Czy Gracie Na Jakimś Instrumencie?

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Na klasycznej, ale planuję kupić elektryka, tylko z pieniędzmi na razie cienko stoję ;)
 

eredia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
513
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nysa
Ja teraz będę się uczyć na elektrycznej gitarze grać bo do tej pory to tylko na akustyku :D jeszcze się zastanawiam czy zapisać się na keyboard... no ale nie wiem...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Kiedyś grałem rok na trąbce i rok na waltorni, ale tylko na trąbce jeszcze potrafię coś zagrać. teraz gram na elektryku.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
jesus kur*a jak jeszcze raz zobacze post "a ja na nerwach" to się zrzygam na was ludzie. ile razy można czytać jeden dowcip? ...
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Swego czasu pobrzdąkiwałam trochę na gitarce klasycznej. To była moja pierwsza miłość, niestety bardzo szybko się skończyła. :D
 

rabbay

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
lubuskie
Od 13 lat na skrzypcach. Również gra na pianinie nie jest mi obca. Teraz czas na djembe! Bynajmniej takie jest moje marzenie ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Gra na djembe nie jest taka trudna. Wystarczy mieć poczucie rytmu, reszta przychodzi sama. Ja osobiście gram dla przyjemności, mimo, że nie mam o tym zielonego pojęcia, a jednak gram i wielu twierdzi, że nawet mi to wychodzi. Bez wyczucia rytmu i luźnych dłoni daleko nie zajedziesz :)
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No cóż na czym miałby grać nasz kochany MCur?? Oczywiście, że na gitarze elektrycznej :D
 

rabbay

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
lubuskie
Gra na djembe nie jest taka trudna. Wystarczy mieć poczucie rytmu, reszta przychodzi sama. Ja osobiście gram dla przyjemności, mimo, że nie mam o tym zielonego pojęcia, a jednak gram i wielu twierdzi, że nawet mi to wychodzi. Bez wyczucia rytmu i luźnych dłoni daleko nie zajedziesz :)

jedyne o co mogę się martwić to sprzęt, którego jeszcze nie posiadam. mam nadzieję, że jednak szybko się to zmieni.
 

aurena

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja nie umiem grać na żadnym instrumencie stworzonym przez człowieka... umiem śpiewać i ktoś mi kiedyś powiedział,że umiem grać na strunach głosowych ;)
 

maladi06

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
znienacka
uczylam sie przez 6 lat na skrzypcach, teraz mam wlasne i kontynuuje bardzo regularnie grajac co tydzien na klimatycznych mszach wieczornych w naszym szkolnym kosciolku. W miedzyczasie gralam w muzycznej na fortepianie (lekcje obowiazkowe, latwo sobie wyobrazic, jak baaardzo sie do nich przykladalam:]).

W podstawowce zaczelam grac na flecie prostym w ramach lekcji muzyki, teraz sobie kontynuuje dla przyjemnosci, znalazlam w domu swietny drewniany flecik po tacie:) W tym roku mam dyplom z klarnetu, szosty rok sie klania.. Mysle nad wyborem studiow muzycznych.

I ooczywiscie gitara, bo jakze by innaczej? Ale na gitarze wszyscy graja:)

W sumie muzyka to dla mnie cale zycie, lubie grac i spiewac ze znajomymi- ogniska, okazjonalne zespoly.. Probuje troche bialego spiewu i gry na jembe, ktory dostalam od brata na 17 urodziny:) Staram sie caly czas rozwijac, grac ze sluchu.. Jest nawet teraz juz z tego pozytek- obstawiamy z tata sluby i msze, granie w knajpach do kotleta- pianinko i skrzypce lub klarnet.

Zaczelam w tym roku busking, i rezultaty sa lepsze, niz myslalam:) kasa za kilka godzin porownywalna do 10 godzinnej harowki na kelnerce..

Pozdrawiam wszystkich, dla ktorych muzyka znaczy rownie wiele:) Czyli jest praktycznie jedyna rzecza, ktora ma jakikolwiek sens i racje bytu..
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
Do góry