Co śniło Ci się dzisiaj?

nobiss

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
a mi sie śniło, ze pająk chodził mi po poduszce i sie obudziłam ale na szczescie nie było zadnego pająka chyba, ze go wczesniej zjadłam :D
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Ja miałem dziwny sen...otóż dziś oczytałem referat o satanizmie na reli z którego marne 6 dostałem...dziwny był jednak sen, otóż śniło mi sie że czytam ten tekst w wersji anglo-języcznej a ksiądz znał każdy wers tego tekstu. Po przeczytaniu ksiądz zapytał skąd sie wziął znak szatana i dlaczego akurat 666...wtedy sie zaczęło sam wymyśliłem skąd pochodzą znaki,
nie mogłem uwierzyć w to co mówię, to było tak prawdziwie przedstawione jakby to co teraz wiemy o nich było stekiem bzdur...największy ból sprawia mi że nie pamiętam tego co mówiłem XD
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Mnie sie dzisaj śniła teściowa :D która weszła do pokoju mojej babci w którym ja siedziałam w fotelu i byłam naga :D
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Dzisiaj to była masakra... Śniło mi się, że kumpel przyprowadził do szkoły mojego byłego (który teraz jest w innej szkole) i łazili pod sklepikiem. Potem śniło mi się, że oglądam z powyższym kumplem "Muminki", a potem że sąsiadka przyszła nas odwiedzić, a jej kot osikał mi łóżko xD :lol:
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi się śniło, że zapomniałam książek do szkoły..
i kolega z klasy, że poszliśmy na pizze i go auto potrąciło..
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
a dzisiaj mi sie sniło ze wysypywałam ziarno i ganiałam kaczki po podwórku gdzies :lol:
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Każdemu się coś śni! Bez wyjątku. Tylko nie wszyscy pamiętają. Ja tez tak czasem miałam.
Po tym jak przeczytałam o LD zapamiętałam 4 sny :) A czasem rano jak sobie nastawie budzik, a nie moge wstać tylko mimo wszystko ide spać dalej, potrafie "sterować" snem. Bardzo słabiutko, ale musze potrenować LD. Może mi sie uda lepiej i częściej :). Już mam dziennik ze snami! :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ja opowiem. Śnił mi się pan M. Iii tak jak wczoraj chodziliśmy sobie w deszczu i jakoś tak wyszło że zaczęliśmy się całować :zakochany:
O, Boziu.
A później, to coś z domem, ale nie pamiętam co dokładnie ;p
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Mam go dopiero od środy a nie snilo mi sie nic ciekawego... :/
Miałam jednak 2 tak realistyczne, że zastanawiałam się później dlaczego mój telefon jest w moim pokoju... ;)

A dzisiaj śniło mi sie jakieś miasto na morzu i jakieś dziwaczne mosty. Gdy tak na to patrzyłam to miałam 2 dziwne uczucia, pierwsze, że to morze jest niezwykle piękne ( coś w nim było, ale nie mam pojęcia co...) i drugie. Jakieś dziwne nie pamiętam go za bardzo, ale wiem, że było ważne... A co więcej było to miasto chinczykow! ;) Pamietam, że byla tam jakas technologia (to przez pisanie w temacie o kosmitach :p ;) ), ale jaka? Tego też nie pamiętam... A potem mi sie snilo (nadal w tym miescie), ze bylam FACETEM (!!!!!!) i dostałam na cos zlecenie. Coś tam miałam auto jakieś wysadzić w powietrze. A potem trafiłam do więzienia (nadal jako facet ;) ). Potem sie obudziłam...
Za dużo filmów typu Ocean's twelve (wczoraj był), Za szybcy za wściekli (i NFS) i Skazani na Shawshank... ;)
 

juna

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
35
dzisja śnili mi sie wszyscy znajomi z całego życia. najpierw ludzie z podstawówki i z gimnazjum,. potem klasa licealna a na koniec ludzie z pracy. czasem tak bywa przed smiercią. Na wszelki wypadek siedziałam cały dzien w domu.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
dzisja śnili mi sie wszyscy znajomi z całego życia. najpierw ludzie z podstawówki i z gimnazjum,. potem klasa licealna a na koniec ludzie z pracy. czasem tak bywa przed smiercią. Na wszelki wypadek siedziałam cały dzien w domu.

:mruga: wspólczuje... Ja to bym chyba przez cały dzień z kims siedziała... ;) Jakis dziwny ten Twój sen... Odezwij sie jutro ;)
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Niedawno leżałem sobie w łóżku nie mogąc zasnąć, chciałem się poruszyć, okazało się że mam paraliż senny, wydawało mi się że przesunąłem się kawałek, potem pomyślałem że skoro to paraliż senny mogę widzieć jakichś ufoludków albo coś w tym stylu i w chwilę potem widziałem dwie niewyraźne postacie nad moim łóżkiem chciałem je zamienić w coś innego ale się nie udało.
 

juna

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
35
:mruga: wspólczuje... Ja to bym chyba przez cały dzień z kims siedziała... ;) Jakis dziwny ten Twój sen... Odezwij sie jutro ;)
jak sie nie odezwe mozecie mi zapalic znicze [*]. Na dodatej w tym śnie bardzo mi zalezało zeby pogadac z osobami z danych otoczen z którymi miałam najlepszy kontakt, tzn. z najlepszymi kumplami z klasy, z pracy z chłopakiem do którego cos czułam, tzn. spotykałam całe środowiska ale szczególnie szukałam kontaktu z tymi najwazniejszymi dla mnie. Niby fajny sen,ale mam nadzieje ze nie proroczy heh.
 
N

Nestia21

Guest
Mi się śniło, że w górach był namiot Kate Perry. Podeszłam z przyjaciółką i poprosiłam o autograf. Ona nas zaczęła pytać o jej płytę piosenki itp. Wyszła na tył namiotu i przyniosła dla nas obiad.
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Mnie się śnił remont mieszkania, który robiłem z mojej śp. ojcem. Nie wiem dlaczego, ale potem dostałem od niego lanie pasem.
Te sny czasem mnie przerażają.
 
Do góry