Czy jesteśmy sami na świecie ? Czy ktoś nas nie obserwuje ?

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Może źle się wyraziłam. Na istnienie Jezusa mamy dowody, a to czy ktoś w Niego wierzy to sprawa osobista.
Jakie są dowody na istnienie UFO? xD

NP:Naukowcy odkryli na jakiejś planecie(nie pamietam jakiej)koryto,przez które kiedyś mogła płynąć woda,a gdzie jest woda tam jest i życie.
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
zawsze byłem za nauką bo wierzyć to ja moge tylko w siebie:) a jeśli nauka często popiera teorie o UFO to jestem za::>
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Ciekawa rozmowa...
Zastanawiam się dlaczego tak się utarło że jesli już są jakieś inne rasy w kosmosie, to my jesteśmy słabsi i mniej rozwinięci?
Ja jestem za teorią że są inne cywilizacje.Wszechświat jest zbyt nieokiełznany żeby ktoś mógł powiedzieć że na pewno nie ma w nim innych istot.
Ciekawa jest teoria o ameryce południowej, że w czasach przed kolumbem jakieś istoty pozaziemskie wspierały tamtejsze cywilizacje.Czego dowodem są budowle z bloków skalnych wykonane w takiej dokładności że nawet w dzisiejszych czasach przy tak zaawansowanej technologi było by to nie możliwe.
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Ponoć takie UFO widziano już w starożytności podobno. Więc czym kolwiek to jest, jest to madrzejsze od nas.

Pytanie skad oni pochodzą? Może z kosmosu i naprawde przedzierają się przez jakis tunel czasowy który jest nad antarktydą a może to "Trójkąt bermudzki"? A może my nigdy tak naprawde nie byliśmy sami na Ziemi? Może oni wczesniej odkryli naszą planete , zanim powstaliśmy my? Może Trójkat Bermudzki to ich twierdza, do której dostepu nie mają ludzie i dlatego giną w dziwnych okolicznościach?

A może ma to cos wspólnego za Atlantydą? Może ludzie z Atlantydy znali niektóre zagadki, których my nie umiemy rozszyfrować?

Przepowiednia mówi że
- bedzie wielka fala. Zatopiona zostanie Francja, włochy wiekrzość Niemiec, a Polski tylko kawałek.
- Jedno mocarstwo zginie z powierzchni Ziemi,
- pojawi sie Antychryst
- Polska będzie ostatnim Panstwem które sie uratuje. Polacy sie uratują bo jako jedyny naród sie nawrócą i beda się modlić do Boga. I powstaną dwa państwa , tylko dwa. Jednym z nich bedzie Polska.
- Wtedy na koniec, po wszystkim wynuży sie nowy ląd. I tak sie zastanawiam czy ten ląd to nie przypadkiem Atlantyda- legędarna wyspa o której pisał chyba Pitagoras , ale tego nie jestem pewna czy to akórat on.

Skoro to już bedzie koniec, to może i niektóre zagadki się same rozwiążą :D I nastapi epoka kamienia łupanego, a człowiek bedzie krzesał ogień kamieniami :) Praktycznie jak by nie patrzeć te przepowiednie juz sie sprawdzaja chociaż by te:
--kataklizmy,
--II wojna światowa,
--teras praktycznie mamy III , a przepowiednia głosiła że III wojna światowa zacznie się od świętego państwa.
--Nie odróznisz męzczyzny od kobiety, a dzis co mamy weźmy chociaż transwestyty czy jakoś tak.
--Ludzie będa w pieniądzach widziec Boga- a dziś co mamy?

Praktycznie koniec świata zbliża się wielkimi krokami. Nie było jeszcze antychrysta :( wolałabym by go wcale nie było. Więc ludzie nie grzeszcie, bo wszyscy zginiemy

straszne to a zarazem interesujące :)
 

Samurajka

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Matrix
Ponoć takie UFO widziano już w starożytności podobno. Więc czym kolwiek to jest, jest to madrzejsze od nas.

Pytanie skad oni pochodzą? Może z kosmosu i naprawde przedzierają się przez jakis tunel czasowy który jest nad antarktydą a może to "Trójkąt bermudzki"? A może my nigdy tak naprawde nie byliśmy sami na Ziemi? Może oni wczesniej odkryli naszą planete , zanim powstaliśmy my? Może Trójkat Bermudzki to ich twierdza, do której dostepu nie mają ludzie i dlatego giną w dziwnych okolicznościach?

A może ma to cos wspólnego za Atlantydą? Może ludzie z Atlantydy znali niektóre zagadki, których my nie umiemy rozszyfrować?

