli NOL...
2.Jak to jest z porwaniami/uprowadzeniami przez obcych kazdy przypadek zaczyna i konczy sie w ten sam sposób(niebede opisywał "porwania" bo to mozna zobaczyć w X FILES...) + znajdowane chipy pod skórą w rekach stopach... były taki przypadki także w polsce + bliskiego spotkania III stopnia w Emilcin.

Czy kosmici są wsród nas moze tak a moze nie
Bardziej sklaniam się do odpowiedzi TAK, może są zwykłymi obywatelami jak "my" lub moze piastują wyższe stanowiska przygotowując zwykłych śmiertelników w sposób NIE RZUCAJĄCY sie w oczy ale wpływający nieznacznie/znacznie na nasze zycie...

Nie miejcie mnie za jakiegoś fanatyka to tylko moja (okrojona) teoria.
 

damianek19

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
472
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
LEGNICA, dolny śląsk, PL
Otuż zapoznałem sie z pewnymi materiałami z internetu i oto wnioski:

---> UFO --> jako pojazdy kosmiczne nie są sterowane tylko i wyłącznie przez obce rasy ... otuż ludzie też posiadają swoje "latajace

obiekty" które udało im sie przechwycić po katastrowie w Rosswell i innych ...

Jest to swego rodzaju broń ..."tajna i to bardzo" Stanów Zjednoczonych, bardzo możliwe ze Rosji czy Chin ...


A teraz troche o historii ...

Pierwsze oficjalne kontakty ludzkiej rasy z rasą obcą miały miejsce pod koniec lat czterdziestych i na sto proc. w latach pięćdziesiątych ...

Takie spotkania odbył któryś prezydent Stanów Zjednoczonych ... Doszło do zawarcia umowy w której Ziemianie ---> a właściwie USA

będą mogły korzystać z technologii, które uda im się przeszczepic z rozbitych statków obcych ... zaś sami obcy, będą mogli swobodnie

porywać ludzi, robić na nich eksperymenty a USA udostępni tzw. Szarakom możliwość pracy w tajnych bazach ...


To dotyczy tzw. teorii spiskowej ...

Istnieje prawdopodobnie grupa 200 lub 300 osób mająca kompetencje nawet większe, niż niektóre rządy i porównywalne z ONZ czy

NATO ... Strukturalnie tworzy to organizację odpowiedzialną za kontakty z rasą obcych ... a nawet wielu obcych ...


dalej ...

Z tego co poszła plotka również nawet trzech papieży z kolei spotykali się z różnymi rasami w ogrodach papieskich ...

Nie wiadomo czego dotyczyły rozmowy ale z pewnością dotyczyły one sensu świata .. :D

A poza nawiasem papież --> nie wiem który ... dowiedział się o spotkaniu USA --> obca rasa od biskupa który towarzyszył prezydentowi

Stanów Zjednoczonych podczas takowego spotkania .. i był to prezydent, bodajże Eisenhower...

Biskup wszystko opowiedział papieżowi, który był mocno zszokowany ... oj mocno ...


i to tyle ...


a teraz dalej ...


wiadomo, że istnieje co najmniej jedna baza na terenie USA w której badana jest technologia obcych cywilizacji i bardzo możliwe ze

również w tych bazach znajdują sie ciała tych martwych ale i też żywych obcych ...

patrz --> współpraca obcych z USA ...
 

klauducha14

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
357
Punkty reakcji
2
Miasto
z raju
w samo to ze nas ktos obserwuje to nie wierze ale zdarza sie niekiegy ze czuje kogos wzrobk i nie musi to byc ufa.A w kosmosie na pewno jest wiele taki cywilizacji.Tylko ludzie nie potrafia do nich dotrzec
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Moim zdaniem jak już wspomniałam są obce cywilizacje, ale UFa to w wiekrzości robota ludzi. Statki zwiadowcze czy przypadkiem jakiś kraj czegoś nie knuje itp. jest to pewnie wymysł jakiegoś państwa, albo grupy czy czego.ś tam jeszcze którzy siedzą cicho a o wszystkich wszystko wiedzą. Taka tajna broń, świetna technologia. Obce cywilizacje mogą co najwyżej obserwować i prowadzić badania. Ale czy porozumiewać się z władzami krajów? Po co im by to było? Nie wierze w zielone ludki , szybciej bympowiedziała że to ich kombinezon:D No chyba że tam płazy ewoluowały. Nie wierze że kosmici są wśród nas, znaczy że wyglądają jak ludzie. gdzie kolwiek powstali to napewno tak samo nie ewoluowali jak my. Może tam nawet ssaków, ptaków, gadów, płazów, ryb i owadów nie ma a całkiem inne organizmy. Zbudowane tak jak dostosowała ich atmosfera na ich planecie. A uprowadzenia mogą być zjawiskiem paraliżu sennego, wtedy człowiek widzi zjawy. Chociaż kosmici też moga uprowadzić, w końcu na czymś trzeba oprzeć swoje badania na temat ludzi. No wiecie gdzie maja żoładek, jak działa muzg, do czego służy język i takie tam :D he he he. Więc podsumowując nie neguje faktu że obcy są wśród was ale sądzę że na ziemi też ktoś buduje UFA :D
 

=LiLy=

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Miasto
piekiełko xP
NP:Naukowcy odkryli na jakiejś planecie(nie pamietam jakiej)koryto,przez które kiedyś mogła płynąć woda,a gdzie jest woda tam jest i życie.
na Marsie :D

mumia1_03022003185003.jpg

Rzeczona mumia. Nie no wg. mnie to dalej dziecko z wodogłowiem, ale moze kogos zainteresuje.

Moim zdaniem większość tych 'statków ufo' to jakieś samoloty stworzone w ZSRR czy obecnie w Rosji, które miały cele szpiegowskie.

Ale w życie pozaziemskie wierzę ;) :D
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
Damianek19 duzo na pisal na ten temat i sie z nim zgodze, wszechswiat jest ogromny i napewno sa tam inne istoty!
NASA wyslalo w kosmos kilka dziesiat satelitow i sond, moze kiedys doleca do jakiejs planety i ona stanie sie pojazdem UFO wiec my tez jestesmy kosmitami- ziemianami :D
PS. Mozna powiedziec ze na ziemi byli kosmici, kilka tys. lat temu na ziemi zyli tez neandertalczycy(2 rasa ludzi).
 
Do góry