"Chłopcy z miasta"

Status
Zamknięty.

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
popatrz sobie na swój post: ON NICZEGO DO TEJ DYSKUSJI NIE WNOSI! WIĘC PO JAKIEGO GRZYBA Z TEMATU KTÓRY MA NIEPOTRZEBNIE 3 STRONY ROBIĆ TEMAT NA 4 STRONY ???wtrąceń? chyba ci się coś pomyliło! to nie jest rozmowa na priv ze nie mozna sie wtrącać, jesteś na forum, gdzie może każdy się wypowiadać jeśli ma coś mądrego do wniesienia do dyskusji... A mnie irytują tacy ludzie co pierd.olą trzy po trzy, nie potrzebnie nic nie wnosząc do dyskusji a jedynie spamując...
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Dokładnie zachodzi swego rodzaju paranoja.
Kogoś firmowe ciuchy rażą ale już nasze (Wojownik 1988) nie.
A może to Wy patrząc na tych ludzi ubieracie ich w cechy takie jakie chcecie widzieć.
Jak już napisałem przebywam czasem w takim towarzystwie i naprawde niewielki procent z nich faktycznie daje odczuć że się poczuwa do bycia lepszym
Natomiast tutaj mamy przejaskrawioną drugą stronę. To Wy uważacie się za lepszych, inteligentniejszych itd - jakaż to bzdura choćby biorąc pod uwagę uogólnienie jakim się posługujecie. Rozumiem porównywać się do jednostki ale stawiać na jednej szali całą grupę i twierdzić ze to debile i pedzie a ja to super oryginał, kipiący inteligencją to trzeba mieć niezły tupet.

Ja pier.dol.ę.

Przecież tyle razy było pisane, że wcale nie twierdzimy, że każdy facet w oryginalnym dresiku, czy sportowej kurtce i z wyżelowanymi włosami, chodzący do knajp i barów na piwo, to pusty debil i zarozumiały snob.
Wszędzie zdarzają się ludzie i taborety. Ale w tej grupie jest więcej taboretów, niż w innych i dlaczego tak jest, tego już nie wiem. Nie chodzi o to, jak wyglądają i jakie piją trunki, w jakich miejscach. Wcale nie mówię, że oni wszyscy tacy są, ale zdarzają się tacy debile często.
A (nie oszukujmy się) ani ja, ani żaden inny metalowiec, nie wywyższamy się ponad innych ludzi, z tego powodu, że słuchamy muzyki, którą uważamy za lepszą, ambitniejszą, dużo mniej komercyjną i zawierającą mnóstwo ważnych treści i ukrytych przesłań. Nie uważamy się za lepszych bo nosimy skóry i długie włosy.
Może najwyżej zdarzają się jacyś tacy debile, ale to są skrajne wyjątki.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Znowu te Twoje mądrości... Człowieku daj żyć. Napisałem, że czuję się inteligentniejszy, żeby podkreślić idiotyzm owych osobników. I dobrze wiesz, że nie chodzi o takie wywyższanie a mimo wszystko szukasz dziury w całym. Idź ty lepiej na browara z Ministrem jak Ci rodzice pozwolą.
 
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
No to mi pojechałeś z rodzicami buehehe
Jeśli byś mieszkał w okolicach Krakowa to mozemy się spotkać w cztery oczy i sobie parę spraw wyjaśnić, jeśli Ci rodzice pozwolą.

Wojownik a ja uważam że sporo takich ośób też się wywyższa.
Uważasz swoją muzykę za lepszą od ... no własnie od jakiej bo też nie porównałeś od jakiej a w klubach gra się różną muzykę. Poza tym nie każdy przywiązuję wagę do niej, do treści w niej zawartych i może go to delikatnie mówiąc nie obchodzić czy w kawałku ktoś śpiewa o walkiriach czy o :cenzura:e marynie.
I właśnie taką postawę preferuje spore jak dla mnie grono.
Na tym forum wystraczy słuchać metalu, być niegrzecznym anarchistą itd i już się można czuć oryginalnym.
Na innym będą Ci udowadniać że to oni są jedyni, oryginalni gdyż rapu słuchali prosto z usa jak u nas hio hopowcy nosili jeszcze buty relaxu i kombinezony zimowe.
Na jeszcze innym i Ciebie i tego od rapu nazwą tępakiem, który słucha łupaniny i tylko Ci z tego forum sa najprawdziwsi z najprawdziwszych i oryginalni.
I tak kółeczko się zamyka a Ty wpisujesz sie jako jeden a takich trybików wpisujących się w schemat.
Z mojego punktu widzenia oczywiście.