Przepowiednia mówi że
- bedzie wielka fala. Zatopiona zostanie Francja, włochy wiekrzość Niemiec, a Polski tylko kawałek.
- Jedno mocarstwo zginie z powierzchni Ziemi,
- pojawi sie Antychryst
- Polska będzie ostatnim Panstwem które sie uratuje. Polacy sie uratują bo jako jedyny naród sie nawrócą i beda się modlić do Boga. I powstaną dwa państwa , tylko dwa. Jednym z nich bedzie Polska.
- Wtedy na koniec, po wszystkim wynuży sie nowy ląd. I tak sie zastanawiam czy ten ląd to nie przypadkiem Atlantyda- legędarna wyspa o której pisał chyba Pitagoras , ale tego nie jestem pewna czy to akórat on.

Skoro to już bedzie koniec, to może i niektóre zagadki się same rozwiążą :D I nastapi epoka kamienia łupanego, a człowiek bedzie krzesał ogień kamieniami :) Praktycznie jak by nie patrzeć te przepowiednie juz sie sprawdzaja chociaż by te:
--kataklizmy,
--II wojna światowa,
--teras praktycznie mamy III , a przepowiednia głosiła że III wojna światowa zacznie się od świętego państwa.
--Nie odróznisz męzczyzny od kobiety, a dzis co mamy weźmy chociaż transwestyty czy jakoś tak.
--Ludzie będa w pieniądzach widziec Boga- a dziś co mamy?

Praktycznie koniec świata zbliża się wielkimi krokami. Nie było jeszcze antychrysta :( wolałabym by go wcale nie było. Więc ludzie nie grzeszcie, bo wszyscy zginiemy

straszne to a zarazem interesujące :)

Zginiemy i tak - grzesząc czy nie grzesząc. Moim zdaniem największą głupotą jest typowanie dokładnego dnia, a nawet godziny końca świata. To zupełnie odejmuje tym przepowiedniom jakąś powagę.


NP:Naukowcy odkryli na jakiejś planecie(nie pamietam jakiej)koryto,przez które kiedyś mogła płynąć woda,a gdzie jest woda tam jest i życie.

Czyli ta obca cywilizacja przypuszczalnie mieszka w naszym układzie słonecznym? Jak dla mnie trochę naciągane. Jeśli byłaby to prawda, już dawno by nas nie było, według mnie. xD
 

Makavel1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
w takim razie ufoo boze nie wieze w te bzdury co ludzie muwia co prawda tak wieze ze sa istoty z poza ziemi ale nie takie ufo jak to wszyscy o nim muwia a bynajmnie wiekszosc wylupiaste wielkie oczy i takie tam , poogladeajcie discavery byl kiedys program jak moze wygladac istota z poza ziemi palka ta bakteria to jest istota z poza ziemi czyli takzwane ufoooo to moze byc ruwniez cos w rodzaju rosliny
 

Samurajka

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Matrix
dzien w kturym ziemi nie bedzie proste albo trafi nas kometa bo pszeciez mija nas ich odgroma a naukowcy nawet wiedza kiedy na nas bedzie leciec i to oblicza to nawet rok wczesniej ale jezeli bedziem ich unikac to da nam zyskac kilka tysiecy lat czy iles tam bo przeciez slonice nas zabije kture caly czas sie rosszeza i kiedys zapadnie sie w siebie ale to i tak przed tym wymrzemy z temperatury co do tego moim zdaniem nie da nam zbytnio przeniesienie sie na inna planete bo moim zdaniem nasz uklad sloneczny padnie caly, chyba ze jest jeszcze wiekszy niz nam sie wydaje co do ejdnego to moim zdaniem wiecej takich wypraw w kosmos jak najwieksze doswiadczenie nowe teleskopy puszczac w kosmos a co bedzie po smierci tego nikt nie wie byc moze jest cos po za kosmosem a moze nie ma nic pamietajcie ze i kosmos sie roszeza i prawdopodomnie i on keidys zapdnie sie sam w siebie i wtedy co ebdzie ? niewiemy moze po smierci bedziem nadal myslec moze istenieje reinkarnacja kto to wie a moze po prostu nie bedziem istniec po prostu nie bedzie nas jednym slowem mozemy do ciekac tego bo to zawsze nas bedzie fascynowac i powinnismy ale czuje jedno ze nie mozliwym bedzie dojsc z kad to wszystko sie wzielo wrecz pewny jestem tego ze nigdy a to nigdy nie odgadnie nikt z kad to sie wszystko wzielo po prostu jest to nie mozliwe moze i kiedys bedziemy sie przenosic w inne galktyki wszechswiaty a moze i realne jest wyjscie poza kosmos muwiac prawde zazdroszcze pracy naukowcom kturzy dociekaja sie tego wszystkiego przyznam ze boje sie jednego ze po smierci odrodze sie na nowo i nie bede pamietal niczego !

