Co mam myśleć?

LadyDi3

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niemcy
Ale nie bierzecie pod uwagę tego, że ludzie mają różne potrzeby. Ja prócz czynów, potrzebuje czarno na białym usłyszeć że ktoś mnie kocha. Nie wyobrażam sobie związku z miłości w którym, gdy jest mi źle nie mogę nawet liczyć na słowo kocham... I mówie tu o związkach z dłuższym stażem niż kilka miesięcy. Co więcej nie zależy mi na pustych słowach, ale jeśli ktoś kocha to słowa zawsze mają oparcie w czynach...
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Ale nie bierzecie pod uwagę tego, że ludzie mają różne potrzeby. Ja prócz czynów, potrzebuje czarno na białym usłyszeć że ktoś mnie kocha. Nie wyobrażam sobie związku z miłości w którym, gdy jest mi źle nie mogę nawet liczyć na słowo kocham... I mówie tu o związkach z dłuższym stażem niż kilka miesięcy. Co więcej nie zależy mi na pustych słowach, ale jeśli ktoś kocha to słowa zawsze mają oparcie w czynach...


Ale tu wychodzi na to ,że jej potrzebą jest to ,żeby on jej powiedział ,że ja kocha! A mogłaby by mu to sama powiedzieć. Może nigdy tego nie robił a ,że ona tego nie robi to mu się wydaje ,że tak jest dobrze. Zamiast zakładać tak bezsensowny temat powinna powiedzieć mu ,że go kocha i czekać na reakcje . (ewentualnie założyć potem temat ,że po tych słowach nie usłyszała nic oprócz "ja Ciebie nie")
 

LadyDi3

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niemcy
Tak, to samo napisałam w którymś z postów. Powinna sama to zrobić a nie czekać, aż on to powie.
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Moim zdaniem, nie wymyslisz tego sama i nie wyczytasz mu tego z oczu... czy Cie kocha czy nie..
najlepsza rada: porozmawiaj z nim tak bardzo i szczerze ;)
ale może czuje do Ciebie to co Ty do niego... ale jeszcze nie uwaza ze to jest miłośc ;)
wiesz... każdy inaczej rozumie słowo "kocham Cię"
pozdro
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wiesz, sama sobie stwarzasz problemy. Ale rzeczywiście, to dziwne, że on Ci nie mówi, że Cię kocha. Najlepiej to porozmawiaj z nim, nikt tego za Ciebie nie zrobi. To jest drobny problem i da się go rozwiązać. Twój chłopak sądzi, że skoro jesteście ze sobą dwa lata to nie musi Ci wyznawać miłości. Ale nie tędy droga, naucz go czułości. Trzymam kciuki.
 
W

wroneczki4

Guest
Przedstawię inaczej sprawę... jakby Twój chłopak zaczął Cię całować i wylądowali byście w łóżku, to spytałabyś na forum, dlaczego on nie zapytał czy może Cię bzyknąć?
Zamiast wyczuć z tego co dla Ciebie robi, czy Cię kocha, to myślisz nad pierdołami.
 
Do góry