Za 10 lat wszyscy będziecie tacy sami, z wyjątkami i sam to zobaczysz na przykładzie swoich znajomych, których teraz uważasza być może za ortodoksów.
A o twojej oryginalności będzie świadczyło twoje życie a nie to jakiej muzyki słuchałeś 10 lat temu, uwierz mi.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To widać masz bardzo biedne pojęcie. Bo tutaj trzeba mieć wiedzę i umiejętność wypowiadania się, żeby przetrwać. Ale do Ciebie i tak mało co dociera z tego co widzę...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Na tym forum wystraczy słuchać metalu, być niegrzecznym anarchistą itd i już się można czuć oryginalnym.
Na tym forum o oryginalności świadczy nie avatar, czy sygnaturka tylko sposób i poziom wypowiedzi. Obrazki i cytaty są tylko ozdobą i wizytówką.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Jestem ubogim smieciem... jakzesz nieorginalne ze nic nie zadowala mojej indentyfikacji - moglbym napisac ksiazke z cytatami o sobie i wkleic miliony avatarow ale po cholere. Slyszales kiedys ze zyjemy w kulturze obrazu? To jest moj bunt przeciwko kulturze obrazu. Ale i tak sobie zrobie avatara jak bede mial na to ochote. Cos mi odbije to sobie nawet dres zaloze i zgole glowe. Ale szkoda troche golej lepetyny bo to tak samo jak z kretynami - trzeba duzo czasu aby sie zrobilo z nich normalnych ludzi - wlosy odrastaja.

To ze mam dlugie wlosy osobiscie jest jedynie symbolem - nie chce mi sie tlumaczyc dla wszystkich debili jakie wartosci cenie - wystarczy popatrzyc na piora i juz wszystko jasne. A co do ciuchow - co ja :cenzura:a jestem ze musze sie wszystkim podobac? Sorry ale nie zarabiam dupa. A niestety sporo meskich kurewek jest. Czy was nikt nie nauczyl ze ciuchy jednak stanowia o czlowieku? Jezeli ma sie rzeczy stare to mowi o sentymentalnosci do rzeczy ktore traktuje sie osobiscie. Jezeli kupuje sie rzeczy nowe i nie chce sie prac to takze jest symbolem pustosci ducha i braku zaufania do wlasnego wyboru. Nowy dres, nowy garnitur, nowe markowe rzeczy ktorymi sie paraduje jest symbolem - symbolem masowosci ze uwazasz za bycie w masie jako twoj cel zyciowy.

Wszystkie symbole powinno sie nosic swiadomie bo potem jakies nieporozumienia sa jak w tym temacie.

Co do muzyki - tez stanowi o czlowieku, nawet wiecej niz by sie niektorym wydawalo - jest korelacja pomiedzy sluchaniem techno, noszeniem dresu a spedzaniem CALEGO zycia bezproduktywnie i zadowolenia z zycia bezproduktywnej masy nie wyrozniajacej sie z tlumu. Jezeli jest sie zadowolony z tego co sie ma lubi sie muzyke mtv - czyli klubowa. Jezeli nie jestes zadowolony, jestes ambitny - chcialbys miec plany nie wpada ci w ucho taka muzyka. I tyle ze ktos nie wie kim moze jedynie oznaczac ze jest chwilowo zagubiony - kazdy ma do tego prawo. Kazdy ma prawo do wadliwego uzywania symboli - szczegolnie jezeli idzie owczym pedem.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
do tej pory zwrot "chłopcy z miasta" kojarzył mi się z czymś innym. A takie jakieś lansowanie się i uważanie się za kogoś lepszego z powodu większej kasy czy jakiś innych przymiotów to zwykłe pozerstwo i nic więcej. Ja osobiście do knajp chodzę rzadko wolę sobie wypić piwo z kumplami pod blokiem i się tego nie wstydzę.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
No to mi pojechałeś z rodzicami buehehe
Jeśli byś mieszkał w okolicach Krakowa to mozemy się spotkać w cztery oczy i sobie parę spraw wyjaśnić, jeśli Ci rodzice pozwolą.

