Czy Gracie Na Jakimś Instrumencie?

Insomnia

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Trąbka i pianino. To 2 nie przypadło mi do gustu, natomiast trąbkę bardzo lubię. W mojej "karierze" grałam w 3 orkiestrach dętych i 2 big bandach, oprócz tego śpiewałam w 2 chórach. Poza tym wspólnie ze znajomymi założyliśmy własny zespół, ale z braku czasu (studia w innym mieście) niestety musieliśmy się rozwiązać. Kiedyś próbowałam swoich sił w grze na gitarce i puzonie, ale pozostałam wierna mojej trąbce :p .
Właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że moją przygodę z muzyką zaczęłam 10 lat temu, to ponad połowa mojego życia (jak ten czas szybko leci...)
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
nie gadaj że na wiolonczeli!
kurcze, ja też grałam:D ale tylko 4 lata. skończyłąm pierwszy stopień w szkole muzycznej i zrezygnowałam z braku czasu :/
a teraz skladam kasę na własny instrument, tamten był wypożyczony :)

w szkole muzycznej mialam takżę lekcje fortepianu.
ponadto, pobrzdąkuję na gitarze czasem :D
 

Grizzly ZIon

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
:eek:k: "nns" nauczysz sie spokojnie wystarczą chęci BB) ja gram juz prawie 7 lat i jakos idzie bynajmiej to lubie ;)
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
No ejjjj nikt mnie nie przebije??? Pod tym względem to ja akurat uzdolniona jestem no i ze śpiewem tez nie najgorzej (chór,kształcenie słuchu troche na zespole muzyki dawnej).Skońćzyłam ognisko muzyczne i cały czas chodze do muzycznej.W ognisku sie nauczyłam na pianinku a w szkole muzycznej na akordeonie i skrzypcach.Reszta samouk.


A więc gram na pianinie,gitarze klasycznej,akustycznej i elektrycznej,akordeonie,harmonijce ustnej,flecie prostym (sopran.sopranino,tenor,bas),flecie poprzecznym,skrzypcach (jakbym fidel dostała to też no problem), troche klarnecik, ogólnie co złapie w ręce to chwila i jade ze słuchu a jeszcze chwila i już wiem gdzie co jaki dźwięk :D Chyba wszystko wymieniłam :D


ps.chce założyć zespół punk.Okolice południowej wielkopolski.Przydałaby sie przede wszystkim gitarka basowa no i perkusja.Mile widziane zdolności wokalne.Wiek 13-17.Piszcie na PW.Może coś z tego wyjdzie ale nie wiem.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
No ejjjj nikt mnie nie przebije???
Ktoś by się z całą pewnością znalazł...
Pod tym względem to ja akurat uzdolniona jestem
To zaprezentuj nam coś proszę...
ogólnie co złapie w ręce to chwila i jade ze słuchu a jeszcze chwila i już wiem gdzie co jaki dźwięk
Może nigdy nikt Ci o tym nie powiedział, ale jest na świecie cała masa ludzi obdarzonych dobrym słuchem muzycznym. Nie jesteś wyjątkiem.
Ale jak wyżej wspomniałem bardzo chciałbym usłyszeć co potrafisz.
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
A ja się uczę na gitarze klasycznej (jak na pół roku nauki to mi całkiem nieźle wychodzi :D)

I umiem takie tam podstawy na perkusji :D
 

punk1493

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
city_of_angels
Ktoś by się z całą pewnością znalazł...
To zaprezentuj nam coś proszę...
Może nigdy nikt Ci o tym nie powiedział, ale jest na świecie cała masa ludzi obdarzonych dobrym słuchem muzycznym. Nie jesteś wyjątkiem.
Ale jak wyżej wspomniałem bardzo chciałbym usłyszeć co potrafisz.



hihi to że ktoś by sie znalazł to wiem :D Że ludzie są obdarzeni też wiem ale chodziło mi o wcześniejsze odpowiedzi w tym temacie ;> A co do usłyszenia to szukam jakiegoś programiku o dobrej jakości do nagrywania dźwieku.Jak znajde i nagram to dam znać :D BB) I weźcie może troche na loozik co?! Takie sztywniacie odpowiedzi w stylu: Nie szpanuj! Nie mam zamiaru jest pytanie odpowiadam tyle :]
 

Grizzly ZIon

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Gram na Gitarze Prawie 7 Lat
Moje Gitary
1Ruska
2 klasyk PRINCE 425
2 Elektryk Stagg 323
3 Wzmacniasz Marschall CDR
4 Wzmacniacz VOX VT Hybryda :eek:k:
Troche lipny ale co moze byc
 

sonia90

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
do niedawna na klarnecie :) a w podstawowce na organach i flażolecie ;p
 

Dezerter 38

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2008
Posty
421
Punkty reakcji
0
Miasto
Inowrocław
A ja z prośbą do miłośników keyboardów i innych organ a nawet organów mruga.gif
proszę o poradę:

prezent na komunie -2 klasa , dziewczynka - pierwszy instrument, chce się uczyć, ma słuch i ładnie śpiewa, do żadnej szkoły muzycznej nie chodzi
mam do wyboru 3 instrumenty - co wybrać?

1. CASIO CTK-700
tu więcej
2. Keyboard ORGANY MK931 dynamiczna klawiatura 5oktaw
tu
3. YAMAHA PSR E 213 - keyboard
tu więcej

Bardzo proszę o pomoc i poradę co kupić
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Gitara ^_^
Kiedyś jeszcze na flecie grałam, ale to stare czasy ;)
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Na gitarze i na nic bym jej nie zamienila :p . Narazie na klasyku, ale za niedługo kto wie :D . Strasznie bym chciała na elektryku grać. To nie wykluczone jest. Nawet bardzo możliwe ;).
 
Do góry