Co bys zrobil jakbys wygral milion dolarow?

mizanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja bym w coś zainwestował lub otworzyłbym swoją działalność. Może jakiś bar albo coś w tym stylu :)
 

Terryfoster

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Mazowsze
Jakbym wygrał milion dolarów, zapewne zainwestował bym z 1,5 Miliona zł w jakąś nieruchomość, biznes doinwestował bym. Za resztę kupiłbym dom pewnie za 700.000 jakiś energooszczędny a resztę bym wsadził na konto na procenty oraz część na konto maklerskie. Także poproszę 3 Miliony.
 

Krakk

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Kupiłbym kilka ciekawych gruntów w celu wybudowania na nich nieruchomości. Nawet 2 działki mam już takie na oku w razie czego <_< Jak nic tylko postawić blok mieszkalny, bo świetna lokalizacja.
 

zepsuty_telewizor

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świętokrzyskie
Przede wszystkim spełniłbym swoje marzenie - domową radiostację, czyli wysokiej klasy szerokopasmowy skaner częstotliwości radiowych + dobra antena ;)

Następnie kupno jakiegoś przytulnego małego mieszkanka i samochodu tak do 15 tyś zł (marzy mi się Vectra C). A pozostałą część na lokatę, wtedy bym się też poważnie zastanowił nad biznesem.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Wyjechałbym na karaiby i tam zamieszkał w skromnej słomianej chatce z dala od wszystkich problemów... niczym bym się nie przejmował :)
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Na pewno wybudowałabym dom, kupiła jakieś dobre średniej klasy auto. Jeśli by zostało tyle by kupić kawalerkę, bym kupiła na wynajem. To co by ewentualnie zostało zostawiłabym sobie na cięższe czasy :)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Wymieniłbym na złotówki, kupił drugi, większy dom i wynajmował swój co mam teraz....a co tam, swoje mieszkanie też pod wynajem.
Kupiłbym samochód, dołożył do firmy i sklepu a potem otworzył studio tatuażu, oczywiście spora część poszła by na lokatę z procentami, by się kręciły i trochę zarabiały.

Co bym nie ukrył to narzeczona by wydała w tydzień. :]

A! i 200 zł bym przepił z radości.
 

zetnktel

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Kupił mieszkanie dla siebie i rodziców. Zrobił te mieszkania, urządził. jeszcze po jakimś samochodzie, reszta na życie do końca życia aby nic nie musieć robić ;)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Po pierwsze, pomogła bym rodzince, spłaciła kredyt mamy.
Postawiła bym sobie dom, gdzieś gdzie jest przestrzen, lasy łąki groy najlepiej, ale nie jakos bardzo daleko od cywilizacji, jednak w takim miejscu, żeby mnie żadne osiedla domkow i blokowiska nie otoczyły. Tam był by moj mały raj na ziemi. Dom miał by być nie za wielki, jednak z gromną działką, tak żebym mogła miec swoją sfore SH i trenować do woli z psiskami :)
Zrobiła bym sobie wszystkie możliwe kursy i seminaria o ktorych marze, wtedy mogła bym robić to co kocham najbardziej i zarabiac sobie a waciki, żeby nie zwariować być szczęśliwą.
Oczywiście samochd, jeden bardziej miejski, drugi duży pickup albo jakiś inny bardziej terenowy :)

Resztę ulokowała bym na jakimś oprocentowanym koncie lokacie, gdzies gdzie było by korzystnie. I tak żyła ym sobie szcześliwie w cudownym miejsc beztrosk ^^

Pisząc to powyzej, marz oczywiście o tym, żeby te plany podzielił mj luby :p
Na pewno sie dogadamy w tej kwestii :D
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Część bym rozdał potrzebującym, część rodzinie, a resztę bym wydał (teraz mówi się ulokował bądź zainwestował.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Kupił za to tyle koksu ile jestem w stanie unieść i sprawił żeby w moim kranie płynęła whisky.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
A ja to bym sobie kupił bardzo profesionalny teleskop i już bym nie opuszczał podwórka (no chyba żeby pojechać zwiedzać najlepsze kluby na świecie) :)
 

gaja1

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Najpierw zakupy, centra handlowe były by moje, później jakieś bardziej rozsądne akcje:)
 
M

Mariano73

Guest
Prawdopodobnie wybudowałbym 500 metrowy dom i urządził go w tym stylu : http://fungine.net/image/244306/
 

user345

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim spełniłbym swoje marzenie - domową radiostację, czyli wysokiej klasy szerokopasmowy skaner częstotliwości radiowych + dobra antena ;)

Następnie kupno jakiegoś przytulnego małego mieszkanka i samochodu tak do 15 tyś zł (marzy mi się Vectra C). A pozostałą część na lokatę, wtedy bym się też poważnie zastanowił nad biznesem.

Mając 4 mln złotych , kupując samochód wybrał byś Vectre C ? Taka kasa kusi...
 
Do góry