Wojownik a ja uważam że sporo takich ośób też się wywyższa.
Uważasz swoją muzykę za lepszą od ... no własnie od jakiej bo też nie porównałeś od jakiej a w klubach gra się różną muzykę. Poza tym nie każdy przywiązuję wagę do niej, do treści w niej zawartych i może go to delikatnie mówiąc nie obchodzić czy w kawałku ktoś śpiewa o walkiriach czy o :cenzura:e marynie.
I właśnie taką postawę preferuje spore jak dla mnie grono.
Na tym forum wystraczy słuchać metalu, być niegrzecznym anarchistą itd i już się można czuć oryginalnym.
Na innym będą Ci udowadniać że to oni są jedyni, oryginalni gdyż rapu słuchali prosto z usa jak u nas hio hopowcy nosili jeszcze buty relaxu i kombinezony zimowe.
Na jeszcze innym i Ciebie i tego od rapu nazwą tępakiem, który słucha łupaniny i tylko Ci z tego forum sa najprawdziwsi z najprawdziwszych i oryginalni.
I tak kółeczko się zamyka a Ty wpisujesz sie jako jeden a takich trybików wpisujących się w schemat.
Z mojego punktu widzenia oczywiście.

Za 10 lat wszyscy będziecie tacy sami, z wyjątkami i sam to zobaczysz na przykładzie swoich znajomych, których teraz uważasza być może za ortodoksów.
A o twojej oryginalności będzie świadczyło twoje życie a nie to jakiej muzyki słuchałeś 10 lat temu, uwierz mi.

A czy ja napisałem, że uważam się za kogoś wyjątkowego ? Muzykę można uważać za lepszą od innych. Heavy Metal uważam za najlepszą muzykę pod słońcem, ale to jest moje zdanie i nikt nie musi się z tym zgadzać.
I nie jestem żadnym anarchistą, z kąt ci to przyszło do głowy. Jestem przeciwny anarchii i uważam, że to po prostu burdel.
Wręcz przeciwnie, jestem patriotą. I w ogóle metal nie ma nic wspólnego z anarchią, pacyfizmem i tego typu rzeczami.
Takie rzeczy są raczej w punk rocku, a jedno i drugie to są dwa różne i bardzo odległe typy muzyki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No to mi pojechałeś z rodzicami buehehe
Jeśli byś mieszkał w okolicach Krakowa to mozemy się spotkać w cztery oczy i sobie parę spraw wyjaśnić, jeśli Ci rodzice pozwolą.
jakże inteligentny fragment wypowiedzi, czasem trudno podyskutować na odległość, zwłaszcza jeśli sie niezbyt dobrze słowami operuje.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Za 10 lat wszyscy będziecie tacy sami, z wyjątkami i sam to zobaczysz na przykładzie swoich znajomych, których teraz uważasza być może za ortodoksów.

Owwwwww yeah......

"We shall be oone
For this "Sacrament"
Has begun"

Nevermore - Sacrament

Prorok normalnie zywy prorok - O matko jezusie swiety baranku i zgrajo pasterzy! :eek:

O buddo ty moj wielki - PROOOOROOOOK

to ja juz sie wole powiesic jak mam byc tak glupi jak autor ktorego cytowalem.
 

berserk

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja pier.dol.ę.

Przecież tyle razy było pisane, że wcale nie twierdzimy, że każdy facet w oryginalnym dresiku, czy sportowej kurtce i z wyżelowanymi włosami, chodzący do knajp i barów na piwo, to pusty debil i zarozumiały snob.


Ja mogę tylko przypuszczać, że studentem raczej nie jest ;)
 
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
....
jakże inteligentny fragment wypowiedzi, czasem trudno podyskutować na odległość, zwłaszcza jeśli sie niezbyt dobrze słowami operuje.

