Czy Gracie Na Jakimś Instrumencie?

oLa^^

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Żywiec City
Gitarka. Teraz "ta zwykła", w przyszłości elektryczna :D Kiedyś był keyboard, ale jakoś mnie to nie bawi... Nie dla mnie to ;) Aaa i marzę o perkusji :D
 
P

Pennyroyal Tea.

Guest
Ach, jak ja bym chciała grać na gitarze... Ale niestety nie mam! :(
Nie wiecie może jak namówić mamę? Tata się zgodzi, kasa by się uzbierała... Ale ja chcę się nauczyć najpierw na "normalnej" a potem kupić elektryka, ale mama się nie zgadza, gdyż "wyrosnę na metalowca" <_<
Ech... Moje marzenia pewnie się nie spełnią... Takie jest życie... :(
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja uczylam sie na pianianie ale w tym roku przestalam...mam zamiar uczyc sie na gitarze...
 

Rafal_tyran

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Gram na keybordzie...i troche na gitarze:)...ale ja nie luie sie chwalic...:p...skonczylem szkole muzyczna....o profilu podstawowym....teraz czeka mnie srednia szkola muzyczna...ale uczyc w szkole juz moge:) hihi:)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
gram na gitarce klasycznej, ale marzę o akustyku. Tata obiecał mi, że na urodzinki dostanę nową gitarkę :D bo stara się już za szybko rozstraja :/ a po za tym śpiewam, ale nikt nie jest zainteresowany w szkole moim wokalem, bo mam za mocny głos, a oni szukają w chórze dziewczęcych, "dziewczych" głosów :p no cóż może ktoś mnie kiedyś zauważy. chciałabym również nauczyć się grać na flecie, ale to mi nie grozi ;)
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja doskonale umiem grać na nerwach, jestem w tym mistryznią i gdyby były jakieś mistrzostwa świata zapewne zajęłabym pierwsze miejsce ;)
No a tak na poważnie, to trochę na gitarze klasycznej i na keyboardzie, który ostatnio znalazłam :p ;)
Jak byłąm małą chciałąm grać na skrzypcach, ale to marzenie ingdy się nie spełniło ;(
 

Kinga91

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
obecnie: Wieden...
Grałam dawniej na keybordzie ale teraz już nie gram na żadnym instrumencie...
Moja mama mi kupiła gitare w tamtym roku ale nie nauczyłam sie ani troshy grać :p Może zaczne chodzić na jakiś kurs... Zobacze :D
Pozdrawiam ;)
 

AniA 11

Kombii i tak RULEZZZ;-)
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Heartland
Mi najlepiej wychodzi granie znajomym na nerwach :p jestem w tym dobra :D
 

surdynka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Mielec
ja gram na waltornii 5. rok w szkole muzcznej i na fortepianie a co do śpiewania to nie mam głosu ale śpiewam w chórze szkolnym tak btw jednym z najlepszych w Polsce :] no i jeszcze w rzeszowiakach spiewam i troche tańcze no i oczywiscie na nerwach
 

Paulincia

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Bielska_Białej
Ja niestety na niczym niegram chociaż chciałabym się nauczyć grać na gitarze. Ale mam "kolegę" Który gra na akordeonie poprostu masakra. Może niegra najgożej ale tego czasami nieda się słuchać. I jeszcze mam sąsiada który gra na trąbce to już wogule chociaż on gra cicho, ale też to czasami słychać. Pozdrawiam
 
K

kfiatushekk

Guest
Mi się marzy perkusja.. ale do tego cza mniec kase i warunki..zostane przy gitarze
 
Do góry