Musiałam dwa razy przeczytać, żeby zrozumieć Twoja wypowiedź. Oo
 
P

Pałka

Guest
Jezus Maria Makavel1 kup sobie slownik.

Co ma UFO do konca swiata?
Jest juz o tym temat, wiec z laski swej tam pisz.
Szkoda ze modem nie jestem, bo by % poszly.

Czyli ta obca cywilizacja przypuszczalnie mieszka w naszym układzie słonecznym?
A jest tu gdzies jakas wzmianka o tym, ze cywilizacja ma sie rozwinac w naszym ukladzie?
Nie sadze. Podobno na marsie rowniez odkryto jakies formy zycia, mianowicie bakterie (z tego co pamietam byly one 'uspione')
 

Makavel1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
palka hehe a to dlaczego niby w naszym ukladzie slonecznym miala by sie nierozwinac nowa cywlizacja co ty bredzisz a wiec jak muwisz ze pojawily sie bakterie na jakiejs planecie to moze i sie rozwinac cywlizacja jezzuuu proste chyba co a z kad my sie wzielismy jak myslisz adam i ewa ! ? ja raczej w to bym watpil

polecam film dla was powinien sie wam spodobac "the man from earth "
 
P

Pałka

Guest
A ja polecam Ci ksiazke pt. 'slownik ortograficzny'.

Masz w ogole pojecie co to jest biologia?
Wiesz, ile czasu musialoby uplynac, zanim bakterie przeksztalcily sie w jakis organizm zdolny do myslenia?
Oczywiscie, nie wykluczam tego, ze w przeciagu kilku milionow lat moze sie rozwinac cos w rodzaju nowej formy zycia na marsie, ani nie wykluczam tego, ze jakas inna forma zycia ze wszechswiecie istnieje, poniewaz tego nie da sie stwierdzic.
 

Makavel1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
czyli sadzisz ze nie mozliwe jest ze powstanie nowa cywlizacja w naszym ukladzie a jak myslisz, czyli myslisz ze nie dozyjemy tych kilku milionow lat ty chyba wlasnie nie wiesz co to biologia nie wiez chyba jak sie moze rozwinac to szypko, na jakiej podstawie to sadzisz na ziemi na naszej planecie zauwaz ze nie wszedzie sa takie same warunki ! i moze gdzie indzej wszystko sie rozwijac calkiem inaczej gosciu pomysl zauwaz jak ludzie odkryli szypko tyle zeczy zdumiewajace wrecz a zarazem jakby nie spojzec ile przed nami i ty chcesz muwic tu jak sie rozwija cywilizacja !
 

Samurajka

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Matrix
Jezus Maria Makavel1 kup sobie slownik.

Co ma UFO do konca swiata?
Jest juz o tym temat, wiec z laski swej tam pisz.
Szkoda ze modem nie jestem, bo by % poszly.


A jest tu gdzies jakas wzmianka o tym, ze cywilizacja ma sie rozwinac w naszym ukladzie?
Nie sadze. Podobno na marsie rowniez odkryto jakies formy zycia, mianowicie bakterie (z tego co pamietam byly one 'uspione')


Może jestem w błędzie, ale zdaje mi się, że naukowcy zbadali planety tylko z naszego układu słonecznego...
Makavel1 powalasz mnie! xDD
 

Makavel1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
he a ty mnie powalasz o boze a z kad wiesz ze zbadali tylko z naszego ukladu slonecznego gadales z nimi ? zobacz jak puzno do nas do cieraja informacje oni maja za to je kupe czasu wczesniej a tak pozatym przeczytaj jeszcze ze 100 razy to co ja napisalem i dopiero odpowiedz bo ja cie nie rozumiem . A tak odnaszac sie do twojej wypowiedzi to nawet jezeli to jest troche spekulacji co do inncyh planet z poza naszego ukladu slonecznego sa zdjecia i takie tam . Nie buj sie teraz mamy taki sprzet ktury pozwala nam patrzec w pszeszlosc i pszyszlosc.
 
P

Pałka

Guest
czyli sadzisz ze nie mozliwe jest ze powstanie nowa cywlizacja w naszym ukladzie
Nie dosc ze nie potrafi pisac, to do tego czytac...
Oczywiscie, nie wykluczam tego, ze w przeciagu kilku milionow lat moze sie rozwinac cos w rodzaju nowej formy zycia

myslisz ze nie dozyjemy tych kilku milionow lat ty chyba wlasnie nie wiesz co to biologia
Za kilka milionow lat, z tego co pamietam, Slonce ma przestac swiecic, wiec...