A co to ma do inteligencji???
Może jest bezpośredni, może dla kogoś agresywny ale chyba jest zbyt krótki i zbyt mało marytoryczny by oceniać ... hehe fragment wypowiedzi (jak wogóle można wypowiedź nazwać inteligentną lub nie?, człowiek może być inteligentny, wypowiedź może być co najwyżej mądra lub głupia)

Wojownik - moja odpowiedź nie była tylko do Ciebie i stąd ta wepchnięta anarchia.

Przemax twojej ost wypowiedzi nie skomentuje bo nie ma zbytnio co, tyle że naświetlę Ci że pisząc że za ileś tam lat większośc z Was będzie taka sama nie miałem na myśli, i nie wiem jak Ty tak mogłeś odczytać, że akurat Ty zstąpisz w mierne progi poziomu mojego intelektu. Nie to byłoby zbyt brutalne dla twojej osobowości. Przecież Ty słuchasz metalu więc musisz być ambitny, ciekaw jestem czy jeszcze coś prócz tego świadzcy o twojej ambicji i wartości bo dla mnie o tym świadczą czyny człowieka, osiągnięcia i sposób dojści do nich a nie muzyka jakiej słucha.
(PS czy człowiek który muzyki nie słucha nie istnieje?)
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
(PS czy człowiek który muzyki nie słucha nie istnieje?)

Wzglednie dla mnie nie istniejesz pajacu. :)

udowodniles ze masz mierny intelekt i wyobraznie.

Myslenie nie boli.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Ty udawadniasz że nie wiesz co to ironia.

wiem co to ironia i to sie do niej zaliczasz.

zmiescisz sie caly z kopytami :). jeszcze na paru takich starczy w jednym pojeciu zaledwie.
 

kr4k

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2006
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
wole kupic sobie zwykle pwko w sklepie i w domu sobie nawet z ojcem wyp[ic, niz w pubie pelnym choloty. co do tej Twojej klasy u kobiet, to lafiryndy nigdy na takich nie patrza, a same sa :cenzura: warte, za to mimo mojego... hmmm.. zalazka alkoholizmu (jeszcze sie kontroluje) to znam pare pieknych, inteligentnych, i kulturalnych kobiet. co do dziewczyn pijacych tanie wino, podales stereotypowy opis...<b> a one sa inteligentniejsze od Ciebie</b> :cenzura:a mowia nie wiecej niz ja, (no dobra, zdarza mi sie czesto to mowic jak mnie w rownowagi ktos wyprowadzi, ale nikt nie jest bez wad smile.gif ) ale nie mowia tego slowa bez powodu, tez tylko jesli jest cos denerwujace, a to sie zdarza nawet bardzo czesto tym Twoim lafiryndom z klasa i bez wielkich powodow. no chyba ze mowimy o szalonych trzynastkach co maja sie za mhroczne i chca wino chlac, ale ja bym ich nawet dziewczynami jeszcze nie nazywal.

W ogóle co to za podejście do tematu :mruga: Czy tu nie można używac konkretniejszych argumentów niz tylko obrażanie innych użytkowników , ubliżając poziomem inteligencji ..?

Denerwują mnie te wzajemne kółka adoracji. Tak samo jak na moherów , nie mozna powiedzieć nic złego bo zaraz stojący obok moher wyzwie cie od antychrystów i powie że sam jestem głupi i ułomny , tak samo jest w przypadku tych pijacych tanie wino. Tylko ciekaw jestem gdzie skończą za parę lat , za kasą w Tesco , w burdelu ?..

Aha i co do tej inteligencji tych osiedlowych panien walących taniego winiacza i spluwanie na chodnik co minutę to sie nie wypowiem ;/ Nie mówie ze wszyscy co piją tanie wino są ble , bo sam kilka razy piłem :bag:

I należy rozróżniać dziewczyny te co mają klase , i te co tę klasę chciały by mieć ale im to za bardzo nie wychodzi BB)

Rozumując Twoim tokiem myślenia oczywiscie opłaca sie pójsc do hurtowni alko , kupić volty po 1.20 i zamiast płacic 5zł w pubach , mozna kupic 4 puszki owego Volta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry