Co najczęściej robicie w wolnym czasie ?

kaszan88

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
338
Punkty reakcji
15
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Nie mam wolnego czasu :bag:

Net, muzyka to co można robić w trakcie innych zajęć :p

I czasami nawet śpię :lol:
 

coco-sorella

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Słucham muzyki, oglądam TV lub jakiś film, czytam gazety, książki, siedzę w internecie, czasem gram na komputerze ... ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Niestety mam mało wolnego czasu ostatnio;/ Ale jak już mam, to czytam książkę, gram na komputerze, albo oglądam film jakiś. W zasadzie nic oryginalnego;p
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Czas wolny? A co to jest? :lol:

A tak na serio, gdy na dworze robi się ciemno, zimno, na chodnikach leży śnieg, nie chce się nosa z domu wychylić to gram na gitarze, czytam książeczki (w takie dni najczęściej fantastyka, nie wiem czemu) i słucham muzyki. Więc nic nadzwyczajnego.
 

asq

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Hmmm najczęściej to tańcze, słucham muzyki lub czytam.....:)
Pozdrawiam:)
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
gram (najczęściej cs), surfuje po necie, słucham muzyki, wychodzę ze znajomymi na dwór itp.
 

dzeks

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Bytom
No jak w takie deszczowe, ponure dni to tylko na necie siedzę, czasami gram w Countera albo oglądam TV :p
 

m_b

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
204
Punkty reakcji
0
Miasto
tajemnica
czytam książki, siedzę na kompie, kłócę się z bratem, leniuchuję przed telewizorem , czytam, gram na kompie i czytam :)
 

rauljuanoriente

Bywalec
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdziś w okolicy...Happy family...I be happy. I już
Jak bardzo zimno, to pod jednym kocem poszczamy jeden za drugim ulubione filmy...no z ...małymi przerwami..na jedzonko i pitko. Piszemy, a jak piszę tylko ja to C.szyje coś zaległego, kombinuje z włosami też często, a potem bieg do mnie i...obetnij to małe tu z tyłu, co tam małe jest, przecież nie widzę i nie wykręcę tak ręki. tak więc atrakcji nie brak.







Dla wyjasnienia- to tak na 2 dni przed fryzjerem.
 
Do góry