a z kad wiesz ze zbadali tylko z naszego ukladu slonecznego gadales z nimi
Ale ty jestes wyszczekany w gebie. To chyba logiczne, ze Samurajka napisala to, co wiedziala.
Pomysl troche zanim napiszesz cokolwiek.
Ja tez musze bardzo sie starac, zeby zrozumiec cokolwiek z tych glupot, ktore piszesz.
teraz mamy taki sprzet ktury pozwala nam patrzec w pszeszlosc i pszyszlosc.
Leze i rycze ze smiechu :lol:
 

Samurajka

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Matrix
oj Makavel1, Makavel1... Może pisz odpowiedzi w wordzie ze słownikiem co?
Taaak, tak. Ja mam w piwnicy sprzęt, który pozwala mi patrzeć w przyszłość i w przeszłość zresztą też. Mam też sprzęt do wykrywania pustaków, wpadniesz?
 

Makavel1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
he napisala co wiedzial boze jednym slowem zal mi was dobra przyznaje mam problem z pisownia , cwaniaczku z pks-u napisz mi za ile lat ma wygasnac slonice i jakie sa spekulacje mniej wiecej jak nie wiesz,he dobre sobie
 
P

Pałka

Guest
Napisalam ze nie jestem pewna co do ilosci lat. Skoro ty jestes taki obeznany we wszystkim, to napisz, chetnie sobie przypomne.

Aaa, no i zauwaz, ze 'zal mi was' to trzy, a nie jedno slowo. Mi zal ciebie tym bardziej, ze chyba chciales sie pokazac i napisac cos madrego w tym temacie, ale nie wyszlo...
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
To nie ten układ! W naszym układzie nie ma życia, bo niby gdzie? Merkury odpada, Wenus tym bardziej bo jest gorętrzy od Merkurego. Mars? Hmmm... Wykryto tam lód, więc cos może w tym być, ale jak co najwyżej jakaś bakteria. Jowisz i Saturn? Odpada bo sa to planety gazowe, tak jak Uran i Neptun, po za tym te planety sa za zimne, więc odpada. Pluton to już nie ma o czym mówić. istnieje możliwość że jeden z księżyców Jowisza mógłby ewoluować, ale jak już to były by bakterie. Mówiąc o obcej cywilizacji ja mam na myśli bardzo odległe układy słoneczne. Z taka gwiazdką podobną do słońca, bo supernowe szybko wybuchają i tworzą się czarne dzióry ( żyja krótko) Gwiazdy podobne do słońca żyją dłużej. I w takim układzie mogło rozwinąć się życie. Nasz układ czy nawet nasza galaktyka nie musiała być pierwszą która się uformowała z gromad. Wyobraźcie sobie że istnieją galaktyki o viele, viele starsze od naszej. Mogło sie tam rozwinąć życie, ulec zagładzie, znowu się rozwinąć i tak dalej. Był czas na to z pewnością. Wystarczy że tamta cywilzacja odkryła tunele czasoprzestrzenne, energie pochodzącą z kąś potrzebną do czegoś, sposób na szybkie przemieszczanie się ( szybciej od światła) w którym to człowiek nie rozpadnie sie na atomy. Wy ludzie sami się wytępicie zanim zdołacie do czegoś dojśc . Zamiast podróży w czasie spuścicie na siebie bombkę i będziecie mieli nie podróż a zagładę nuklearną. Człowiek powinien na poczatek zacząć od siebie, a dopero potem podbijać układy słoneczne. A co do słońca to tak szybko nie zginie. Ale ludzie jeszcze do tego czasu nie zdołacie do czegoś dojśc razem :D Słoneczko sie powiekrzy, zrobi sie czerwone, może spali, może nie spali ziemi, a potem bedziecie musieli się przeprowadzić na Merkurego bo słoneczko troche sie pomniejszy. I koniec. Ale pare milionów wstecz, a dokładnie niedługo wasze telefony, telewizory trochę sie popsują, albo odmówią posłuszeństwa, bo obserwując aktywnośc waszego słoneczka moze dojść do przebiegunowania ziemi. Sądząc po pogodzie, klimacie i zjawiskach typu burze pojawiajace sie szybko i zaskakujące ludzi przebiegunowanie powoli nastepuje. nie wiadomo kiedy nastapi. Ale póxniej bedzie już gorzej bo dzióra ozonowa zostanie zniszczona, a ludzie (ci co przezyją) Beda dalej krzesac kamienie, bo cywilizację szlak trafi. Ci ludzie którzy przezyją i ich dzieci to beda pierwsi ludzie po zagładzie. Kiedy ozon i atmosfera dojdzie do normy będzie dobrze. :D
 

babcialol

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
dom:P
damianek19 z kad ty to wszystko bierzesz ?? :pP jak możesz to daj na forum parę linków lub tytułów książek piszcie piszcie ciekawe :p :p
 
Do góry